COMPANEROS AGAIN

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
Da li je neko cuo (osim moje drugarice Elene 8-) ) da ce biti ponovo prikazivana ova legendarna SPANSKA (ponavljam spanska,a ne latino nebuloza) serija na Art televiziji?
Ako jeste javite nesto obavezno


p0zzzz
 
LJUDI DRUGA DIVNA VEST ZA MENE ZA OVA 2 MINUTA KOLIKO SAM NA FORUMU! :D
obozavam tu seriju.
mada je malo mracnije od seranovih i korak napred :shock: ima nekih epizoda gde se likovima bas radi o glavi.... ali divna je! companeros de travaho, de la vida, de l'amor... :D:D:D:D:D
p.s. a zasto ne prevode naziv serije? mogli bi da prevedu bilo kako, ali glupo mi je kad u najavi vidim na srpsko-spanskom KOMPANJEROS (???)
sto ne stave 'drugovi' , ma moze i nesto sto nema veze sa bukvalnim prevodom, ali da dobro zvuci:
 
*milkshake*:
LJUDI DRUGA DIVNA VEST ZA MENE ZA OVA 2 MINUTA KOLIKO SAM NA FORUMU! :D
obozavam tu seriju.
mada je malo mracnije od seranovih i korak napred :shock: ima nekih epizoda gde se likovima bas radi o glavi.... ali divna je! companeros de travaho, de la vida, de l'amor... :D:D:D:D:D
p.s. a zasto ne prevode naziv serije? mogli bi da prevedu bilo kako, ali glupo mi je kad u najavi vidim na srpsko-spanskom KOMPANJEROS (???)
sto ne stave 'drugovi' , ma moze i nesto sto nema veze sa bukvalnim prevodom, ali da dobro zvuci:
znas kako bukvalan prevod je prijatelji,posto istoimena serija vec postoji sa mnogo poznatijim glumcima verovatno im je bilo bolje da ostave tako...
zp0
 

Back
Top