COVEK , PAS I DEVOJKA

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
O.K

Ja izgleda stvarno imam problema :-(

Moja devojka je pocela da unazadjuje.
Prvo apstinira (o.k,dobila je),sad joj smeta moj pas.

O.K ... MOJ PAS , MOJ PRIJATELJ KOJI JE SAMNOM VEC SEDAM GODINA !
Prosli smo zajedno,sito i reseto,nas dvojica.

Dosad joj on nije smetao,sada je pocela da zajb...jednom mi je cak rekla da , vise volim da izadjem u setnju sa "dzukelom" nego sa njom...

Uredu,ja sam vrlo tolerantan ali ovo je vec preslo svaku meru.

Pomoc,Pomoc!
 
Molim?
Ma oteraj je bre u tri lepe...
Meni je moj Akica moj život - obožavam ga! U stanju sam da poludim kad ga neko samo pogleda popreko. Bez problema bih mu posle 6 godina sasula gomilu psovki i pokazala mu gde su vrata ako bi izjavio da mu smeta.
Čuj smeta joj :roll:

To ne razumeju oni koji nikada nisu imali kera - ne znaju koliko to biće može da se voli i koliko vremenom postane važno.
 
Mislim da njoj smeta nešto drugo, a ne pas... Šta joj smeta? Moraćeš sam da otkriješ, samo nemoj da kuca trpi neke posledice! A možda je ona samo malo nervozna, mislim dobila je, a mi žene umemo da poludimo kad nas strefi meca i ponekad nam sve smeta...

Imam i jedan predlog, kad pođeš u šetnju sa psom pozovi i nju ;) pa ako te odbije sama je kriva što češće izvodiš psa nego nju. Objasni joj šta bi se desilo kad bi sa njom izlazio više nego sa psom, mislim na to da kuca vrši nuždu napolju, onda bi joj sigurno smeto izmet i zapišani zidovi po stanu. :D
 
Пробај да попричаш са њом о томе ... нека ти каже шта јој, у ствари, смета!!!!! Можда није пас, него само налази изговор за своје незадовољство?
У принципу, добила те је у пакету са куцом, не би имала право да из пакета избаци оно што се не може одвојити. У потпуности разумем твоју љубав према псу! Можда твоја куца нешто ради што њу нервира (мада, чисто сумњам)! Може да буде и љубомора са њене стране (смета јој твоја шетња са псом више него што би ти њу "шетао")! Па, што вам се не прикључи, шетајте сви заједно, можда да га и она води на повоцу?
 
Kuca je prva dosla !

Naravno,svasta sam trpeo,od izliva besa,plakanja,sizenja...

Kuca je ta koja ostaje a ona...ako ovako nastavi,moze da potrazi neko mrtvo puvalo...
Iskreno,pomislio sam da njoj nesto drugo fali sem sto se moj pas i ja druzimo...
Pas je miran,dobrica je.Nikad joj ranije nije bio problem.

Juce mi je rekla :" Vas dvojica ste prave dzukele."

Niko nikoga neporedi sa psom,setali smo svo troje..koji joj je mandrak?
 
ma oce pazhnju, oce da je slusas, ako to ne shvatash mozda je ne osecash bas. izvini.
e nemoj ti da je sutnes nego je navedi da ona shutne tebe
znaci ti je pitaj sta oce, je l oce da poklonish svog kera nekom
e ako kaze da bi volela da ga otruje
onda joj reci nek ga ona otruje
e ako pristane, onda cesh ustedeti na hrani za kerove
shta jede tvoj ker. shta kerovi jedu, hranu iz radnje ili neke koske, kachamak, prebranac itd.
 
?:
ma oce pazhnju, oce da je slusas, ako to ne shvatash mozda je ne osecash bas. izvini.
e nemoj ti da je sutnes nego je navedi da ona shutne tebe
znaci ti je pitaj sta oce, je l oce da poklonish svog kera nekom
e ako kaze da bi volela da ga otruje
onda joj reci nek ga ona otruje
e ako pristane, onda cesh ustedeti na hrani za kerove
shta jede tvoj ker. shta kerovi jedu, hranu iz radnje ili neke koske, kachamak, prebranac itd.
eto vidis... ova devojka zna o cemu prica :D
ok, pokusala je da bude smesna
ona obicno kada se trudi ne uspeva

alii

najbolje da nju pitas sta da radis sa psom, a ako ti bude rekla nesto zlo... bezi dalje od te kuje :lol:
 
radi ono što misliš, uradi onako kako ti osećaš da treba.
svako ima svoje prioritete... ti moraš sam da odlučiš šta je tebi prioritet.




strah od pasa/ životinja jeste zeznuta stvar... mada samo čovek ubija bez preke potrebe i uživa u tome :roll:
 

Back
Top