crushing....fetish????

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Osobe sa slabim srcem...bla bla itd ovo neka ne gledaju
(snimak mucenja zeca je uklonjen sa sajta)

ja sam pogledala samo pocetak
lepotici sa snimka zelim sve moguce najgore sto moze da joj se desi
zasluzila je
skotina prokleta bolesna poremecena
 
Poslednja izmena:
Otvorila sam ali sam pretpostavila sta ce bolesnica da uradi pa sam zatvorila...:sad2:Taman sam lepo uzivala sa mojom Fibi na odmoru i cim sam se vratila odmah sam se iznervirala.Pa da li je moguce da ovoliko bolesnog sveta ima!!!:udriglavu:Strasno,strasno,strasno...:sad2:
 
Otvorila sam ali sam pretpostavila sta ce bolesnica da uradi pa sam zatvorila...:sad2:Taman sam lepo uzivala sa mojom Fibi na odmoru i cim sam se vratila odmah sam se iznervirala.Pa da li je moguce da ovoliko bolesnog sveta ima!!!:udriglavu:Strasno,strasno,strasno...:sad2:

za to njihovo uzivanje koriste male zivotinje
...machice...stence....zecheve(tj. kunice).....zabe.....ma sve sto moze da se ugazi.....
odvratno
zaista ne znam sta treba uraditi sa takvim ljudima.....zatvoriti ih negde....ili sta.....?
ne znam
 
Koliko li mora neko da bude bolestan u vugla da bi mu ubijanje nekog drugog predstavljalo, pretpostavljam po vasoj prepisci, sexualno uzbudjenje... Nije mi jasno kako takve likove iko moze da saslusa i, eventualno, leci jer ... nemam komentara, iskreno... I onda je to sve dozvoljeno da se emituje javno na netu ? Bas lepo...
 
nije zezancija
taj video je nize na toj strani
bolesni fetis je u pitanju
razni bolesnici se napale kada vide tako nesto
teshko je poverovati da neko moze sexualno da se uzbudi na tako nesto
bolesno,skroz bolesno
ne mogu da vjerujem
pocela da gledam, i dalje mislim namjestaljka neka, a kad je onaj zekan poceo da panici :neutral: ugasila
bolest
i ne mogu da vjerujem da niko nije preduzeo nesto povodom ovoga
:neutral:
 
hmmm....ne znam tacno u kojoj zemlji je neka devojka(dama,lepotica....kao) izgazila malo mache....(neka kosooka je u pitanju)
i ona i taj pametni fotograf/kamerman/sta je vec su uhapseni kada se saznalo za to....
al ne znam sta se dalje desilo sa njima
nadam se da nisu pusteni na slobodu i da ce dugo sedeti u kavezu
 
Koliko li mora neko da bude bolestan u vugla da bi mu ubijanje nekog drugog predstavljalo, pretpostavljam po vasoj prepisci, sexualno uzbudjenje... Nije mi jasno kako takve likove iko moze da saslusa i, eventualno, leci jer ... nemam komentara, iskreno... I onda je to sve dozvoljeno da se emituje javno na netu ? Bas lepo...
internet?
objavila bih ovo na svim mogucima dnevnicima svijeta, zeni se taman lijepo vidi lice,

edit: dobro je da su uhapseni, ali vjerovatno je samo vrh lednika u pitanju :neutral:
 
internet?
objavila bih ovo na svim mogucima dnevnicima svijeta, zeni se taman lijepo vidi lice,

edit: dobro je da su uhapseni, ali vjerovatno je samo vrh lednika u pitanju :neutral:

slazem se i sa prvom i sa drugom recenicom


ali mi ovde ustvari dzabe komentarisemo

da znam kako i kome,prijavila bih odmah....
i volela bih da znam ko je ta i gde zivi...da odem da joj pljunem u facu,rashcupam joj kosu i ishamaram je...malo vishe i vidim dal ce na to neko da se nalozi,kao na ono sto ona radi
 
Shvatila sam da je video objavljen zbog onih koji se uzbudjuju na takve monstruoznosti, a to ne uspevam da prihvatim i svarim.

Ako je snimak postavljen u cilju hvatanja pocinioca i/ili ako je pocinioc uhvacen i kaznjen - onda ta vest treba da bude objavljena kao opomena svakom ko se bavi slicnim stvarima.

E, sad, zasto je video na linku iz prvog posta - znate vi koji ste ga pogledali. Ja ga gledati necu jer cu se nervirati za dz, a nemam mogucnost da je dohvatim kako zasluzuje... :azdaja:
 
Poslednja izmena:
Mislim da bih od te letve,kojom je mucila jadnog zeku,napravila dva siljata kolca-i zabila u oci,zatim po telu,dok ne iskrvari do smrti!!!Poremecena,retardirana,bolesna kretencina!!!Odvratno!!!:vudu::kletva::vudu:

Znaci,i dalje stojim iza ovoga...Verovatno bih uradila i nesto mnogo uzasnije mladoj dami,od gore navedenog...Mislim da bih joj skinula taj glupi osmeh sa lica.
 
Dakle, Majkl Majers i Hanibal Lektor su male bebe. :evil: Nisam gledala snimak, dosta mi je bila ona Azijatkinja sa mačetom od pre par meseci-godinu dana. Na pamet mi pada brat gospodina Rajkovića iz Maratonaca, znate svi sigurno taj citat. To za one koje to izvode zarad populacije koju to pali. A populaciju koju to pali... pa dovoljno sam hirurški obučena za takve... :twisted: Bez anestezije!
 

Back
Top