Da imate čarobni štapic za što biste ga upotrebili ?

Evo skromno za pocetak
wonderland_pic.jpg
 
Pogledajte prilog 71963

Ovaj zivot ponekad zaboli...Da bi pobjegli od njegove tezine,cesto mastamo.
*Masta moze svasta*
Evo nam prilike da carobnom stepicem uradimo sve sto nam je nedostizno.
Pustimo masti na volju.
Nije zlatna ribica.
Stapic je i ispunjava samo jednu zelju... :heart::bye:

Sta bih pozelela? Sad, odmah!
Da sa tobom mila moja prosetam najlepsom avenijom na svetu u gradu svetlosti.
Nije nedostupno, samo reci kad.:bye
Moze padne i :manikir:
 
Poslednja izmena:
Само једну? :eek:
Душка, ниси ти водолија, да јеси, испунила би нам све жеље. :zag:
Ако је само једна, онда да ми увек у животу буде као и до сад. :)

Vanda,ima tu u zodijaku neke sumnje..Ima, jer sam bila i kao beba nestrpljiva i rodila sam se dva mjeseca prije....Tvoja sraca nek nastavi po suncanom hodu....:heart:
 
Pogledajte prilog 71963

Ovaj zivot ponekad zaboli...Da bi pobjegli od njegove tezine,cesto mastamo.
*Masta moze svasta*
Evo nam prilike da carobnom stepicem uradimo sve sto nam je nedostizno.
Pustimo masti na volju.
Nije zlatna ribica.
Stapic je i ispunjava samo jednu zelju... :heart::bye:

Kao i uvek nesebicna,prepusticu svoju zelju drugome..Vise se obradujem,kada je nekog drugog usrecim..recimo da se ostvari njegov san,o kojem masta od malena,da zivi u njegovom omiljenom gradu...:)
 
U mojoj ruci carobni stapic...Nosena krilima vjetrica u lice letim i letim u nakom snu...Ulazim vijugavim putem u moje Ravno je Ravno i ne cuti...Sa desne strane stari oronuli zubom vremena isaran a ipak tu MLIN...Nekad je radio punom parom ...Stapicem ga doticem i vracam mu stari sjaj...Dok odlazim cujem vesele glasove i zamor neumornih paora...Skupili viskove svojih proizvoda i ko na prelu cavrljaju......I mlin sapuce ko da zahvaljuje. Ja ipak odlazim...:(
 
U mojoj ruci carobni stapic...Nosena krilima vjetrica u lice letim i letim u nakom snu...Ulazim vijugavim putem u moje Ravno je Ravno i ne cuti...Sa desne strane stari oronuli zubom vremena isaran a ipak tu MLIN...Nekad je radio punom parom ...Stapicem ga doticem i vracam mu stari sjaj...Dok odlazim cujem vesele glasove i zamor neumornih paora...Skupili viskove svojih proizvoda i ko na prelu cavrljaju......I mlin sapuce ko da zahvaljuje. Ja ipak odlazim...:(

:rtfm:tu odma do njega "nikao" novi prije desetak godina.
Starome ni carobni stapic ne bi pomogao.
:heart: vidim da nisi bila odavno!
:):bye::bye::heart:si.
 

Back
Top