Crtani Filmovi

KillaBeez

Obećava
Poruka
83
Danas pošto, kao i uvek nije ničega bilo na TV-u počeo sam da vrtim i kanale sa crtaćima. Gledam na onom Cartoon Networku neki buđavi crtaći za đecu koja su prsla u mozak, i shvatio sam koliko su u stvari pre bili bolji crtani filmovi, iako ja baš i nisam neka ultra stara generacija. Eh pa moje pitanje je koje ste vi crtaće gledali kad ste bili mali, osim naravno nindža kornjača i tih klasika.
 
Sve koji su se emitovali u 19h i 15 min. : Kalimero, Duško Dugouško, Sofronije, Dača, Silvester i Tviti ptičica, Brzi Gonzales, Ptica Trkačica i Kojot, Pera Detlić, Popaj, Pink Panter, Baltazar, Linea, Lolek i Bolek, Eustahije Brzić, Tata Brada, Lav Krezumica, Pepe Tvor, Gustav, Lale Gator, Tom i Džeri, Denis Napast, Vitez Koja, Kuče Dragoljupče, Snupi i Čarli Braun ...
Nedeljom se gledala Mikijeva radionica (crtaći iz Diznijeve produkcije), Pčelica Maja, Sport Bili, Tarzan, Hi - Men, Put u središte zemlje, Porodica Kremenko, Skubi Du, Štrumfovi ...
Đački bioskop: Konjić Grbonjić, Guliver, Snežna Kraljica...
 
Poslednja izmena:
Sve koji su se emitovali u 19h i 15 min. : Kalimero, Duško Dugouško, Sofronije, Dača, Silvester i Tviti ptičica, Brzi Gonzales, Ptica Trkačica i Kojot, Pera Detlić, Popaj, Pink Panter, Baltazar, Linea, Lolek i Bolek, Eustahije Brzić, Tata Brada, Lav Krezumica, Pepe Tvor, Gustav, Lale Gator, Tom i Džeri, Denis Napast, Vitez Koja, Kuče Dragoljupče, Snupi i Čarli Braun ...
Nedeljom se gledala Mikijeva radionica (crtaći iz Diznijeve produkcije), Pčelica Maja, Sport Bili, Tarzan, Hi - Men, Put u središte zemlje, Porodica Kremenko, Skubi Du, Štrumfovi ...
Đački bioskop: Konjić Grbonjić, Guliver, Snežna Kraljica...


al ti je fora, sve si nadrukala :evil:

- - - - - - - - - -

u stvari nisi...lav Laza i hijena Maza, fali :p

- - - - - - - - - -

pa onda Bajumbarum :manikir:


mqdefault.jpg
 
Zna li se neko iz kog je crtaća replika "Jelo, diži periškop" ? :lol:
Sećam se da je Jela bila plava slonica, a poklič je izgovarao lovac u safari odelu... :fdlan: :lol:


ee to se sećam, to je neko vreme bila glavna fora u društvu,
na jednu našu internu zezanciju

Jelooo, diži periŠkoop !

:lol:

- - - - - - - - - -

Ja se smejao kao klinac, sada ne umem :(


ja mogu i sad i to možda još i bolje
verovatno što sam zaribao od cigara :sad2: :D
 
aooo kako me iritirao taj smeh...katastrofa ali opet sma ga gledao :lol:


p.s.
života mi, malopre sam hteo da postavim taj crtani, ali
me ovi moji kučići omeli prevrnuvši čašu soka na stolu pa sam posle smetnuo s'uma z:((
 

Back
Top