Ћиро: Тадић, Јосиповић и Просинечки војници који мире Србију и Хрватску

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Блажевић: Тадић, Јосиповић и Просинечки војници који мире Србију и Хрватску
Да ли долазак „Жутог“ у Београд значи коначно рушење свих баријера и потенцијално скорашње оснивање заједничке фудбалске лиге?

- Србија и Хрватска налазе се у најбољим односима у последње две деценије. За то су најзаслужнији председници Борис Тадић и Иво Јосиповић, али сада део терета преузима и Просинечки. Он је прешао директно из репрезентације Хрватске у један од највећих српских клубова.

Њих тројица су сада војници који раде на коначном помирењу две земље.
Мислим да смо на добром путу да ускоро имамо регионалну фудбалску лигу. Тешко је рећи кад ће то бити, али ако је Просинечки у Звезди, зашто онда она не би могла безбедно да гостује у Загребу.
http://www.danas.rs/dodaci/vikend/t...mire_srbiju_i_hrvatsku.26.html?news_id=206559
Данас су увек биле дно дна, објављивање на насловној страни интервју са ноторним про-усташким Блажевићем и лудоријама како су Тадић, Јосиповић и Просинечки војници који раде на коначном помирењу две земље:zroll:. Геноцидна творевина која слави геноцид над Србима и чији идентитет је сотонска мржња према Србима не могу никад бити пријатељи Срба. Зашто овај смрад од новина није забрањен?
 
http://www.danas.rs/dodaci/vikend/t...mire_srbiju_i_hrvatsku.26.html?news_id=206559
Данас су увек биле дно дна, објављивање на насловној страни интервју са ноторним про-усташким Блажевићем и лудоријама како су Тадић, Јосиповић и Просинечки војници који раде на коначном помирењу две земље:zroll:. Геноцидна творевина која слави геноцид над Србима и чији идентитет је сотонска мржња према Србима не могу никад бити пријатељи Срба. Зашто овај смрад од новина није забрањен?

Нисам присталица неке велике блискости ове две државе. Из мени познатих разлога, законом бих то забранио.
 
Dobro sad . Prosinecki i Tadic nemaju veze . Oni su ljudi jednostavni umovi /Sportisti ...n avijaci salovi i skandiranje i tako to . Josipovic je pokvarenjak i zajedno sa ovom dvojicom ne miri Srbiju i hrvatsku , nego cementira Srbiju kao jednu obicnu hrvatsku koloniju . To radi sa velikim uspehom , zahvljaujuci nasim Jugloslovenima , koji Srbiju vode .
 
Poslednja izmena:
Prosli put kad smo se mirili, grlili i ljubili u guzice sve se jako dobro zavrsilo

075.jpg
 
Dobro sad . Prosinecki i Tadic nemaju veze . Oni su ljudi jednostavni umovi /Sportisti ...n avijaci salovi i skandiranje i tako to . Josipovic je pokvarenjak i zajedno sa ovom dvojicom ne miri Srbiju i hrvatsku , nego cementira Srbiju kao jednu obicnu hrvatsku koloniju . To radi sa velikim uspehom , zahvljaujuci nasim Jugloslovenima , koji Srbiju vode .

Ma bićete vi ruska kolonija što se pjeniš.A jel ti bi Bandića pošto je on Dodikov drugar.Super bi vam bilo da je on predsjednik
 
Ma bićete vi ruska kolonija što se pjeniš.A jel ti bi Bandića pošto je on Dodikov drugar.Super bi vam bilo da je on predsjednik
Ма пениш се ти откако си се окотила па ником ништа. Толика подршка од геноцидног запада и сваки трећи од вас копа по контејнерима и 56% не види будућност у геноцидној творевини хрватској.
 
Novi trener fudbalera Crvene zvezde Robert Prosinečki kaže da je došao u Beograd sa ciljem da njegov klub ponovo bude najbolji, a ne kao posrednik u mirenju Srba i Hrvata!

"Ne, ne, ne... Nisam došao da budem ambasador, mirotvorac, posrednik. Došao sam da budem trener moje Crvene zvezde i postanem prvi u gradu. Moj klub je dugo u senci Partizana, a vi samo znate da zvezdaši ne vole da gledaju dominaciju komšija. Moj posao će biti isključivo teren, hoću da igračima podignem nivo samopouzdanja, da ih uverim da zaslužuju više nego da budu drugi u gradu. Znam da je to lakše reći nego uraditi, ali isto tako znam da ću uraditi sve što je do mene. Oni koji me poznaju reći će vam da sam fudbalu posvećen sto posto", rekao je Prosinečki za "Press".

http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/107392/Prosinecki-Nisam-dosao-nikoga-da-mirim
 

Back
Top