Da li je normalnim momcima i devojkama teško pronaći ljubav

Kad sam bio mlad sve sam se lozio na nenormalne, a onda se ozenio sa ultranormalnom, jer sam ja bio ultranenormalan :P
Pokušao sam ja sa normalnom bio ali nije išlo.
Dosadno brate, svaki dan isti, sve po notama, polako, smireno.
Sa nenormalnom ne znaš na čemu si, stalno te ta tenzija drži, može te zakolje na spavanju, zabije ti štiklu u oko i sl.
Radi adrenalin stalno
 
Pokušao sam ja sa normalnom bio ali nije išlo.
Dosadno brate, svaki dan isti, sve po notama, polako, smireno.
Sa nenormalnom ne znaš na čemu si, stalno te ta tenzija drži, može te zakolje na spavanju, zabije ti štiklu u oko i sl.
Radi adrenalin stalno
Znas kako, mozda si ti normalan pa ti normalna ne odgovara :P
Suprotnosti se najbolje privlace :P
 
Smatram da sam normalan, nikad nikog nisam zajebao, radim i imam solidnu platu, ne drogiram se, ne spletkarim.
Jedino što volim malo da popijem ali niko nije savršen, bitno je da nisam problematičan kad sam pijan, ne gura me na mafiju.
Uspeo sam da nađem sebi sličnu, nadam se da će potrajati.
Do sad je sve nešto bilo meh, valjda nisam zanimljiv u okruženju narkomana i šatro kriminalaca.
 
Mislim da je momcima mnogo teze,sve nesto petljaju,procenuju,razmisljaju. :D
Ozenjenima je mnogo lakse jer su vise opusteni.:mrgreen:
Judge Judy Reaction GIF



Oženjeni nisu tema jer su već smesteni spakovani to jeste imaju suprugu
 

Svi smo mi za sebe normalni. Čak i onaj lopov, drogoš ili ubica, za sebe misle da su normalni.

E, sad, svi, otprilike, znamo šta to znači biti normalan čovek. Recimo, šta sve krasi normalnog čoveka. A normalan čovek previše misli. Previše se uklapa. Previše traži sličnog sebi.
A nenormalan je u fazonu - daj šta daš, daj sve.
I u svom tom fazonu on nađe nekog sa kim zaglavi. I taj neko naleti na njega.

Zvuči ovako jako komplikovano a u stvari je vrlo prosto. Zato, eto, nenormalni završe sa jako normalnom osobom. I obrnuto.

Nadam se da sam bio razumen. :mrgreen:
 

Back
Top