Cimanje, skrivanje brojeva, nepoznate poruke...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uffff, cimala sam kad sam bila mladja... sad mi je to tako debilno i idiotski i pre svega nepristojno... ako mislish na mene, poshalji mi poruq ili me nazovi... shta govori jedan cim...? Nishta. To je uznemiravanje. Bash. Jedino cimam kad se recimo chujem s nekim preko poruka i onda da ne pishem tipa 'ok', 'dobro', itd., mada shaljem i takve poruke... ja sam sms manijak zapravo, uvek imam kredita, i za pet i po meseci koliko imam ovaj telefon poslala sam... momenat... 7215 poruka :lol: shto znachi vishe od hiljadu mesechno, jeebote.. :lol: kreten.

Inache, kad me cima neko chiji broj ne znam, nikad ne uzvracjam, niti pitam ko je.
Ne interesuje me.
S nepoznatih brojeva niko.
Mislim, ako nekog sada (mislim u ovim godinama) interesujem, pre cje da mi se lepo predstavi nego da me tako smara.

Ajde deco pomozite jednoj starijoj teti od 20 leta...
Kako, molim?! :shock: Ja ove godine punim dvadeset i ne osecjam se ni kao starija, ni kao teta... :shock: :lol:
 
cimanje je smor kad je neko nepoznat i misli da je uradio nesto i da me je zajebo jer je sakrio broj! imam ortakinju koja svaki cas cima ljude sa skrivenog i pita ih debilna pitanja tipa: prodajete li autodelove za bicikle? mislim stvarnoj e bezveze...ja cimam samo kad mi neko ne odgovara na poruku ili kevu i caleta da me pozovu kad necu da trosim kredu ili kad nemam krede! retko mi stizu poruke od nepoznatih brojeva i ja uvek saznam ko je to pa ga uzivo pitam sta je to imao da mi kaze! mislim stvarno nema smisla slati glupave poruke ljudima samo da bi eto reko nesto
 
Dobijam poruke od klinki koje ne žele da se predstave, a brojeve su dobile od ''sestre'', ''drugarice'', ''mog najboljeg druga'' ( :lol: )... :roll:
A sadržina:
''Znam te veoma dobro, a ti mene ne znaš'';
''Visoka sam..., teška..., i nažalost, zgodna sam'';
''Sviđaš mi se dugo, ali tek sada sam skupila hrabrost da ti se predstavim'' - a imena i neke druge infromacije nigde...

Al' dobro, to je, valjda, neki period sazrevanja... Samo kulirajte... ;)

heheheheheheheeheheheheheheheheheeheheheheheh:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Sad si me nasmejao."nazalost,zgodna sam.":lol::lol::lol:Retardi
 
mene neko trenutno zajebava i kao fora muva me i poruka je odprilike ovakva
,,ako pogodis ko sam ,dobijas cokoliadu ako ne dugujes mi 100 poljubaca,,
itd to me ne smara sa me boli uvo,al me zanima ko je

hehehehee i ovo je dobro.A ja uzasno mrzim kad me neko zajebava.Ja se javim a on cuti.Mada uglavnom znam ko je.Dok nisam imala mobilni zajbavali me na fiksnom.To je jos gore.Mnogo me nerviraju takvi debili
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top