Da li bi opet lupali u šerpe na terasi?

150 evra je bilo po danasnjem oko 250 evra ali cene hrane i ostalih stvari nisu divljale kao sada po 2,3 ,4 puta i vise , samo da se setimo koliko je bila cena goriva, plina na primer.
Zaboravio sam kolika je cena bila,samo znam da je surak ,punio bocu od 50 i nesto litara stalno i da zaboravi kada je sipao,a vozio se i na posao s njim,pored potrebstina,Beograd i nasa okolina.Nije se osetilo.Secam se da je mene vozio kod lekara u Beograd i nikad nije hteo da uzme vise od 500 dinara.Uvek je govorio "Ovo je i vise nego sto sam potrosio".
 
Zaboravio sam kolika je cena bila,samo znam da je surak ,punio bocu od 50 i nesto litara stalno i da zaboravi kada je sipao,a vozio se i na posao s njim,pored potrebstina,Beograd i nasa okolina.Nije se osetilo.Secam se da je mene vozio kod lekara u Beograd i nikad nije hteo da uzme vise od 500 dinara.Uvek je govorio "Ovo je i vise nego sto sam potrosio".
A onda se narodu smučilo demokratsko blagostanje...
 
Smucilo se narodu sto je Tadic pustio Dacica ponovo na vlast.
Pored ostalog.
Prvenstveno se narodu smučilo "rad na probno" i "rad preko agencije" uz mantru: "ti bi penziju ahahaha" i to iz usta "gazda" koji svoj PIO nisu preskakali niti svojoj demokratskoj rodbini.
O kočničarima uzbrdo ali na državnim jaslama da ne govorimo - "njima je država dužna", evo karnet radnih sati...izvolite...sve piše... Učinak nije bitan...
 
Pored ostalog.
Prvenstveno se narodu smučilo "rad na probno" i "rad preko agencije" uz mantru: "ti bi penziju ahahaha" i to iz usta "gazda" koji svoj PIO nisu preskakali niti svojoj demokratskoj rodbini.
O kočničarima uzbrdo ali na državnim jaslama da ne govorimo - "njima je država dužna", evo karnet radnih sati...
Ja sam zaradio svoju krvavu penziju i veoma sam zadovoljan njome.I nisam imao gazdu vec poslodavca kojeg sam mogao da oteram u materinu,kad god je lupio neku glupost u vezi rada bagera i tehnologije sistema.
 
Voistinu izlupalo.
Meni sad ok.
Nek lupa kom nije.
Stojko, jel tebi do lupanja il si sasma ok?
e koje ste vi jajare: evropljasni dizu revoluciju, a vama zao starih serpi

Stojkov Menidjer

jel ces da ti ja dam sepu, mozes slobodno da je olupas svu?
A onda se narodu smučilo demokratsko blagostanje...

a, sta ne volite demokratiju? vi bi autoritarizam? pa zar nije vucic izdajnik i autokrata? po definiciji.
 

Back
Top