Чуј, народе, сви скините капе...

Колеге, нисте заказали ни овај пут. Ваша топлина, људскост и духовитост су наше старе узданице!

У то име, бићу слободан да испред свих нас пошаљем поруку Њеном Величанству честитајући јој на рођењу најновије праунуке.

Нека зна да сте и ви уз њу на овај диван дан.

rodila se princeza, ali za nas je bitnije da se rodila jedna mnogo mocnija faca CAR PUTIN,
 
Ја сам покушавала свом детету да објасним по чему се принцеза разликује од ње.

Како изгледа - исто као сви, како се рађа - исто као сви, од чега умире - од чега и сви...

На крају је дошла до закључка да нема битне разлике, сем што она неће морати у животу да ради да би платила рачуне.

У сваком случају, нека је жива и здрава, од мене толико.

Капу не носим.
 
Принцеза од Кембриџа је међу нама.

Дете је рођено јутрос у девет, она и мајка су здраве, и недавним променама закона неће изгубити своје место у реду за престо и ако јој се роде млађа браћа. Девојчица је сада четврта, после свог деде Чарлса, оца Вилијама, и старијег брата Џорџа, а стриц Хари је иза ње. Указом краљице имаће принчевске почасти.

Мала принцеза још није крштена, али многи мисле да ће се звати Алиса.

Лепа вест, јел'да? Поносни тата и брат...

Royal-Baby_3289445k.jpg


Обзнана пред болницом...

lindo-09_3289347k.jpg


На знање Лондону...

_82725062_82725061.jpg


... и поздрав од краљевске морнарице.

_82725066_82725065.jpg

Бухахахахахахахахахаахахахахахахахахахахахаааааааааааааааа
:bljak:
 
naime , danas je na celoj planeti ogromno slavlje. 7 milijardi stanovnika sa svih kontinenata planete sa ogromnim zadovoljstvom i neizmernom srecom i veseljem proslavlja RODJENJE male CHARLOTTE. U pozarevcu, leskovcu, harare, santjagu, bombaju, pertu, vindhuku, narviku, omsku, uagadugu.................narod je izasao na ulice, zaustavljen je saobracaj, muzika odzvanja prasumama, pustinjama, gradovima, naseljima.....na frontovima su ucutale kanonade i protivnici srecno sampanjcem nazdravljaju rodjenje male CHARLOTTE, ..................zene placu od srece a deca razdragana ljube prve fotose male princeze..................ljudi su obliveni srecom...............nasmejani i veseli...................iz svemira su sateliti promenili svoje putanje i ispisale na kosmickom prostransrvu ime male princeze.................obama i putin su pali u zagrljaj od srece kada su saznali da je kata rodila malu princezu....................................vec je u toku snimanje prvog filma o maloj princezi, njene prve fotografije prodane su novinskim kucama za stotine milijardi dolara, u znak ljubavi prema maloj CHARLOTTI svih 15 000 devojcica koje su rodjene tih prvih minuta u kini, albaniji, kanadi, maledivima, ..............dobile su ime CHARLOTTE................a nekoliko stotina miliona muskaraca promenilo je pol kako bi mogli da se zovu CHARLOTTE.....................a u toku je zasedanje svih religija i sekti na svetu sa jednom jedinom dnevnom tackom: da se ime njihovih bozanstava promeni u CHARLOTTE..........................
PLANETOM TEKU SUZE RADOSNICE SVIH 7 MILIJARDI STANOVNIKA .......................OGROMNA SRECA I RADOST CELE PLANETE................................

gospodo draga, u ovom stilu ovih dana su na "zapadu" bile ispunjene naslovne stranice svih novina, bez izuzetka.............................................................

deset puta sam isao da se umijem .........nisam mogao verovati svojim ocima.............................A KADA SAM SE IPAK UVERIO POSTIDEO SAM SE STO PRIPADAM VRSTI HUMANOIDA

naravno da sam potencirao ovu usasnu propagandnu deformaciju kako bi SUSTINA ISPLIVALA NA POVRSINU.

molim redakciju da mi ne pomera temu u hobi, zabavu, ljis itd jer je tema apsolutno politicka.
 
Poslednja izmena:
Принцеза од Кембриџа је међу нама.

Дете је рођено јутрос у девет, она и мајка су здраве, и недавним променама закона неће изгубити своје место у реду за престо и ако јој се роде млађа браћа. Девојчица је сада четврта, после свог деде Чарлса, оца Вилијама, и старијег брата Џорџа, а стриц Хари је иза ње. Указом краљице имаће принчевске почасти.

Мала принцеза још није крштена, али многи мисле да ће се звати Алиса.

Лепа вест, јел'да? Поносни тата и брат...


e jesi otrov...........

- - - - - - - - - -

Ma kakva krvnica.Ta govnjiva monarhija opstaje samo zato što više podseća na foke u nekom ZOO vrtu negoli na ozbiljnu kraljevsku porodicu.Zabava za raju.

ta monarhija opstaje samo zato sto IZA NJE STOJE ROTSILDI
 

Back
Top