Da li postujete ili mrzite druge religije i sekte?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije pravoslavlje zapocelo rat, nego takvi kao sto si ti...vi, koji mrzite, ste poceli drugi svetski rat...
takvi kao sto si ti su mrzeli hrvate i proterali srbe odande, takvi kao sto si ti su se kurcili na kosovu i protelrali srbe odande...a da da ne zaboravim, takvih je bilo i na drugoj strani, mislim hrvatskoj i siptarskoj, i kad se svi vi lepo udruzite, eto ti rata....
za rat su potrebne 2 (dve) strane a ne jeedna.........
 
Obersturmfuehrer:
nije pravoslavlje zapocelo rat, nego takvi kao sto si ti...vi, koji mrzite, ste poceli drugi svetski rat...
takvi kao sto si ti su mrzeli hrvate i proterali srbe odande, takvi kao sto si ti su se kurcili na kosovu i protelrali srbe odande...a da da ne zaboravim, takvih je bilo i na drugoj strani, mislim hrvatskoj i siptarskoj, i kad se svi vi lepo udruzite, eto ti rata....
za rat su potrebne 2 (dve) strane a ne jeedna.........

ПОНАВЉАМ ПОШТО СИ ОЧИГЛЕДНО ПАГЛУ И ЧОВЕК ТРБА ДА ТИ ПОНОВИ ПАР ПУТА:
ЈА НЕМРЗИМ ЉУДЕ ВЕЋ ЊИХОВУ ЈЕРЕС И СЕКТУ.
 
shto jel nisi najvetji sektash?.....jedini si koji je okachio neki religijski znak na profil....mozhda ima josh neko al ja nisam ugledo....chak ni zealot nije tolko zastranio....a i ovako inache...imash kao text neki citat iz iljadu sto chetrneste....i to neshto o srbima....a ja mislim da su srbi nishta posebno na lestvici naroda...a shta mislim o citiranju vladara to i da ne pominjem...tako da iz mog ugla...ti si najcrnji lik na ovom forumu....samo na osnovu avatara i texta ispod...o tvojim postovima da i ne pishem...vidim tako ponekoga ovde....chudo jedno shta avatar i ovaj text mogu retji o nekome....shto su ti ljudi majq mu....al dobro...valja i vas malo...chisto da se zna da postojite...i onako tje vam deca hasati burgere i daviti se u koka koli...pre ili kasnije...lako je tebi...nasho si cilj i svrhu...lozhish se na srbe i srbiju...lepo ti...majq mu...shto meni tako neshto nije dovoljno...neprestano zatichem sebe u toj prichi "mozhda sam i ja bre trebo da budem ko ovi oko mene...mozhda je njima lepshe"...al nnnnnnee....netjemo tako da se igramo...aj em hu aj em....end ju ar hu ju ar...deklarishi se i ubudujte...nosi majce sa dvoglavim orlom...istetoviraj beloga angela...il shta ti ja znam sha ne...zhigoshi sam sebe da druge ne bi zbunjivo...zhuta traka bre...krs i raspetje

i onako tje ti deca jesti hamburgere i daviti se u koka koli....
 
AntunTun:
shto jel nisi najvetji sektash?.....jedini si koji je okachio neki religijski znak na profil....mozhda ima josh neko al ja nisam ugledo....chak ni zealot nije tolko zastranio....a i ovako inache...imash kao text neki citat iz iljadu sto chetrneste....i to neshto o srbima....a ja mislim da su srbi nishta posebno na lestvici naroda...a shta mislim o citiranju vladara to i da ne pominjem...tako da iz mog ugla...ti si najcrnji lik na ovom forumu....samo na osnovu avatara i texta ispod...o tvojim postovima da i ne pishem...vidim tako ponekoga ovde....chudo jedno shta avatar i ovaj text mogu retji o nekome....shto su ti ljudi majq mu....al dobro...valja i vas malo...chisto da se zna da postojite...i onako tje vam deca hasati burgere i daviti se u koka koli...pre ili kasnije...lako je tebi...nasho si cilj i svrhu...lozhish se na srbe i srbiju...lepo ti...majq mu...shto meni tako neshto nije dovoljno...neprestano zatichem sebe u toj prichi "mozhda sam i ja bre trebo da budem ko ovi oko mene...mozhda je njima lepshe"...al nnnnnnee....netjemo tako da se igramo...aj em hu aj em....end ju ar hu ju ar...deklarishi se i ubudujte...nosi majce sa dvoglavim orlom...istetoviraj beloga angela...il shta ti ja znam sha ne...zhigoshi sam sebe da druge ne bi zbunjivo...zhuta traka bre...krs i raspetje

i onako tje ti deca jesti hamburgere i daviti se u koka koli....


Који си ти сељак човек, али ограничених могућности што се тиче размишљања. Ја знам да теби човек треба поновити пар пута неку ствар.
АКО ТИ ЈЕ ЛАКШЕ КАДА САМ СЕБЕ УВЕРАВАШ У ЛАЖИ НАПИШИ СЕБИ НА ПАПИР ОВО ШТО СИ МЕНИ НАПИСАО И ПОНАВЉАЈ ПО ВАС ЦЕЛИ ДАН.
АЈ ЗДРАВО СЕКТАШУ УСПОРЕНИ И МАНИ МЕ СЕ .
 
izvini bl...al koje lazh?...sektashu usporeni?...sad postoje i usporen i neki sektashi u spidu jel?...netju te se manem...super si mi...prouchavo bi te...ogranichenih mogutjnosti shto se razmishljanja tiche...to si u pravu...sav sam u mentalnom paklu...jednoumlje pa to ti je...sve mi je onako ravno bez reljefa...za razliq od tebe koji stvari posmatrash iz svakog mogutjeg ugla...

ma....i onako tje ti deca nositi nike i slushati 50centa
 
Будимо истрајни у нашој вери, чувајмо је од лажиих месија, пророка и учитеља и немојмо се плашити, јер нам је Господ Исус Христос, наш Спаситељ, рекао: „Ево, ја сам са вама у све дане до свршетка вијека" (Мт 28, 20).
 
Иди лечи се

ЛАЖНЕ МЕСИЈЕ И ПРОРОЦИ
Поводом све масовније појаве разних секти, лажних пророка и видовњака, ове године су се Патријарх и архијереји наше Цркве у Божићној посланици с правом обратили верницима, указујући на штетност њиховог деловања.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top