Crne farmerke

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
laa-laa:
Kažu da postoji sloboda govora...
Ali nekad, jednostavno, nije fino reći baš sve. Pogotovo ako pritom "kenјaš" (izvini Lexa :) ).
Objasni mi ovaj fenomen:
Zašto kad mene sahranjuju za relativno uobičajene teme nikada nema drvenih advokata?
Neka nauči devojka da se brani sama, jbt... Neće joj se, valjda, polomiti nokti.

laa-laa

Aktivan član
Poruka
1.078
Lexa:
Objasni mi ovaj fenomen:
Zašto kad mene sahranjuju za relativno uobičajene teme nikada nema drvenih advokata?
Neka nauči devojka da se brani sama, jbt... Neće joj se, valjda, polomiti nokti.

Samo sam rekla ono što mislim, vidim da se razvila rasprava. Ne želim nikoga da branim, može ona to i sama...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
Čiča-Duranovo, daj ne pokušavaj da budeš duhovit, ne ide ti... Sad vi sabotirate ovu beskrajno interesantnu temu.
A što se devojke koja je "polegla dete" tiče, mogu samo da primetim da ima čitavih 13 poruka i da je, samim tim, verovatno ovde izgubila nekoliko godina od učlanjenja na neke druge aktivnosti... Mislim, vidim da je dosta vas, ovaj, pa, poznaje... Ali, to je moje mišljenje, i moje pravo da kažem.
I, Juliane, ako ti žensko toliko smeta, idi u manastir.
Pozdrav.

Julian

Poznat
Poruka
7.996
Lexa:
Čiča-Duranovo, daj ne pokušavaj da budeš duhovit, ne ide ti... Sad vi sabotirate ovu beskrajno interesantnu temu.
A što se devojke koja je "polegla dete" tiče, mogu samo da primetim da ima čitavih 13 poruka i da je, samim tim, verovatno ovde izgubila nekoliko godina od učlanjenja na neke druge aktivnosti... Mislim, vidim da je dosta vas, ovaj, pa, poznaje... Ali, to je moje mišljenje, i moje pravo da kažem.
I, Juliane, ako ti žensko toliko smeta, idi u manastir.
Pozdrav.
Eh, dete moje... ne pokusavam da budem duhovit. Ti me cinis takvim.
A koje mi zensko smeta? Kakav manastir? Otisla si... ostavila me bez odgovora. Idi dete, blagoslovena bila.
Ej, jesi l' ponela klikere?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
Juliane, tu sam ja kad god ti zatrebam. Samo nisam tu da se dopisujem sa gospodom koja još nisu prevazišla pubertet. Stvarno, ne volim to detinjasto prepucavanje: "Jesi l' ponela klikere?"
Utata, buhuhu, sad ću ja da se primim i da kažem da se TI igraš klikerima, utata... :lol:
Gospode Bože, koliko ti stvarno imaš godina?
Hajde ćao.

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.643
Ne mogu da verujem da se ovaj forum polako, ali sigurno pretvara u tzv. Recycle bin :-(
Sve sto me razbesnelo danas, juce, malopre..ja cu da se istresem nekom na forumu, i onako ne zna ko sam, ne zna gde sam. Znaci, ne mogu da verujem. Pa sta ako je zena pitala! Nije pitala gde da kupi tetrapak mleka, pa je to toliko strasno i cudno. I logicno je da pita, kad je istina da danas retko mozes naci skroz crne farmerice, a da nisu izbeljene ili da nemaju neki cirkon, vez ili sl. I pri tom da makar malo budu kvalitetne. Ja bi ti predlozila Legend npr, tamo je snizenje +, a ima i skroz klasicnih farki, znaci bez zvona, plitkog struka..i sl.
Srecno u potrazi!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.