Da li je Emanuel Makron svetlo na kraju tunela u kojem se Srbija već decenijama nalazi ?

Podrska-Putinu-1-od-300-miliona-FOTO-VIDEO.jpg


Šta je značenje napisa 1 od 300 miliona? Pa, za vreme SSSR populacija je prelazila 200, pa je izraz bio "nas i rusa trista miliona."

Ovo dokazuje da je Aleksandar Vučić pro-sovjetski aktivista.
Naravno da je proruski, Rusi su naša iskonska braća, i to je jedini razlog što ću od sada i sam jano početi da ga podržavam … Nek˙crknu dušmani, svi ! :mrgreen:
 
- autorski tekst

U životu sam se do sada svega i svačega, naročito laži i lažnih obećanja, naslušao od političara, ali nikada do sada nisam odslušao, umiven suzama zbog emocija koje su me nadvladale i lile same od sebe, tako inspiritivan, tako srcem iskaznan, tako s ljubavlju obliven i toliko sa dušom, onom istinskom, plemenitom i racionalnom, začinjen kao što je to bilo sinoć kada je vrhunski intelektualac i iskusni državnik to srcem prozborio ispred spomenika Francusko-srpskog prijateljstva. …

Emanuel Makron je svetlo na kraju tunela u kojem se Srbija već decenijama nalazi.

Došao da ponudi novu šargarepu našem magarcu.
Štap sleduje ako opet ne ispuni obećanja.

Ništa novo - već je to koristila mama-Merkelova.
Pokloni Kosovo Šiptarima - i Nemačke firme će doći u Srbiju.
Ovaj put ne znam da li su u pitanju firme - čuh da su nam naši Prijatelji Francuzi pomogli tako što su nas udostojili da kupimo neko njihovo oružje.
Sreća, jer su oni jedini koji proizvode oružje - na čitavom svetu.
Ne znam šta su oni kupili od nas?

A koliko nas cene - videlo se na proslavi pobede - našeg predsednika u magareću klupu.
Ne kažem da to nije odgovarajuće mesto za njega lično - ali je on tada predstavljao Srbiju.

A gospodin baboj...c nek ode na Kosovo - pa nek tamo kaže ono što je u Beogradu:
"Ovde je Srbija!".
 
Prema mojim najnovijim saznanjima i Tramp se priprema da dođe u Srbiju … Melanija ga uči da srpski zna da čita, a mi ćemo ga, ako Bog da, da naučimo kako se Užičko kolce igra …


Pogledajte prilog 577390

Шта ћемо када сви пропричају на Српском ? ... :mrgreen:
 
Da obnovimo vrancuski

Нешто ми жао те Француске, пази када је онај дијаболик Кромвел вратио монархију у Енглеску, ојачао републику унутар монархије и направио корпоративни империјализам и све проблеме извезао у Европу, Индију и Кину !
 
- autorski tekst

U životu sam se do sada svega i svačega, naročito laži i lažnih obećanja, naslušao od političara, ali nikada do sada nisam odslušao, umiven suzama zbog emocija koje su me nadvladale i lile same od sebe, tako inspiritivan, tako srcem iskaznan, tako s ljubavlju obliven i toliko sa dušom, onom istinskom, plemenitom i racionalnom, začinjen kao što je to bilo sinoć kada je vrhunski intelektualac i iskusni državnik to srcem prozborio ispred spomenika Francusko-srpskog prijateljstva. To što je veći deo svog govora izgovorio na srpskom jeziku, ona njegova ruka na srcu i uzvik:

Ovde je Srbija !

je nešto što, niko i nikada, nama Srbima nije izrekao, nešto što se mora pohvaliti i nešto što se nikada ne sme zaboraviti. Iskreno, naročito imajući u vidu što lično poznajem gospodina Emanuela Makrona, što često naglašavam ulogu filozofa u savremeno organizovanim državama i što znam da samo najistaknutiji intelektualci, oni pravi koji su se potvrdili svojim delima, mogu da usmere društvo u pravom pravcu, od njega sam to i očekivao, jednom filozof zauvek filozof, ali nisam očekivao, to je ono što me je do suza ganulo u njegovom predivnom govoru, da će u srcu tako duboko da oseti našu Srbiju, da dozvoli da ga, baš toliko, obuzmu emocija i da nam svima na delu pokaže šta znači pravo rodoljublje. Prvi put u životu sam osetio i sam da sam ponosan, istinski ponosan, na to što jesam i da dugujem neizmernu zahvalnost za to osećanje tom predivnom čoveku, filozofu i državniku. Biću presrećan ako je Vučić bar nešto naučio od tog vrhunskog intelektualca. Tom čoveku se mora verovati i njegovi saveti se moraju poslušati …

Emanuel Makron je svetlo na kraju tunela u kojem se Srbija već decenijama nalazi.

Ko je i kakav je Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron
(21. decembar 1977) francuski filozof i državnik ?

Rodio se je u bogatoj građanskoj porodici Macron u gradu Amiens. Njegov otac je bio lekar, a majka profesorica. Bio je student na elitnom jezuitskom liceju, zadnju godinu, pa je apsolvirao na najelitnije pariskom liceju. Diplomirao je na katedri za filozofiju i magistrirao na radu iz javne uprave.

Hoćemo li krenuti ka tom svetlu, ili ćemo i dalje tumarati u mraku ?

Po onome što danas čitam u „srpskim“ (čitaj: proameričkim) medijima sigurno ne iz sledećeg razloga, ali nadam se da će na kraju pamet bezumlje da savlada... U meni još živi ta nada …

Neverovatno koliko pesimista (čitaj: mračnjaka) na jednom mestu, filozof Arthur Schopenhauer i poeta George Gordon Byron bi im pozavideli na mračnjaštvu, skepticista, (čitaj: kritikuj sve, a ne priznaj ništa - istina je laži ista) kao da su: Piron, Timon, Enesidem, Agripa, Sekst Empirik, Arkesilaj i Karnead vaskrsli, fatalista, njih nazivam ptice zloslutnice iz razloga što je njihovo verovanje u nepromenljivost onoga što je sudbina čoveku predodredila, zloverna verovanje da su volja i inteligencija nemoćne u kreiranju života pojedinca jer su transcendentalne sile van njegovog domašaja i iznad njegovih mogućnosti, naročito iz razloga što je njima fatalizam nadređen pojmu determinizam, (filozofsko učenje po kojem je sve što postoji povezano kauzalnim, uzročno-posledičnim vezama, materijalne ili nematerijalne prirode. Prema ovoj doktrini, nema slučajnosti, proizvoljnosti, niti slobodnog čina u univerzumu, već je sve unapred određeno prethodnom istorijom zbivanja), dharma je svojstvena samo gimnosofistima i religioznim učenjima: hinduizmu, đainizmu i budizmu, a to me ni malo ne zanima, da me od toliko gluposti na jednom mestu zabole glava, jer ne mogu da poverujem da se crnim mislima i negativnim energijom može bilo šta dobro postići

Koji je cilj tih i takvih mračnjaka, čitaj američkih podrepaka ?

Oni Srbiju nikada i ne doživljavaju kao svoju otadžbinu, već, samo i isključivo, kao američki protektorat, bolje reći rezervat u kojem će se uzgajati čovekoliki majmuni, Šiptari će im, naravno, da obavljaju tu humanu uslugu, čiji će ljudski organi da služe Amerima za rezervne delove, a one preostale će da pošalju na front protiv Rusa. Je li to ona jedina doktrina, ingeniozan-e kvazi inteligencije i kvazi elite, meta-lucidnost, ili je efermerost i complexus zemlje koja je zahvaljujući tim američkim poltronima i došla u to stanje ?

Krstan Đ. Kovjenić

Pogledajte prilog 576042


Јакобинци су били демократски оријентисани револуционари у доба Француске револуције, а име су добили по самостану светог Јакова у Паризу где им је било седиште. На челу им се налазио Максимилијан Робеспјер. Тражили су већа права за ситно грађанство и укидање неједнакости засноване на богатству.

——————————
Је л’ ти јасно чему се клањаш?
 
Јакобинци су били демократски оријентисани револуционари у доба Француске револуције, а име су добили по самостану светог Јакова у Паризу где им је било седиште. На челу им се налазио Максимилијан Робеспјер. Тражили су већа права за ситно грађанство и укидање неједнакости засноване на богатству.

——————————
Је л’ ти јасно чему се клањаш?
Теби је једино јасно да ти ништа није јасно, јер јасност даје образовање, а ти тога немаш … Да, клањам се, али само пред паметнијим од себе, пред часним људима и пред Богом …
 
После сусрета господина Макрона и господина Путина свет ће изгледати, сасвим извесно је, другачије и питање је само дана када ће крволочне Америке заувек да нестане … Њен терор, којег већ деценијама спроводе диљем света, се више поднет` не може …
 
Теби је једино јасно да ти ништа није јасно, јер јасност даје образовање, а ти тога немаш … Да, клањам се, али само пред паметнијим од себе, пред часним људима и пред Богом …
Сутра ће ти доћи Мухамед Ата и прозборити три реченице на српском. ‘Оћеш и пред њим заслинити?
 
Сутра ће ти доћи Мухамед Ата и прозборити три реченице на српском. ‘Оћеш и пред њим заслинити?
Банализујеш, а то је одлика злобника … Лепо, јасно и гласно сам рекао зашто господина Макрона треба поштовати и од њега покушати направити великог пријатеља Срба и Србије … Господин Макрон је веома образован човек, филозоф, са, и ако има релативно мало година, богатим државничким искуством и већ годинама је на челу једне велике, истински демократске, синониму демократије у ЕУ творевини, државе Француске - историјског, доказаног, пријатеља Србије … Макрон, желећи добро својој држави, је уочио, филозоф је то, да су Амери једно велико зло и да заједно са паметним државницима у Немачкој, Русији, Кини … може да се укроти то цивилизацијско зло и да то допринесе добро његовој држави, а и целом свету … Господин Макрон ће, то је сасвим извесно, постати државник светског формата и пред њим је велика и успешна каријера … Истина проамерички шпијуни у самој Француској, НАТО терминатори, желе да га успоре на том његовом животном путу, али верујем да у томе неће успети из разлога о којима сам већ писао …
 
Банализујеш, а то је одлика злобника … Лепо, јасно и гласно сам рекао зашто господина Макрона треба поштовати и од њега покушати направити великог пријатеља Срба и Србије … Господин Макрон је веома образован човек, филозоф, са, и ако има релативно мало година, богатим државничким искуством и већ годинама је на челу једне велике, истински демократске, синониму демократије у ЕУ творевини, државе Француске - историјског, доказаног, пријатеља Србије … Макрон, желећи добро својој држави, је уочио, филозоф је то, да су Амери једно велико зло и да заједно са паметним државницима у Немачкој, Русији, Кини … може да се укроти то цивилизацијско зло и да то допринесе добро његовој држави, а и целом свету … Господин Макрон ће, то је сасвим извесно, постати државник светског формата и пред њим је велика и успешна каријера … Истина проамерички шпијуни у самој Француској, НАТО терминатори, желе да га успоре на том његовом животном путу, али верујем да у томе неће успети из разлога о којима сам већ писао …
Ништа добро из Француске није дошло осим Тијери Анри и ово:

 
Ништа добро из Француске није дошло осим Тијери Анри и ово:

Опет, без и мало људског стида, банализујеш … Нагласио сам да Амерички шпијуни и НАТО терминатори желе да дестабилизују сваку државу, али верујем да ће господин Макрон да то схвати и да ће адекватним мерама да то спречи знати … :mrgreen:
 

Back
Top