- Poruka
- 70.753
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Auu...al si ti kriticar...Ovako tamnoputa se ofarbala u plavo sa 2 cm izrastka? Frizura kao tetka koja je navila viklere pa ostavila preko noći. Karmin namazan do krajnjih ugova da izgleda kao Džoker kad se nasmeje. Obrve previše počupane pa joj nos izgleda još kraći i širi.
Ona je kao marketing kako sa mnogo para izgledati jeftino.
I plus ova siva senka na sve to… majko mila![]()
Auu...al si ti kriticar...
Ja na slici vidim samo simpaticnu djevojku,a ti joj nadje hiljadu mana.![]()
Nije ti lako.Moje oko je sokolovo jer se iz hobija bavim dizajnom, ranije bejah i profi, tako da mi ništa ne promiče.
Šta misliš kako je meni kad se spremam da izađem pa se kompletno sredim pa onda sačekam 15-30min pa mogu opet cela da se vidim u ogledalu i da što objektivnije primetim nedostatke. Tako isto detaljišem i za uređenje stana, za serviranje hrane… ma za sve sam frik![]()
Hm...koje su to posebne prilike?Slažem se, stavim ga ali samo u nekim posebnim prilikama ,uz odgovarajuću garderobu,inače u dnevnim kombinacijama je prenapadno ,bar meni .
Moje pravilo šminkanja,ako naglasim oči ,nema potrebe i usne da istaknem,deluje pomalo jeftino .Ali zato volim sve nijanse crvenih lakova za nokte.Ne koristim te svetlo crvene, drečavi su mi a i ne idu mi uz makeup jer uvek pre naglasim oči pa bi bilo previše da naglasim i usta. Ali, lepo mi stoje bordo nijanse, mada i njih stavljam samo u nekim svečanijim prilikama.
Najčešće biram rozikaste, mauve i karmine u boji mesa za svaki dan. Leti češće samo sjajevi neki sa gold šljokicama.
Inače, da, ti bordo pigmenti se dobijaju mrvljenjem sušenih nekih insekata a tu je problematično što su oni često alergeni pa se zato nastoji da se suzbije njihova upotreba u kozmetici ali i hrani.
Јој, овде изгледа само ја не волим црвену. Ни лак, ни руж, ни одећу. Ни кола, свака кола су ми ружна ако су црвена.
Е, Мазда јесте лепа црвена. Она тамна нијанса.Meni se dopada Mazdina crvena boja i neki auto, Djulijeta, cini mi se.
Italijanski.
Crvena boja jeste nezahvalna za kombinovanje, nesporno.
Ja volim ovako...na plavusama su mi najlepse oci u dimu, poput Sijene Miler.
Na crnkama sve sto vuce na sljivu a na brinetama crvenkasto.
Prosto je tako spram mog ukusa i za moj pojam.
Svadbe i sahrane.Hm...koje su to posebne prilike?![]()
Da to i meni padne na pamet kad ga vidim.Reko jok nije to za mene....Ali nekome on stvarno lipo stoji,, ne mogu reci da ne stoji.Ne koristim ga,...izgledam k'o prostitutka, bože me prosti!![]()