Da li lako pustite suzu, ili..?

Neno

Elita
Poruka
20.446
Da li lako zaplačete ili je skoro pa nemoguće da se to vama desi?
Šta je to što vas dotakne pa vam suze same krenu* Da li vam se to česti desi ili ono, ponekad?
Da li vam plač olakša tugu i bol koju tada osjećate? Je li vam svejedno ili blam zaplakati pred drugima'
Kada ste zadnji put zaplakali ili se ipak baš i ne sjećate svojih suza zbog nečega ili nekoga?
 
Da li lako zaplačete ili je skoro pa nemoguće da se to vama desi?
Šta je to što vas dotakne pa vam suze same krenu* Da li vam se to česti desi ili ono, ponekad?
Da li vam plač olakša tugu i bol koju tada osjećate? Je li vam svejedno ili blam zaplakati pred drugima'
Kada ste zadnji put zaplakali ili se ipak baš i ne sjećate svojih suza zbog nečega ili nekoga?
ne, nije nemoguce i dešava mi se .nekada suza sama krene
sve zavisi od emocije koja me uhvati i ne pušta
 
Dobro je, samo neka potraje.
I ja sam ranije mogla zaplakati , sada više ne, isto sam i ja; osetljiva, emotivna, senzibilna.
Pa ti sada vidi i pokušaj zamisliti kako je kada sve osećaš, doživljavaš a nemaš odušak.
Ne mogu ni da zamislim. Ja ponekad bukvalno ridam, mada je to retko. I tako izbacim sav taj nakupljen naboj emocija.
A šta je dovelo do toga da tako okameniš?
 
Ne mogu ni da zamislim. Ja ponekad bukvalno ridam, mada je to retko. I tako izbacim sav taj nakupljen naboj emocija.
A šta je dovelo do toga da tako okameniš?
Ne znam, mislim da se ovo dešava od kada sam izgubila roditelje koji su bili teško oboleli, valjda gledajući njihove muke a nemoćna da im olakšam. Smrt je bila olakšanje za njih.
 
Ma nek' smo mi živi i zdravi.
"Nije sreća para puna vreća, to znaju oni što je imaju..."
Pametno napisano. Naravno da pustim suzu. Osobno nemam roditelje, nisu neku starost doživjeli. Jedno sa 61g umrlo, drugo sa 67g. Onda prije 6g gubitak brata blizanca. Lani psa. Krene ti suza. Ali kad vidim geliptere na PDF-u POLITIKA, kako broje mrtve ovih i onih decenija, riga mi se iskreno. Pitam se samo tada kada su dotični zadnji put bili na grobu djeda, bake, oca, matere i ne daj Bože brata sestre i djeteta. Kad najbliže izgubiš skužiš što je život i koliko je kratak. U sekundi nestaneš. Sad te ima, sad te nema. A, ja sam u nepunih 9g izgubio troje najbližih. Ali život ide dalje i ima gorih stvari uvijek od onih koje su se nama desile.
 
Da li lako zaplačete ili je skoro pa nemoguće da se to vama desi?
Šta je to što vas dotakne pa vam suze same krenu* Da li vam se to česti desi ili ono, ponekad?
Da li vam plač olakša tugu i bol koju tada osjećate? Je li vam svejedno ili blam zaplakati pred drugima'
Kada ste zadnji put zaplakali ili se ipak baš i ne sjećate svojih suza zbog nečega ili nekoga?
Zaplacem kad god se pokajem, nikada da neko drugi to vidi nego u tajnosti
 
Da li lako zaplačete ili je skoro pa nemoguće da se to vama desi?
Šta je to što vas dotakne pa vam suze same krenu* Da li vam se to česti desi ili ono, ponekad?
Da li vam plač olakša tugu i bol koju tada osjećate? Je li vam svejedno ili blam zaplakati pred drugima'
Kada ste zadnji put zaplakali ili se ipak baš i ne sjećate svojih suza zbog nečega ili nekoga?
Nije nemoguće, nije ni da stalno plačem, ali ne uzdržavam se, ranije jasam i to nije dobro.
Svašta može da me pogodi, nekad je to samo manifestacija hormonskog statusa
😅
Plač je vrsta emotivnog pražnjenja i da, bude mi bar malo lakše posle.
Nije me blam da zaplačem pred drugima, ali radije to radim u samoći.
Hmmmm ne sećam se tačno, ali možda, tipa pre mesec-mesec ipo.
 
Da li lako zaplačete ili je skoro pa nemoguće da se to vama desi?
Šta je to što vas dotakne pa vam suze same krenu* Da li vam se to česti desi ili ono, ponekad?
Da li vam plač olakša tugu i bol koju tada osjećate? Je li vam svejedno ili blam zaplakati pred drugima'
Kada ste zadnji put zaplakali ili se ipak baš i ne sjećate svojih suza zbog nečega ili nekoga?
Lako zaplacem, prokleto sam emotivna i osetljiva. Zaplacem na knjigu, zaplacem na film, zaplacem na srecu i na bol.
Nije me blam da zaplacem pred drugima, samo ako su mi bliski, i poznaju me, ko sto ja poznam sebe, to sam ja, to su moje emocije, koje ne mogu kontrolisati.
Skoro je bilo, zadnji put, i secam se svaku suzu.
 

Back
Top