Da li neko ima kućnu pomoćnicu

Дође једном у две недеље, али, то што ми она уради, ја радим сваког дана.
И грозна сам, кад оде, кукам како бих ја то урадила боље и брже, и онда спремам после ње.
А не лудујем за спремањем, мислим да човек треба да има ред у глави.
Кућа је ок, некад блиста, а некад је хаос, а мени свеједно.

Имала сам једну, много ми је значила, вредна и дивна жена, избеглица, вратила се у Хрватску. Драго ми је због ње, али, жао што је немам више кад ми је потребна.
 
Nego ima li neko kućnog pomoćnika.....onako da odradi poslove tipa
istresanje tepiha...pomeranje ormana i toga što ni jača ženska ruka naviknutija
na teži rad ne bi trebala da radi.....:think:

Živo me zanima postoje li takvi uopšte.....ti kućni pomoćnici......:think:

:p:p
Ja ih imam cetiri! Muza i sinove...
Samo, to mora da se istrenira na vreme - samo da znas. A potrebni su i odlicni refleksi posto imaju neprevazidjen talenat da naprosto ispare kada treba da se pravi, recimo, veliko spremanje. E, ali ako imas dobre reflekse, onda ih uhvatis pre nego sto zbirsu...:mrgreen:
 
Ne...mozda sam nekoliko puta,za neka velika spremanja pozvala jednu zenu cisto da mi pomogne.
Iskreno,ne volim da mi neko ronda po kuci,iako protiv moje volje dodje moja mama pa umesa tu svoje prste:-)
Ali kada bih mi bas trebalo,ja bih angazovala neku zenu,to nije sramota,mada sve dok mogu sama to mi ne treba.
Do pre nekoliko meseci stvarno nisam imala vremena ni da podignem glavu,radila sam puno,pokrenula neki svoj posao....tada sam bila bas u skripcu.Mada,ako sam tada izgurala sama...e onda cu moci uvek:-)
 

Back
Top