Cirkularno pismo u Word-u - Pomoc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
Dakle, zaglibila sam zestoko.
Imam sledeci zadatak:

Pet prijatelja imaju kreditne kartice u Nacionalnoj stedionici i Delta Banci. Njihova imena, prezimena, adresa i mesto stanovanja nalaze se u listi za cirkularno pismo. Napraviti izvestaje za svih pet korisnika kartice za obe banke na dve posebne strane. Popuniti sve forme za sva pisma. Na trecoj napraviti sadrzaj.

To je u principu zadatak. (ima tu jos toga: drop down forma itd..) Imam i tabelicu kao primer, gde treba da kucam te podatke. E sad ja sve znam da uradim do ovog: "Napraviti izvestaje za svih 5 korisnika kartice za obe banke na 2 posebne strane" , naime napravim ja ovako:
untitled-10-1.jpg

i sada kad kliknem na Merge to new document (obelezeno na slici crvenim krugom) on mi prikaze izvestaje za 5 korisnika ali na 5 razlicitih strana. Nikako ne znam kako da to prikaze na 2. :(

Da li neko mozda moze da mi pomogne?
Hvala unapred.
 
Da li neko mozda moze da mi pomogne?
Probat ću mada nisam to nikada radio.
Ja bih prvo izradio cirkularno pismo za svakog korisnika posebno a potom na jedan list ( okrenut landscape ) postavio dva gotova pisma. Važno je da pisma od jednog korisnika budu jedan za drugim.
Tu mogućnost imaš prilikom printanja u postavkama Dijalog prozora za Print ili u postavkama PrintPreview u area Pages.
Mislim da bi tako dobila dva pisma na jednom listu ( ali u položaju Landscape ).
Ponavljam nisam radio nikada ali vrijedi probati. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top