Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.9 (oboji me u skeptičnu boju)

Pitanje svih pitanja?

  • Crni sok

    glasova: 8 25,8%
  • Žuti sok

    glasova: 5 16,1%
  • Egzotik

    glasova: 22 71,0%

  • Ukupno glasova
    31
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Цар Лазар је био цар, јер је круна наследна...

Ти ту канонску проблематику са Охридском Архиепископијом и Цариградом не можеш разумети својим окултистичким умовањима...
A to, lepe želje i bogopomazani carevi.
 
Научи се да си испод... тад почиње психотерапија... то што неко испада горд хвалећи се реалношћу, прочитај апостола Павла, како је и он био натеран од Галата да убацује ауторизацију у око критичара под морањем...
 
Iskuliraj buraz, privedi neku prangiju, popij limunadu, pusti neku mjuzu, znam da volis trens da slusas. Eto ti makar imas urbani background, ovaj evnuh Ivanovic slusa samo cobansku glazbu.
Take it easy Dovla.
благодарим на покушај утехе, али искрено... нажалост, људски фактор у тој једначини не угра улогу... али хвала на милосрђу, ма како филти звучало...
 
A to, lepe želje i bogopomazani carevi.
Sve je to lepo i krasno al ja ne razumem kako to da postoje ljudske i neljudske
nauke, a narocito ne razumem na kojim ili kojem jeziku vi to sve ucite , pisete, citate.
Ne mora mi objsanjavas, vec sam posle ljudske nauke sve razumela.
Постоје људске - измислили људи и тему и правила
постоје Божанске - озаконио Христос
 
Не лупај!!!

Ja tebe ne poznajem ( ovi ostali sa teme znaju te vec godinama, ali ja ne). Mislila sam da imas tri cuke u glavi jer ovde prosipas neko kao poznavanje Biblije, kad
ono vidi cuda pojma nemas ni o cemu. Zakonodavstvo postoji u Kuranu, u Bibliji
nikako, otuda ( Kuran) i danasnja problematika sa muslimanima.
Nego, ti to sve i ne razumes.
 
Nisu svi, ali su imali više simpatija za Turke, moguće zbog toga što im Turci nisu sekli noseve i uši i konfiskovali imovinu zato što su bogumili, kao što su to radili blagočestivi srbski kraljevi.


ma niko im nije radio nista u vreme primanja islama. Islam se primao od 16-18 veka pretezno , a u to vreme su Turci suvereno vladali na ovim prostorima.

Poturcili su se i islamizovali ogromna vecina kako bi nas narod rekao "zato sto im je dupe zinulo za pare"

Tacnije iz cistog koristoljublja.

U otomanskoj imperiji muslimani nisu placali porez, mogli su da se zaposle jedini u tadasnjem "drzanom sektoru", plus su mogli da poseduju imovinu tj zemljiste sto Hriscani u to vreme nisu. Hriscani su u to vreme bili totalno obespravljeni i potpadali su pod kastu parija tj "raje".
 
Ja tebe ne poznajem ( ovi ostali sa teme znaju te vec godinama, ali ja ne). Mislila sam da imas tri cuke u glavi jer ovde prosipas neko kao poznavanje Biblije, kad
ono vidi cuda pojma nemas ni o cemu. Zakonodavstvo postoji u Kuranu, u Bibliji
nikako, otuda ( Kuran) i danasnja problematika sa muslimanima.
Nego, ti to sve i ne razumes.
Ниси чула да је Христос Бог кроз Кога је све постало? (значи и законодавство)

Везе ти немаш сејо... опрости...

Законодавство Христово је теби непозната синтагама јер је и Синајски и Јерусалимски закон, Христов дар човечаству...

први тј. Синајски (пре Божије инкарнације) ПИСАНИ ЗАКОН, а након инкарнације Христове и резерекшна ДУХОВНИ ЗАКОН...

Ти духовни закон не можеш да знаш шта је, зато што мислиш да знаш шта је... Ако ти није нешто јасно питај ме, ови што ме познају са крсте плаше ме се ко ђаво од Крста јер су загажени духовним законима кад крену да моралишу о религији, а мала мањина ме чак и разуме и подржава у том поклапању фејкера са крсте...
 
Ниси чула да је Христос Бог кроз Кога је све постало? (значи и законодавство)

Везе ти немаш сејо... опрости...

Законодавство Христово је теби непозната синтагама јер је и Синајски и Јерусалимски закон, Христов дар човечаству...

први тј. Синајски (пре Божије инкарнације) ПИСАНИ ЗАКОН, а након инкарнације Христове и резерекшна ДУХОВНИ ЗАКОН...

Ти духовни закон не можеш да знаш шта је, зато што мислиш да знаш шта је... Ако ти није нешто јасно питај ме, ови што ме познају са крсте плаше ме се ко ђаво од Крста јер су загажени духовним законима кад крену да моралишу о религији, а мала мањина ме чак и разуме и подржава у том поклапању фејкера са крсте...
Ne. Ti sve to veruješ da je tako, što ne znači, nikako, da jeste zaista tako.
 
Dobri su to donatori. Izbombarduju te osiromasenim uranijumom, nametnu gej kulturu i destrukciju, ucenjuju te, i onda kao doniraju 5 autobusa. U al nam pomazu, bas im hvala..
Kako to mislis

Nametnu gej kulturu?

Vucic je predlozio a 700.000 clanova po SNS oborima podrzalo Premijera Brnabic Pantelic

Ti si rekao, nebrojeno puta, da Vucic zna sta radi
Pa eto, Vucic je licno predlozio njega

Ja sam uvek smatrao Nesu Slinu za najkomicniju pojavu u SNS

Al me tu Vucic zajebao. Sta cu, moram da priznam.
 
Kako to mislis

Nametnu gej kulturu?

Vucic je predlozio a 700.000 clanova po SNS oborima podrzalo Premijera Brnabic Pantelic

Ti si rekao, nebrojeno puta, da Vucic zna sta radi
Pa eto, Vucic je licno predlozio njega

Ja sam uvek smatrao Nesu Slinu za najkomicniju pojavu u SNS

Al me tu Vucic zajebao. Sta cu, moram da priznam.
Kakav uticaj ima Brnabic? Nikakav? A kakav uticaj ima obrazovni sistem koji nam dolazi spolja, kakav uticaj imaju filmlovi, serije, muzika, festivali, itd? Ogroman. Zato ti imas sve vise mladih degenerika koji postaju nesposobni za zivot, i plus su satanisti. Znaci nema gore..
 
Kakav uticaj ima Brnabic? Nikakav? A kakav uticaj ima obrazovni sistem koji nam dolazi spolja, kakav uticaj imaju filmlovi, serije, muzika, festivali, itd? Ogroman. Zato ti imas sve vise mladih degenerika koji postaju nesposobni za zivot, i plus su satanisti. Znaci nema gore..
Brnabic Pantelic je Bilderberg member

Premijer Brnabic Pantelic je sedeo u fotelji glavnokomandujuceg administratora Otpora kad je srusen Milosevic

Jedine dve funkcije koje uopste nisu pod znakom pitanja za ovu sledecu vladu SNS koja treba biti izabrana sledecih nedelja su Brnabic Pantelic i Slinisa Mali
 
Brnabic Pantelic je Bilderberg member

Premijer Brnabic Pantelic je sedeo u fotelji glavnokomandujuceg administratora Otpora kad je srusen Milosevic

Jedine dve funkcije koje uopste nisu pod znakom pitanja za ovu sledecu vladu SNS koja treba biti izabrana sledecih nedelja su Brnabic Pantelic i Slinisa Mali
Nisi odgovorio, kakav ona uticaj ima? Nikakav? Ona slusa sta joj Vucic kaze i cao. Nema tu mnogo polemike..
 
Nisi odgovorio, kakav ona uticaj ima? Nikakav? Ona slusa sta joj Vucic kaze i cao. Nema tu mnogo polemike..
Pa rekao sam ti kakav uticaj ima

Bilderberg

Vucic nije. Nit ce biti. Vucic je lipovkurac.

Jel bi ti bilo mozda lakse da citas nesto ako bih pisao na japanskom, ili arapskom? Preferiras li neki drugi jezik, dijalekt?

Da ti olaksam razumevanje, mada cisto sumnjam.
 
Pa rekao sam ti kakav uticaj ima

Bilderberg

Vucic nije. Nit ce biti. Vucic je lipovkurac.

Jel bi ti bilo mozda lakse da citas nesto ako bih pisao na japanskom, ili arapskom? Preferiras li neki drugi jezik, dijalekt?

Da ti olaksam razumevanje, mada cisto sumnjam.
Ti si takvu glupost sada odvalio, da nema dalje..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top