da li neko ima...

Jes‚ de........Pa o tome ja pišem e sad što je Toni glup to je njegova stvar.......natakariti iliti nataći ima isto skoro značenje.........takoda ne vidim, šta sam ja loše napisao i mislio kada sam napisao ono što sam napisao.............

Jedino ako Toni nije ljubomoran što hoću samo slike da natakarim ili nataknem........ili mu smestim .....samo slike stare Peći..........
 
Jedino ako Toni nije ljubomoran što hoću samo slike da natakarim ili nataknem........ili mu smestim .....samo slike stare Peći..........

Auuu al vas ima. Pa evo ti ovaj iznad tebe koji se izjasnio glede muskih gaca :rotf:
Mozes s njim da se nataknes, natakaris ili sta god. A mozda ste to vec upraznjavali pa vam treba treci. E pa nisam vam ja za te stvari :hahaha: Stvarno mi je zao.
Ali zelim vam puno srece i uspeha.
 
Auuu al vas ima. Pa evo ti ovaj iznad tebe koji se izjasnio glede muskih gaca :rotf:
Mozes s njim da se nataknes, natakaris ili sta god. A mozda ste to vec upraznjavali pa vam treba treci. E pa nisam vam ja za te stvari :hahaha: Stvarno mi je zao.
Ali zelim vam puno srece i uspeha.

Aj, kad ste svi zapeli za tu Wikipediu,


http://en.wikipedia.org/wiki/Albanian_pederasty

S'gjen ndonji zok qi kendon,
Te gjithe jane e po qajne.
I mjeri ashik sa fort po duron,
Prej dyllberit po e dajne.

Dilli, qi len ne mengjes
Si ti, o djal, kur me zallandise
Kur me kthen syt' e zes'
Shpirt ment prej kres' mi gremise
 
Aj, kad ste svi zapeli za tu Wikipediu,


http://en.wikipedia.org/wiki/Albanian_pederasty

S'gjen ndonji zok qi kendon,
Te gjithe jane e po qajne.
I mjeri ashik sa fort po duron,
Prej dyllberit po e dajne.

Dilli, qi len ne mengjes
Si ti, o djal, kur me zallandise
Kur me kthen syt' e zes'
Shpirt ment prej kres' mi gremise

...@cikabosko... Prochitao sam, strashno... to treba da vidi ceo svet... ta pederastija je zlo za umetnost... mislim sa aspekta umetanja...
...auuuuuuu... shta im donese demokracija... ili je to odavno... znao sam za Djakovicu, ali se proshirilo...

ali, ako... nek se vole ljudi... da li ima homobrakova na Kosmetu....???
... i da li "zhena" sme da pushta brkove...????
 
Poslednja izmena:

Back
Top