Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

IMG-35fa331f8200c226541f819c7a49bde7-V.jpg
 
A sto si tol'ko ljubomoran, ako zena nije pravila estetske operacije, onda dobro, prosecno dobro izgleda za svoje godine.

Samo sto naravno, nije sve u izgledu (nije nista).

______________

Otvaras "visokoparne" teme kako Hrvati sve nase prikrivaju, a sada ovako nesto, "prizemno"? :confused:
 
Nisam nego je smesno sto muskarci vecinom padaju na sminku.
Pa cobani, budale...Takav je ovaj svet danas, kao muve bez glave.

P.S. Nije problem ni u sminki, ako je sa ukusom stavljena, nego je opsti problem u "padanju" na izgled, i samo na spoljasnjost.
 
Poslednja izmena:
ko je ikada bio kod cokalija zna da je to ko dobar dan, akako je bilo u manjim gradovima... secam se jednom davno zalutao u gostivar, vece bilo subota, a na strafti sa jedne strane ulice samo siptari a na drugoj makedonci.
Da si ti Marone ziv i zdrav, ali Korzo gde sa na jednom trotoaru setaju Srbi, a sa druge strane ulice na drugom trotoaru Albanci, ti je bio SFRJ standard na KiM-u u svakom gradu.

Znaci kao ono u ostalim gradovima po Srbiji u vreme kada si ti bio mlad, samo sto je tamo bila podela stariji-mladji, a na Kosovu Srbi-Siptari.

To je bilo potpuno segregirano drustvo. Jim Crow na domaci nacin. Sve onako folirantski bez pravnih normi, kao otvoreno i posteno na americkom Jugu- nego funjarski i folirantski, po starom dobrom srpskom obicaju.
 
Pa cobani, budale...Takav je ovaj svet danas, kao muve bez glave.

P.S. Nije problem ni u sminki, ako je sa ukusom stavljena, nego je opsti problem u "padanju" na izgled, i samo na spoljasnjost.
Zene vise naturaju tu sminku
Zasto je uopste onoj dami bitno da pita i koga pita kako izgleda u 50 god?
 

Тај "мекекекеке, нећеш ти мене да превАриш!" одговор је добра илустрација зашто се сељацима традиционално обраћало кнутом и нагајком.
 
Srbin kad prevjeri, on to i naplati.

Pa evo pogledaj samo Hrvate, imaš gore negdje podatke.
Ok, ako su uzeli kintu iz inozemstva za promjenu politike.

Nego sam pitao za "pedigre i podrjetlo".

Ljudi su ok, vredni, radišni, složni, sa izuzetnim društveno-staleško-političko-mafijaškim vezama.

Čika Božu znam 47 g...od 4 g kada me majka odvela prvi put za protezu.
Ceo život mi popravlja zube, ženama, djeci, roditeljima...obiteljski smo super.

Bio je najbolji, držao katedru (posle nepotistički ustupio katedru starijoj snajki)...unuci/ke SVI Milano, Cirih SVEUČILIŠTA..., državni posao i 40 + god privatno "Ortodent".

Za protetiku najbolji u Srbiji.
Drži i puno košnica, vodi građevinu.

Nebeski radnik, za Crnogorca.

Priča svih CG koje znam je slična.
Boža ima 77 g...prizetio se tko student na miraz golem...tast mu pre II ww bio krimosa, razbojnik, pljačkaš, zlatara.

Ima 2 sina Andriju, Žarka...sa starijim smo se obiteljski družili, kod njega u hotelu i najjelitnijem "Ridžent klubu" slavili XYZ proslava, Novih, Srpskih...

Video sam tu elitu crem de La crem iz Niša, Bgd, NS....video sam da je to TOP, vrhunska VIP priča....u pozadini.
 
Poslednja izmena:
Da si ti Marone ziv i zdrav, ali Korzo gde sa na jednom trotoaru setaju Srbi, a sa druge strane ulice na drugom trotoaru Albanci, ti je bio SFRJ standard na KiM-u u svakom gradu.

Znaci kao ono u ostalim gradovima po Srbiji u vreme kada si ti bio mlad, samo sto je tamo bila podela stariji-mladji, a na Kosovu Srbi-Siptari.

To je bilo potpuno segregirano drustvo. Jim Crow na domaci nacin. Sve onako folirantski bez pravnih normi, kao otvoreno i posteno na americkom Jugu- nego funjarski i folirantski, po starom dobrom srpskom obicaju.
sta je cudno, ne razumem...pa zar nije u sarajevu bilo isto...srbin da trazi tursku kahvu ili da seta sa muslimankom na njihovoj strani? :lol:

dao primer makedonije zato sto je o njoj rec, svi se nesto danas iscudjavaju, pa kako, pa zasto to siptari rade, vitlaju zastavama, kako je ovo vreme danas...a to bilo oduvek. spusti se nize do grcke, pa ihj gledaj sad u leto kad dodju na mobu kod grka. a jos nize do atine gde su vec formirali ozbiljne krimi klanove.

ono sto nije bilo oduvek i zasto treba metnuti prst na celo su naprimer albanske bande u britaniji, posebno u londonskim predgradjima, ali vidim da naseg kolegu odande zabole o tome da pise jer je to kobajagi neki sf :lol:

i koji q se svi nesto cude pa kako je to bilo bratstvo jedinstvo a onako klanje bilo90tih :lol: zato sto je sve bila laz, kao sto je danas sve laz, nazalost ne kod nas vec na zapadu. i zbog te lazi ce ono sto je kod nas bilo, to liciti na matine kad krene kod njih. zato kokice, tv, sarksticni osmeh na lice i uzivaj kako divljaci iz raznih pecinskih postojbina kolju divne, mirne i pune vrlina zapadnjake, siluju im zene i otimaju im decu. a to je vec danas statusna realnost.
 

Back
Top