Complex 'MAJKA'

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Хаха, ти са 15 година излазио са девојком која има минимум 19 и још си јој разбио нос?!

tacno, a i nije

Нико у тој причи није просечан...
Tacno, inace cura je bila manekenka,
Нисам знао да су девојке у просечним везама старије од момака...
И да у просеку истолеришу кад им неко разије нос...
Но, нећу се трудити да те разуверим.
Ја верујем и сматрам да је ово најобичнија измишљотина...
cisto da znas posto si neki ljubomoran izgleda,
i vidi kretenu, nisam te uopste pitao vjerujes li ili ne vjerujes u 'pricu'.

____for others____

A da mi je cura obicno starija, to je obicno slucaj.

Gramaticari vjerovatno imaju mnogo vece ljubavne uspjehe, zato sto oni pretpostavljam da i u toku seksa kazu 'ne kazes se nabi se nego nabij se na *****' pa ih svaki momak/cura ispali.

Zelim sad i ja da gulim ananas i da ga jedem, zelite i vi da ne vjerujete u pricu,... kako god ko oce.....
 
:neutral:mada ima i dosta tih muskaraca zastitnika...desavalo mi se da recimo kada prelazim ulicu da stavi ruku ispred mene ko da cu da iskocim pod automobil...potpuno nesvesno...nije da mi tako nesto smeta,cak je simpaticno ako nije preterano,ali ako ode u ekstrem,jbt ko da imas drugog tatu...

...ахахаха...мени се то некад деси...и то се онај/она поред мене понекад баш забоде главом или грудима на руку...:lol:...готово да се одбије назад...:lol:
...оно...не поштујем много пешачке и то...стижем до циља најкраћом могућом путањом...а и приметио сам да жене кад су са неким не размишљају много о улици...него крене риба лепо...ни не гледа...:shock:
 
:neutral:
pa dakle jos sam htela da se udubim u pricu,kad videh ovo boldovano :roll:

inace taj "kompleks majke" mislim da nije tolko redak...ta potreba da se ponasas stalno prema nekome kao prema maloumniku...ne mislim na onu normlanu brigu da li su dragi ljudi uredu i to,nego kad oces stalno nekome da budes zastitnik u svakom smislu reci...bas cesto to primecujem kod nekih zena :? valjda se spremaju da budu majke ili ima radi instinkt pa ne znaju sta ce sa sobom.
mada ima i dosta tih muskaraca zastitnika...desavalo mi se da recimo kada prelazim ulicu da stavi ruku ispred mene ko da cu da iskocim pod automobil...potpuno nesvesno...nije da mi tako nesto smeta,cak je simpaticno ako nije preterano,ali ako ode u ekstrem,jbt ko da imas drugog tatu...

sve se slazem, s tim sto je 'kompleks majke' nesto drugo, a ovo sam napisao 'majka' da se ne mijesa i stavio navodnice. Kompleks majke je drugacija stvar u analiticku psihologiju valjda ..nemam pojma vise.

E sad , a bil ti lupila saku kome da ti kaze 'ja se pored tebe ne osecam kao pored zene, nego kao pored deteta slatkog?' mozda nebi stvarno, mozda bi ga pljunula...sad kad razmisljam nekako mi glupo sto je nisam pljunuo, trebao sam to..:roll:
 
sve se slazem, s tim sto je 'kompleks majke' nesto drugo, a ovo sam napisao 'majka' da se ne mijesa i stavio navodnice. Kompleks majke je drugacija stvar u analiticku psihologiju valjda ..nemam pojma vise.

E sad , a bil ti lupila saku kome da ti kaze 'ja se pored tebe ne osecam kao pored zene, nego kao pored deteta slatkog?'
mozda nebi stvarno, mozda bi ga pljunula...sad kad razmisljam nekako mi glupo sto je nisam pljunuo, trebao sam to..:roll:
ma trebalo je samo da joj kazes
ako je tako,daj sisu :)
 
Ah kakav baya ovaj upadljivotih.
Odmah on preko usta...
Sine, šta drugo da ti kaže nego da si slatka bebica.
Pa ti bre imaš 15 leta.
Ipak je 5 godina mnogo kad ona ima 20 a ti 15.
Doduše, jes malo prećerala ako te tako vidi nije trebala s tobom ni da izađe, ali mogao si to da okreneš u svoju korist...aaaaaaaaa, on odmah preko usta ko bizon.
 
sta se palis zezam se...radi sta oces:)
ma znam,samo je meni to hc :|
pa ne mogu da se zezam...:)
uozbilji se.
nebi joj to reko ni da ima 100 zlatnih sisa ako me ponizi tako...
ma salila sam se
zar nije bolje neprijatnu situaciju pretvoriti u salu?:neutral:
i cemu toliki ponos.to je najveci neprijatelj medjuljudskih odnosa :?
hehe..daj ti sisu- shvatio sam da si htela to da kazem pa sam napisao:) ali samo zato....:(
:)::)
e sad ja ne razumem :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top