Quantcast

Ctrl + Alt + Del

Bosko

Zainteresovan član
Poruka
277
Iscupaj tastere iz tastature, disejblovano 100%! :D
Salim se, naravno!
Zasto hoces da disejblujes to uopste, kad i sam kazes da je to najcesce upotrebljavana precica???
I kako mislis bez dodatnih programa, ne razumeh te bas najbolje?
Pre svega, reci mi koji OS koristis?

d1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.367
cini mi se da to mozes da uradis preko opcija u group policy editoru (start>run>gpedit.msc)

ako koristis xp ili 2000 onda predpostavljam da hoces da onemogucis ulaz u Task Manager, cija je direktna precica CTRL+SHIFT+ESC

bilo kako bilo, bolje probaj da napravis novog korisnika, kome ces da onemogucis ulaz u sve sto pozelis (control panel, task manager, itd..), nego da zabranis alt+ctrl+del svima pa i sebi

poz.

Backy

Primećen član
Poruka
717
Ma pravim program za kontrolu pristupa.
Sto se tice OSa treba mi za XP. By the way kada je ukljucen "Welcome screen" u XPu Ctrl + Alt + Del direktno ulazi u Task Menager.
Sto se tice upotrebe drugih programa(Tweak XP,X-Setup,Group Policy Editor) oni ispisuju poruku "s% is disabled by administrator.", sto pomenutog administratora(mene) mnoooogo nervira. A ja bih to iskoristio za moj Action Controler(ustvari task menager koji ima mogucnost zatvaranja samo aplikacija pokrenutih posle mog programa). Imam i disassambler pa ako treba mogu i Windows da sredim.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.