Da li ima zivot posle smrti?

Možda već živimo drugi,treći,peti život. Zar nismo svi došli ponekad u situaciju da nam je nešto poznato iz sadašnjeg života. Kao da nam se brzinom munje pred očima pojave neke poznate slike. A kad se dublje zamislimo, pa sve nam nešto poznato. A onda se vratimo u realnost, pa to sve brzo zaboravimo. Kao da je bio neki kratak spoj.
 
vidi malog optimiste:)
sta cu kad ne verujem u naucnu fantastiku :)
mislim ja taj zivot posle smrti malo drugacije vidim,al nije tema moje vidjenje.
recimo da je moje nesto nalik panteistickom,i da po tome zivot postoji samo u drugoj formi,a ne onako kako ljudi zamisljaju,tako da bi banalizovano sustina cele price bila - ne ne postoji.
tupim sada,ali ukratko to je to :)
 
Mislim da postoji ali se ne naziva život,već bitisanje.Lično mislim da ako postoji reinkarnacija da je to kazna za čoveka.Grozno bi mi bilo da se iznova vraćam i ponovo prolazim sve od učenja da hodam pa nadalje.Pošto sam hrišćanka,smatram da bi uzaludno bilo stradanje Hristovo kada se mi ponovo vraćamo.
 
Ja stvarno ne znam odgovor na to pitanje!!! Pomozite!!!!:confused:
dete bolje uzmi pa pohađaj veronauku....eee tito tito šta si nam uradio, niko ne veruje u Boga
Kao,hriscani ne bi trebalo da veruju u to,ali ja ipak mislim da ima necega!
Sra je sa svim onim ljudima koje su hipnotisali da bi mogli da sete svojih proslih zivota...?

oooooooooooo Božeeeeeeeeeeeeee
PA HRIŠĆANI I VERUJU U TO!
 
Možda već živimo drugi,treći,peti život. Zar nismo svi došli ponekad u situaciju da nam je nešto poznato iz sadašnjeg života. Kao da nam se brzinom munje pred očima pojave neke poznate slike. A kad se dublje zamislimo, pa sve nam nešto poznato. A onda se vratimo u realnost, pa to sve brzo zaboravimo. Kao da je bio neki kratak spoj.

pa meni se cini da radim neke pokrete koje samvec radio.A za zivota posle smrti..................................I think maybe.:confused:
 

Back
Top