da li devojke prde ili ne

  • Začetnik teme ante i laza ninje ipo
  • Datum pokretanja
A

ante i laza ninje ipo

Gost
verovatno kada vi prdnete uvek se nadje neko pored vas ko izgleda ovako .e pa mi smo sproveli anketu o tome da li je zaista sramota prdnuti u drustvu (ili u samoci).nas je oduvek interesovalo da li i devojke kao muskarci prde na glas.na tu temu diskututovali smo sa nasom drugaricom anitom(zamenik direktora udruzenja strucnjaka za globalnu asocijaciju zenskih prirodnih problema u javnosti).mi(ante i laza)(predstavnici grupe za zastitu ljudskih prirodnih prava i okoline) postavili smo,vec pomenutoj koleginici,mozda malo intrigantno pitanje:je li bre anita,da te priupitamo,prdite li vi cure?nasa draga anita svojim odgovorom stavila nam je do znanja da devojke,bile lepe ili ruzne,ne samo da prde vec u drustvu organizuju citava takmicenja sedeci u drugaricinoj sobi,pogotovu uz kafu jer kofein kao sto znate iritira crevne izduvne kanale.mi smo bili zacudjeni i pomalo iznenadjeni odgovorom.nas zanima da li i vase drugarice,devojke,sestre prde u drustvu ili kojim slucajem odrzavaju takmicenja
 
eh pa to je skroz istina...svaki dans e svadjam sa drugom oko podrigivanja i prdenja i toga koliko mi je gadno kad neko to 'ivede' na chasu npr...jednostavno ne ide...on kaze: 'shta vi devojke serete cvece, a prdez vam mirishe na prolece?' stvarno ne znam shat da mu odgovorim... :roll:
 
Zanimljivo istrazivanje :lol:

secam se da smo na jednoj ekskurziji u sedmom razredu to radile, nije bilo bas takmicenje, vise onako na smenu i iz dosade...
Koliko Anita ima godina?

Mozemo da pricamo i o cheshanju(muskarci)na javnom mestu? Jednom je moj drug tuznim glasom izjavio na moju opasku da je to ogavno, da mi nikako ne mozemo da znamo kako je to... ???? ne kapiram ni dan danas, znam samo da smo se dobro nasmejale :lol:

Devojke to skoro pouzdano sigurno znam ne rade na javnom mestu, eventualno padne nego izvlacenje gacica :lol: ali da niko ne vidi...

E i jos-----chachkanje nosa, moze se videti najvise kod vozaca, dok cekaju zeleno...
 
Miss_Jo:
Zanimljivo istrazivanje :lol:

secam se da smo na jednoj ekskurziji u sedmom razredu to radile, nije bilo bas takmicenje, vise onako na smenu i iz dosade...
Koliko Anita ima godina?

Mozemo da pricamo i o cheshanju(muskarci)na javnom mestu? Jednom je moj drug tuznim glasom izjavio na moju opasku da je to ogavno, da mi nikako ne mozemo da znamo kako je to... ???? ne kapiram ni dan danas, znam samo da smo se dobro nasmejale :lol:

Devojke to skoro pouzdano sigurno znam ne rade na javnom mestu, eventualno padne nego izvlacenje gacica :lol: ali da niko ne vidi...

E i jos-----chachkanje nosa, moze se videti najvise kod vozaca, dok cekaju zeleno...

Ma smislili su vam tange tako da ne morate da razmisljate ni o tome da li vas neko vidi dok ih izvlacite (jer ih i ne izvlacite) :lol: :lol: :lol:
 
Dovla:
Miss_Jo:
Zanimljivo istrazivanje :lol:

secam se da smo na jednoj ekskurziji u sedmom razredu to radile, nije bilo bas takmicenje, vise onako na smenu i iz dosade...
Koliko Anita ima godina?

Mozemo da pricamo i o cheshanju(muskarci)na javnom mestu? Jednom je moj drug tuznim glasom izjavio na moju opasku da je to ogavno, da mi nikako ne mozemo da znamo kako je to... ???? ne kapiram ni dan danas, znam samo da smo se dobro nasmejale :lol:

Devojke to skoro pouzdano sigurno znam ne rade na javnom mestu, eventualno padne nego izvlacenje gacica :lol: ali da niko ne vidi...

E i jos-----chachkanje nosa, moze se videti najvise kod vozaca, dok cekaju zeleno...

Ma smislili su vam tange tako da ne morate da razmisljate ni o tome da li vas neko vidi dok ih izvlacite (jer ih i ne izvlacite) :lol: :lol: :lol:

A zasto i vi muskarci ne izmislite nesto protiv ceskanja?!!!! :wink:
 

Back
Top