Da li je Isus umeo da pliva?

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
208.834
Čitam sad tekst o plivanju za časni krst (devojka pobedila, zamislite), pa mi nešto pade na pamet - da li je Isus umeo da pliva? Znam za ono da je kako pišu umeo da hoda po vodi što je mnogo praktičnije jer nije morao da se svlači, a i nema kvašenja, ali nigde nisam pročitao da je negde napisano kako je plivao.
Da li se zna nešto o tome?
 
Poslednja izmena:
meni se zakljucava tema vezano za bogojavljanje i putina, a ova se dozvoljava, sta radi bre ovaj @Maki!

kakve je bre ovo tema? za debile? brisi bre ovo sve
Zašto da se briše? Ne znam ni zašto je tvoja tema zaključana. Zašto sve shvatate tako uskogrudo?
U Bibliji se voda pominje više puta tako da je sasvim normalno pitanje na koje niko još nije dao odgovor - dakle da li je Isus znao da pliva?
Gde se uopšte mogu naći podaci o njegovom ličnom životu?
 
Zašto da se briše? Ne znam ni zašto je tvoja tema zaključana. Zašto sve shvatate tako uskogrudo?
U Bibliji se voda pominje više puta tako da je sasvim normalno pitanje na koje niko još nije dao odgovor - dakle da li je Isus znao da pliva?
Gde se uopšte mogu naći podaci o njegovom ličnom životu?
zato sto je tema bila na religiji, eto ti je sada u svastari, pa svastari sa njom

a jel znas ti da plivas?
kada si naucio?
ajde pa nam pricaj malo o tome, ko te naucio i gde
 
zato sto je tema bila na religiji, eto ti je sada u svastari, pa svastari sa njom

a jel znas ti da plivas?
kada si naucio?
ajde pa nam pricaj malo o tome, ko te naucio i gde
Znam da plivam, ali tema nije o meni. Ne razumem šta je problem da to neko pita za Isusa. Čak i da nije znao da pliva ne mislim da je zbog toga bio nešto lošiji. Uostalom, ništa loše o njemu nisam ni napisao.
 
Znam da plivam, ali tema nije o meni. Ne razumem šta je problem da to neko pita za Isusa. Čak i da nije znao da pliva ne mislim da je zbog toga bio nešto lošiji. Uostalom, ništa loše o njemu nisam ni napisao.
nisam ja ni rekao da si nesto lose, vec da svastaris

ne znam zasto bi te ovakve trivijalnosti i banalnosti uopste zanimale, mislim zasto da se trosi pamet na ovakva pitanja, i koje je sledece, gde ovo sve vodi... jel znao da vozi biciklo?
 

Back
Top