Da li moderator sme da zakljuca svoj pp

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markoni11

Poznat
Poruka
8.566
Da li moderator po pravilniku foruma sme da zakljuca svoj PP. za ostale ili pojedine clanove foruma?

Ja kada sam bio moderator uvek mi je bio odkljucan pp za sve clanove i svi koji su mi se javljali da nesto pitaju svima sam davao odgovore,Sada kao obican clan obratio sam se jednom moderatoru i covek kulturno i profesionalno obavlja svoj posao i svima je uvek na raspolaganju da pomogne a pp mu je odkljucan za sve forumase.Obratio sam se jednom drugom moderatoru preko pp da ga pitam nesto u vezi oblasti na kojoj je moderator ali ne mogu jer on je svoj pp zakljucao,cudno mi je sto sam sa tim moderatorom pre uvek imao dobru komunikaciju i nikada nismo imali nikakav sukob misljenja.
 
Poslednja izmena:
Ne sme,mora da bude otključan pp
Tako sam i mislio jer sam do skoro bio mederator i znam koja su pravila.za moderatora.

Hteo sam nesto da pisem na Knjizevnosti gde je Lada jedini moderator pa sam prvo hteo neku konsultaciju sa njom ali ona mi je zakljucala pp a nije me ni obavestila iz kog je razloga to uradila.Nikada je nisam nista uvredio niti slicno postupao,uvek smo imali korektan odnos na forumu kao i preko pp dok ga odjednom nije zakljucala.

Sada vise nemam volje ni da svracam i pisem na Knjizevnosti i ostalim oblastima gde je Lada moderator,ne volim neprofesionalizam.
 
Tako sam i mislio jer sam do skoro bio mederator i znam koja su pravila.za moderatora.

Hteo sam nesto da pisem na Knjizevnosti gde je Lada jedini moderator pa sam prvo hteo neku konsultaciju sa njom ali ona mi je zakljucala pp a nije me ni obavestila iz kog je razloga to uradila.Nikada je nisam nista uvredio niti slicno postupao,uvek smo imali korektan odnos na forumu kao i preko pp dok ga odjednom nije zakljucala.

Sada vise nemam volje ni da svracam i pisem na Knjizevnosti i ostalim oblastima gde je Lada moderator,ne volim neprofesionalizam.
Da li mislis da tebi nesto radim sto nije dobro? sad mi je Nina rekla...Markoni,ne budi dete...imala sam sa netom i sinoc problem..ko zna sta mi podrca a ja ni ne znam..saznacu sad...na Pozoristu sam jedini mod a ne na Knjizevnosti,ima nas troje na Dizajnu dvoje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top