CHINCHILA

F

FARMA

Gost
PRODAJEM ILI MENJAM CINCILE SA SVOM POSTOJECOM OPREMOM ZA GRADJEVINSKI MATERIJAL ~POLJOPRIVREDNE MASINE~NOJEVE~FAZANE CENA VEOMA POVOLJNA DOGOVOR NA TELEFON 065-28-28-000
 
FARMA:
PRODAJEM ILI MENJAM CINCILE SA SVOM POSTOJECOM OPREMOM ZA GRADJEVINSKI MATERIJAL ~POLJOPRIVREDNE MASINE~NOJEVE~FAZANE CENA VEOMA POVOLJNA DOGOVOR NA TELEFON 065-28-28-000
zar cincile nisu dobar posao?bas sam nameravao time da pocnem da se bavim a nemam nikakvo znanje ili iskustvo iz prve ruke!sad si me bas razocarao i naterao da jos o svemu dobro razmislim :?:
 
razmisljam da krenem u uzgoj juznoamerickih cincila da li mi neko moze dati savet isplati li se to ili NE i jesu li to samo price da je tu dobra zarada.Znam da tek u trecoj godini dolazi zarada ali ako neko moze da me malo posavetuje bas bi mi bilo drago,Toliko i veliki pozdrav!!
 
FARMA:
PRODAJEM ILI MENJAM CINCILE SA SVOM POSTOJECOM OPREMOM ZA GRADJEVINSKI MATERIJAL ~POLJOPRIVREDNE MASINE~NOJEVE~FAZANE CENA VEOMA POVOLJNA DOGOVOR NA TELEFON 065-28-28-000


Molim te objasni mi sta je to cincila. Cula sam vise puta za to, ali nikad nisam videla i ne znam ni sta je.
 
to su male, slatke zivotinjice koje se drze u nehumanim uslovima
onda se ubijaju na monstruozan nacin, zatim deru i krzno se prodaje i koristi za pravljenje bundi

ko na ovaj nacin zaradjuje svoj nasusni hleb
neka mu je na cast
 

Back
Top