Да ли ћемо заратити због Бресквице?

Za koju ste pesmu?


  • Ukupno glasova
    24
Veruj mi, ništa je plač Kosovke devojke i Majke Jugovića za ovom kuknjavom Nataše Rostove, ništaaaaa

Hbt, zavera svetska, CIA i Vatikan osmislili, MI6 i Mosad organizovali, BIA i VBA sproveli u delo pakleni plan da se nafurani i istetovirani devojčurak spreči u pohodu na Evropu. Tačno je, ne ulaziš ni u kvalitet pesme ni interpretacije, vozi te neki umišljeni kvazipatriotski vajb dok slušaš melodiju za koju si umislila da definiše naš nacionalni melos, iako uopšte nije tako.

Pogledaj samo koji su likovi pisali pesmu i kompoziciju, deluje ti da oni znaju nešto o našem melosu ili su te samo izvozali sklepajući nešto što bi trebalo da predstavlja instant novokomponovanu tradiciju
Da BRE! :D
4AD8517F-80F6-47E7-8590-AE363591677A.jpeg
 
Evo, neću više:
Ne bi valjalo-ispirala bi se mnoga usta, našlo bi se čega nema, a ovako-pesma je tradicionalna, rodoljubiva, divna i trajna.
Nije to to.
https://youtu.be/F1fl60ypdLs?si=xQoahKasaZoDtThh
Država u ratu, a neko peva. Mi to tako ne bismo.
Stefanija, sestro, pomozi, pomreše gladni i žedni, pomre dece, pomre življa... Možda su i srećni!
Možda smo stigli do toga da živi zavide mrtvima već.
 
Poslednja izmena:
Evo uzivajte u pravoj muzici :zkez:
Moj favorit je pobedio
pure art

spot pocinje stihom iz Jovan 1:5

I svetlost sija u tami i tama je nije nadjačala.

Ma da, uživaj ti kako hoćeš, svako ima svoje preferencije. Al' da znaš, to što je tvoj favorit pobjedio ne znači da je to "prava" muzika za sve nas. Svatko ima svoj ukus, neko voli ovakvo nešto, a neko drugo. Važno je da tebi prija.
 
Mislim da treba da organizujemo neku paralelnu Evroviziju, nesto kao 'Evroviziju iz senke', kao sto rade ovi politicari u zloj anglikanskoj Engleskoj sa Vladom.
Србовизију ћемо организовати. Ту ће се величати праве вредности, а не ова њањања музика...
 

Back
Top