Counter-Strike

ovde ostavite ip adrese servera koje najvise volite . . . posebno naglasite ako su serveri deathmatch, gungame, zombie-infection ili neki drugi . . .

evo nekoliko servera koje ja najvise volim:

balkan ekspress deathmatch - 87.250.37.114:27052 (deathmatch)
ai gaming - 87.250.48.21:27015
beotelnet - 194.106.162.211:27015
krusevac (cs 1.6) community - 92.60.234.129:27015
 
Moze li neko da mi pomogne kako da povecam fps u cs 1.6 - sve moguce sam probao, nece da mrdne sa 40fps!!!!!:dash:
Instalirao sam counter strike non steam i patch v26.Takodje sam probao sa patchem v21 i v23B i nista se nije promenilo!:dash:
Ugasio sam vertical sync, anisotropic filtering, antialiasing filtering..sve je na off.Kada udjem u c.s. ukucam fps_max 101....kucao sam i fps_max 999 ali nista nije dalo rezultat i dalje bude zakucano izmedju 30-40fps!:dash:
Vec sto puta sam obrisao celu igricu i opet je instalirao!!!:dash::dash::dash:...........:dash:
Danima sam igrao sa patchem v26 i sve je radilo super do danas!:dash:
Kada udjem u igricu ne mogu da se krecem koliko sve ide brzo....najgore od svega svi misle da varam, a koristim sXe Injected Client 5.5 i cheating death.Mislim da je nemoguce varati kada je to ukljuceno ali dobro...
Koristim racunar Athlon 4000+, 1gb ddr2, GeForce 7300gt 256ddr3 i monitor Belinea koji radi na 100Hz.Skinuo sam zadnje drajvere za graficku i monitor.Imam kablovski modem sa paketom 256 kb/s!:dash:
Svim koji imaju ideju kako da resim problem neka napisu.Unapred hvala!
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi pomogne kako da povecam fps u cs 1.6 - sve moguce sam probao, nece da mrdne sa 40fps!!!!!:dash:
Instalirao sam counter strike non steam i patch v26.Takodje sam probao sa patchem v21 i v26 i nista se nije promenilo!:dash:
Ugasio sam vertical sync, anisotropic filtering, antialiasing filtering..sve je na off.Kada udjem u c.s. ukucam fps_max 101....kucao sam i fps_max 999 ali nista nije dalo rezultat i dalje bude zakucano izmedju 30-40fps!:dash:
Danima sam igrao tako i sve je super radilo do danas!
Kada udjem u igricu ne mogu da se krecem koliko sve ide brzo....najgore od svega svi misle da varam, a koristim sXe Injected Client 5.5 i cheating death.Mislim da je nemoguce varati kada je to ukljuceno ali dobro...
Koristim racunar Athlon 4000+ GeForce 7300gt 256ddr3 i monitor Belinea koji radi na 100Hz.Skinuo sam zadnje drajvere za graficku i monitor.
Svim koji imaju ideju kako da resim problem neka napisu.Hvala unapred.

koji modem imash????ja sam samo instalirao v21.......
 
Moj drug i ja hocemo da umrezimo kompove da bi igrali Counter Strike 1.6, ali posto on nema patch za botove a ja imam, ne znamo da li ce ih on uopste videti na njegovom kompu tokom igre?? Gde mogu da download-ujem patch za botove (CS 1.6) ?? HELp!:???:
 
ne znam gde ovo da stavim

cs je u pitanju tj skinuo sam neki cs sa neta
savrsen je po pitanju laga i ostalog (usetovan je)
zezaju me radio poruke ne visdim ih ni kad neko sta kaze niti kad neko baci flesh
izlazi mi non stop sledeca poruka >>#Cstrike_Chat_AllDead<<<
ima li kakva komanda za konzolu da ovo resi????
 

Back
Top