Codeteka

bequick

Zainteresovan član
Poruka
107
Code-teka blog je mesto na Internetu namenjeno početnicima u oblasti programiranja. Ovde možete naći tutorijale, zadatke i objašnjenja za većinu poznatih programskih jezika. Svako ko se razume u programiranje dobro je došao kao autor postova na blogu Code-teka.

Evo to je prvi post sa naseg bloga kojeg mozete posetiti na : http://www.codeteka.co.cc

Sugestije i kritike su dobrodosle z:)
 
evo za bequick-a mogu da kazem da je vrlo dobar........sto se c++-a tice vidi se da decko bas ima odlicno znanje........za misu nzm nisam ga sretao na forumu.......eto........i ja pisem na codeteci u C#.....smatram da znam dovodljno da zainteresujem pocetnike..ostalo je na njima (pocetnicima) :D
 
^^ pa ne pisemo samo ja i misa već ima nas više, niko od nas nije stručnjak i programiranje nam je hobi a ne profesija, zato i ne pisemo o slozenijim temama u programiranju već samo osnove i to na srpskom da bi eventualno pomogli nekom početniku sa slabim poznavanjem engleskog.Ovaj blog smo i započeli kad smo videli koliko problema imaju naši vršnjaci(srednjoškolci) sa programiranjem.
Neznam za druge ali ja sam prvi put cuo za programske jezike pre oko godinu i po dana. z:poz:
 
Pa ako bi gledali sta ja znam to bi bilo kao: basic, pascal, onako c,c++,visual basic.net,c#,pomalo delfija, html(to nije programski jezik al eto),css (nije ni to)......al poenta je ad nije bitan kvanititet nego kvalitet :D.........a msm da pocetniku ne trebaju tutorijali da iz njih uci vec samo da ga zainteresuju i da mu u kratkim crtama pokazu o cemu se tu radi......knjige su za ucenje.....kao Kraus za c i c++ :)
 
evo za bequick-a mogu da kazem da je vrlo dobar........sto se c++-a tice vidi se da decko bas ima odlicno znanje........za misu nzm nisam ga sretao na forumu.......eto........i ja pisem na codeteci u C#.....smatram da znam dovodljno da zainteresujem pocetnike..ostalo je na njima (pocetnicima) :D

I ti si u tome? Come on the dark side, we've got cookies! :hahaha:

^^ pa ne pisemo samo ja i misa već ima nas više, niko od nas nije stručnjak i programiranje nam je hobi a ne profesija, zato i ne pisemo o slozenijim temama u programiranju već samo osnove i to na srpskom da bi eventualno pomogli nekom početniku sa slabim poznavanjem engleskog.Ovaj blog smo i započeli kad smo videli koliko problema imaju naši vršnjaci(srednjoškolci) sa programiranjem.
Neznam za druge ali ja sam prvi put cuo za programske jezike pre oko godinu i po dana. z:poz:

Naravno. Meni je takođe to hobi.
 

Back
Top