Da idete u borbu na život i smrt koju trojicu likova bi poveli?

T-X

attachment.php


Michonne

r-THE-WALKING-DEAD-MICHONNE-large570.jpg


Mother Russia

3348124-1686326001.jpg
 

Prilozi

  • Kristanna-Loken-T3-terminator-9844811-400-582.jpg
    Kristanna-Loken-T3-terminator-9844811-400-582.jpg
    57,3 KB · Pregleda: 52
austin-powers-sound.jpg


kenneth_briggs.jpg


1468371-vanhelsing5.jpg


Majk Majers tj. Ostin Pauers, Golum i Van Helsing.Zašto oni, a ne neki superheroj kao Betmen, ili neki akcioni heroj kao Džejson Stejtam ili Brus Vilis, pogotovu ne neki monstrum kao Džejson iz Petak 13. ?

Superheroji su idealisti, idealista je spreman da žrtvuje svog saradnika u ime viših ciljeva.(Pored toga gube prijatelje, ujake kao Spajdermen, itd da bi borba protiv negativca bila oštrija.) Akcioni heroji su glavne zvezde svojih filmova i cilj je da u tom filmu prežive oni, a ne vi, što će reći ljudi koji okružuju akcione heroje imaju nezgodnu manu da stradaju do the end-a.Razni moćni monstrumi bi bili odlični saborci...do kraja borbe.Posle toga bi se okrenuli protiv poslednjeg a to ste vi.

U borbi na život i smrt veliku ulogu ima sreća.Ostin Pauers se uvek izvuče iz svake situacije, a dobra sreća se prenosi i na njegove kompanjone.Ako je Golum uspeo da provede Froda i Sema, kroz močvare, pustinje i prašume i dovede ih do Mordora znači da je vrhunski izviđač, diverzant i specijalac. Takav bi nam dao početnu prednost u borbi u izviđačko - diverzantskom delom posla.
Dvoumio sam se između Bredlija Kupera tj. Fila iz Hengovera i Van Helsinga.Fil na neki volšeban način uvek izvuče svoje prijatelje a i lojalan je, međutim već imam Majka Majersa koju mu je sličan.Odabrao sam Van Helsinga jer mi je prvo pao na pamet neki nindža, ipak je potreban i neki ratnik u borbi. Ali budući da i nindže gledaju prvenstveno sebe, a i ne može im se verovati jer ko vidi lice nindže ...itd, pokušao sam da zamislim neki dobroćudni ekvivalent nindže, a to bi bio neki ekspert u borbi golim rukama kao i borbi celim arsenalom oružja, a pri tom je spreman da se žrtvuje za frenda.Iskristalisao se lik Van Helsinga.:mrgreen: A i sposoban je da sredi i natprirodna bića.Ko zna, možda borba na život i smrt znači poći protiv vukodlaka, vampira...
 
Poslednja izmena:
Kako je dobra tema :)

Ja bih povela Lisbet Salander, jeste malecka, ali je opaka, hakerka i ima hakersku ekipu, a i boksuje.

Lisbeth-Salander-h5.jpg


9d52ef5019b085fc822a76ee1e5c1b26.jpg




Onda naravno Lutera, iz istoimene serije. Jak je, lud je, mračan ali pošten, a uz to odličan detektiv.

images


0.jpg



I Čarlsa Morsa iz filma The Edge - kultivisanog, načitanog i uzdržanog milionera, koji može da ubije medveda, ako treba :)
On mi je stara škola, mudrost prethodnih generacija, tri put meri jednom seci lik.
540-2.jpg


the-edge-stick.jpg
 

Back
Top