da li devojke mogu da idu u vojsku?

E, pa znas sta maverich...Devojke i zene koje puno vezbaju i krecu se - nemaju problema sa PMS-om. niti sa MC. Cak i da imaju ovo je 21.vek - toliko medicinskih preparata postoji da se eliminise ta bol...
A osim toga - te devojke i zene koje idu u vojsku nisu bas toliko zabrinute za te stvari...Takav im je posao. Izvinite ako ce se neko uvrediti, ali to je istina. Osim toga, kad odaberes neku profesiju treba da budes svestan sta ti ona donosi i u kakvim ces uslovima raditi. Stvarno je neozbiljno videti zenu vojnika, koja je stalno po terenima, i ima nadogradjene nokte. Kako bi ih odrzavala?
 
E, pa znas sta maverich...Devojke i zene koje puno vezbaju i krecu se - nemaju problema sa PMS-om. niti sa MC. Cak i da imaju ovo je 21.vek - toliko medicinskih preparata postoji da se eliminise ta bol...
A osim toga - te devojke i zene koje idu u vojsku nisu bas toliko zabrinute za te stvari...Takav im je posao. Izvinite ako ce se neko uvrediti, ali to je istina. Osim toga, kad odaberes neku profesiju treba da budes svestan sta ti ona donosi i u kakvim ces uslovima raditi. Stvarno je neozbiljno videti zenu vojnika, koja je stalno po terenima, i ima nadogradjene nokte. Kako bi ih odrzavala?

ako je takvo tvoje razmisljanje onda-RESPECT!!!voleo bih da ih je vise kao ti...:wink:
 
voleo bih da ih je vise kao ti...:wink:

Ја имам сасвим супротно мишљење.:shock: Какав допринос очекујеш у војсци од жена војника?:confused: Зар није боље да код куће рађају, негују и васпитавају будуће војнике а не ове намножене евнухе и сека персе са цивилног служења?:twisted: Изузетак, само оне које из здравствених разлога не могу да имају децу. Али изузетак а не правило. Не кажем да не могу слободно време да утроше на пеинт бол или сл.
 
Kako da radjaju kad ovi djilkoši i ne trzaju više na devojke.... sad trzaju na mobilne telefone, na ortake i slično :) Uvek sam za to da se dozvoli i ženama... ako ništa drugo možda se muškarci trgnu malo i smanje kuknjavu na čizme, na ašovčić, na stražu...
 
Kako da radjaju kad ovi djilkoši i ne trzaju više na devojke....
Ма, можда то тако треба. Људски род се толико намножио и засрао ову планету да ће сам себе уништити. Једино што ће Срби отићи раније са позорнице па неће бити ту за ''велико финале''.:roll:
 
Kako da radjaju kad ovi djilkoši i ne trzaju više na devojke.... sad trzaju na mobilne telefone, na ortake i slično :) Uvek sam za to da se dozvoli i ženama... ako ništa drugo možda se muškarci trgnu malo i smanje kuknjavu na čizme, na ašovčić, na stražu...

Slazem se..
A duga stvar koju vi muskarci cesto zaboravljate: zena je zena, gde god ona bila i sta god radila. U svojoj sustini trazi paznju, neznost i ljubav. Koliko muskobanjastih devojaka ste poznavali koje su kasnije postale super zenstvene. Takodje, kad ze zena zaljubi ona i misli samo o tome da rodi decu muskarci kojeg voli i da ga zadrzi svim mogucim sredstvima. A kada biste vi (kad kazem VI mislim na vecinu muskog roda) znali koliko malo paznje treba zenama da bi se od ratnica preobratile u nezne zene, svet bi bio mnogo lepsi. Npr. ako imas devojku koja voli da puca idi sa njom u streljanu i vremenom ce joj dosaditi i gledace vise tebe, nego pistolje, mete i sl.
Ali, posto je situacija ovakva kakvom ju je opisao Rade, ne znam vise ima li smisla pricati o tome...
Inace, ja ne bih nikad isla u vojsku, da ne budem pogresno shvacena. Nisam za to, ali one koje vole samo neka idu.
 
Ako moze izraelska vojska da ima zene u svom sastavu a stalnu su u nekom ratu ne vidim razlog zasto ne bi moglo i u Srbiji? Drugi primer je Amerika a da ne pricam o englezima za koje smatram da imaju jednu od najboljih vojski u svetu?
Treba podrzati vece ucesce zena, ako nista drugo bar bi onda muskarce bilo sramota da kukaju i da se stalno zale!
 
Ako su pametne,ushta nesumnjam..nece sebi tovariri ovakav mucni nacin zivota....vec ce videti sebe u nekim otvorenijim,boljim,druzeljubljivijim,inteligentnijim a pre svega boljim sferama zivota...
Tako da drage moje dame,ako ne zelite da vam porodica ispashta....pamet u glavu....

Veliki pozdrav za sve dame i jedino shto mogu,to je da poshaljem jedno malo ali najsve iskreno :heart:
 

Back
Top