Chemtrails

Treba da se okupi par hiljada ljudi pa da ode pred skupstinu i da silom izvuce neki komentar oko chemtrailsa posto se svi prave ludi. A brine me to koliki je broj ljudi zastrasen od strane nekoga ( pricam o onima sto rade u vojsci i onima koji kontrolisu avio puteve u srbiji) pa da se prave ludi i blesavi jer kada na nebu leti stotine aviona koji nemaju nikakvu identifikaciju a prskaju nesto a oni kao da to ne vide. Ameri bi srusili avion na daljinsko upravljanje koji ne bi trebao tu da se nadje
 
Poslednja izmena od moderatora:
Brzi ne razumem kakav ti dokaz trazis? Oces da se popnemo na nebo i snimimo avion dok prska? To vec ima! Oces da ti dovedemo sve koji su bolesni od chemtrails i GMO? E pa oni su na sve strane. Idi nastavi sa svojim zivotom i pravi se da ti je sve lepo i ususkano i moli se da tako potraje,posto nece.
 
Brzi ne razumem kakav ti dokaz trazis? Oces da se popnemo na nebo i snimimo avion dok prska? To vec ima! Oces da ti dovedemo sve koji su bolesni od chemtrails i GMO? E pa oni su na sve strane. Idi nastavi sa svojim zivotom i pravi se da ti je sve lepo i ususkano i moli se da tako potraje,posto nece.

pa koji još dokaz treba od priznanja čoveka iz vladine administracije pred novinarima,ni to nije dovoljno.
 
:rotf: "posalji mi link da potvrdim ono u sta slepo verujem..":rotf:

Vidim ja mnogo toga, pa i po ovom forumu bih mogao zakljuciti da 90% Srbije, pati od teorija zavere i da je hrabro taman da ih napadne 1000 hrvata ili drugih neprijatelja...Ako bih po tome zakljucivao, svasta bih mogao zakljuciti..Srecom, ima nas koji koristimo mozak i logiku, pa ne nasedamo na provokacije i uvrede onih koji ne umeju da objasne zasto veruju u teorije zavere...
:)
Ako te toliko interesuje, raspitaj se u kontroli letenja, pa vidi ima li neregistrovanih preleta..Sta? i oni su ucenjeni(placeni,zatrovani...)pa ti nece reci istinu?

Onda sedi, broj avione i propustaj zivot.

Ja ne vidim na sebi nikakve promene , ni na mojoj deci, ni na mojoj zeni, prijateljima,rodjacima...vec svojih 40 godina gledam samo ljude koji se brinu kako da prezive....
Ko god se plasi smrti, utehu neka pronadje u veri ili nekom hobiju..ili neka nadje zenu.
Onaj ko shvata da se stvari ne mogu promeniti samo zato sto neki osnovac ili srednjoskolac sanja ruzne snove, neka ne zivi..neka se sakrije u podrum i ponese kompjuter da vidi ima li jos sakrivenih...

Ja cu da zivim i dalje, dokle god mi baterije budu trajale, i gledacu decu koja rastu sa svojim vrsnjacima...na suncu.

Iskreno, mrzi me da govorim pikselima koji su ubedjeni da ce sutra nebo da im padne na glavu, pa ne izlaze iz kuce.
Objasnjeno.
Dokazano.
Kraj.

PS.: nadjite neko zanimanje da imate od cega da zivite...dok ste mladi..Kada ostarite, bice vam zao sto niste.
 
zbog ljudi poput tebe smo i ovako sjebani

Da ste sjebani - jeste....ali ja nisam krivac, nego se sa tom recenicom obrati mami i tati...oni su primarni osumljiceni..posle toga ide sistem skolstva i obrazovanja, pa drustvo, politika, aktuelno vreme, nizak pritisak vazduha,cigarete i alkohol,pa tek onda PDF NPiM, i moja malenkost....
Namerno sam izostavio kemtrejlse,iluminate i morgelone, kao nedokazane fenomene.....
 
odkud vam to ljudi da postoje neidentifikovani avioni koji lete nebom srbije??? to bi bilo provaljeno odavno...i odkud to oni polecu??

jedino,mozda,postoji mogucnost,ako vec to rade...a neznam zasto bi...je da stavljaju neke otrove u avione svetskih avioprevoznika,koji su regularni preletaci,a to cine iluminatima uslugu za debelu novcanu nadoknadu
 
Neko od vas je spomenuo Zrenjanin i avione iznad tog grada...a i ostali zaverasi pominju da "gledaju svakog dana avione koji nas zaprasuju" a iz ranijih njihovih postova sam zakljucio da zive u Srbiji. Logika...elementarna logika...
Ali, tim pre, ako je zavera na globalnom nivou: Kako narucioci zaprasivanja izbegnu da udisu isti taj vazduh?
 
:rotf: "posalji mi link da potvrdim ono u sta slepo verujem..":rotf:

Vidim ja mnogo toga, pa i po ovom forumu bih mogao zakljuciti da 90% Srbije, pati od teorija zavere i da je hrabro taman da ih napadne 1000 hrvata ili drugih neprijatelja...Ako bih po tome zakljucivao, svasta bih mogao zakljuciti..Srecom, ima nas koji koristimo mozak i logiku, pa ne nasedamo na provokacije i uvrede onih koji ne umeju da objasne zasto veruju u teorije zavere...

Ti da koristiš mozak i logiku ,prvo bi se zapitao ima li istine i da li je moguće ovako nešto pa bi sam krenuo da dođeš do činjenica,ovakvih ili onakvih.

:)
Ako te toliko interesuje, raspitaj se u kontroli letenja, pa vidi ima li neregistrovanih preleta..Sta? i oni su ucenjeni(placeni,zatrovani...)pa ti nece reci istinu?

ko je ovde spominjao ne registrovane prelete,o čemu to pričaš ???

Onda sedi, broj avione i propustaj zivot.

Ja ne vidim na sebi nikakve promene , ni na mojoj deci, ni na mojoj zeni, prijateljima,rodjacima...vec svojih 40 godina gledam samo ljude koji se brinu kako da prezive....
dakle,čekaš da počne umiranje,boleštine i tako dalje da bi kada sve pomre oko tebe rekao da su ove budale sa foruma u pravu. Veoma zanimljivo razmišljanje.
Ti očekuješ da se promene na tebi i ljudima vide istog momenta,ovo mi govori koliko ozbiljno da shvatim tebe kao ličnost.

Ko god se plasi smrti, utehu neka pronadje u veri ili nekom hobiju..ili neka nadje zenu.
Onaj ko shvata da se stvari ne mogu promeniti samo zato sto neki osnovac ili srednjoskolac sanja ruzne snove, neka ne zivi..neka se sakrije u podrum i ponese kompjuter da vidi ima li jos sakrivenih...

Ja cu da zivim i dalje, dokle god mi baterije budu trajale, i gledacu decu koja rastu sa svojim vrsnjacima...na suncu.

Iskreno, mrzi me da govorim pikselima koji su ubedjeni da ce sutra nebo da im padne na glavu, pa ne izlaze iz kuce.
Objasnjeno.
Dokazano.
Kraj.

Šta je objašnjeno? Šta je dokazano?
Koji su tvoji dokazi koji protivreče našim tvrdnjama ?

PS.: nadjite neko zanimanje da imate od cega da zivite...dok ste mladi..Kada ostarite, bice vam zao sto niste.

I na kraju za tvoju informaciju...ja imam 42godine,porodicu i dvoje dece.
 
Ti si najgora vrsta. Vidis ali se pravis da ne vidis. I sebe si uverio u to. MORAS BITI MALOUMAN DA NE ZELIS DA PRIHVATIS DA BAREM JEBENI AVION PREDJE IZNAD NEBA I OSTAVI TRAG, A TI NI U TO NEVERUJES. Pripisujes to nekim oblacima, a i pravi trag od aviona i chemtrail se debelo razlikuju. Kada prode avion iza njega ili nista ne ostane ili ostane malecni tragic koji odma nestane, dok chemtrail ostaje ceo dan i na karaju se reasprsi svuda i dugacak je kilometrima i kilometrima.
 
Ti si najgora vrsta. Vidis ali se pravis da ne vidis. I sebe si uverio u to. MORAS BITI MALOUMAN DA NE ZELIS DA PRIHVATIS DA BAREM JEBENI AVION PREDJE IZNAD NEBA I OSTAVI TRAG, A TI NI U TO NEVERUJES. Pripisujes to nekim oblacima, a i pravi trag od aviona i chemtrail se debelo razlikuju. Kada prode avion iza njega ili nista ne ostane ili ostane malecni tragic koji odma nestane, dok chemtrail ostaje ceo dan i na karaju se reasprsi svuda i dugacak je kilometrima i kilometrima.

Smiri histeriju i ne vici!
Avioni prelaze preko neba i ostavljaju trag. To stoji i u pravu si...video sam ih hiljadu puta. A pre tridesetak godina sam vidjao avione koji su ostavljali trag kilometrima dugacak, toliko da stap u mojoj ruci na udaljenosti od 50 cm, nije pokrio ceo trag. Hoces da kazes da su nas i tada zaprasivali? Onda pogledaj snimak Pariza iz 1936-te gde se vidi avion koji ostavlja trag (snimak prilozen negde pri pocetku teme) iako je bio (najverovatnije) klipni motor.....Takodje su prilozene i neke od najranijih fotografija, gde se vide formacije oblaka koje vi proglasavate "chemtrails"-ima....

Ovo boldovano: nijedan video koji ste naveli, ne traje 24h, pa ne mogu tvrditi da si u pravu...oblaci i tragovi koje ja primecujem, nestanu za manje od 30-ak minuta i krace...Jesu neobicni, sa stanovista coveka koji gleda u zemlju pre nego li u nebo, ali nestajku brze od 24h. Brze i od 1h.....
U tu svrhu sam se raspitao i ustanovio da postoji preveliki broj faktora koji uticu na iste, da bi mogli biti stavljeni pod sablon.
 
Svako moze da se plasi, ali onda idi zavuci se iza svojih zavesa kojima prikrivas sve sto ne zelis da vidis i skolni se sa ovog foruma

Da me poznajes, znao bi da nisam osoba koju je lako uplasiti.

Da li si ti normalan? Ovo je recenica koju 99% sveta kaze onima koji stvarno vide sta se oko njih desava.

Koja recenica? Pricas dosta konfuzno i gramaticki neispravno."da li si ti normalan"? ili"sramota cime se zaludjujes"?
 
Sve i da si u pravu. Sta ces uciniti pre nego pomremo od haarpa,kemtrejlsa,gmo,vakcina,?? Gde ces ti to da se sakrijes? sta ces da jedes? Kako ces da se lecis?

Za tebe je jedini ispravan put povratak u 1500-tu godinu, zivot bez tehnologije i lekova.
Za mene nije.
Prihvatam i volim nauku i tehnoloska dostignuca.I sta mi mozes?
Mozes samo da nestanes sa foruma gde ti u lice govore da siris neistine i dezinformacije.:mrgreen:
 
sada se pitam šta je stobom ?
Obojica smo na istom forumu iz dana u dan i ti meni kažeš da je sramota ovo što radim ovde.
Pa u čemu se rzlikujemo nas dvojica ???????
za mene je sramota za tebe nije ???????

Sramota je sto se zaludjujes teorijama zavera.
Nisi pazio kontekst mog posta...
Ja se izvinjavam ako malo ostrije nastupam, ima tu elemenata koji me iznerviraju povremeno, pa kazem i nesto sto nije opravdano.
Naslusao(nacitao) sam se raznih teorija zavere, u koje sam i ja slepo poverovao, sve dok se nisam opasuljio i poceo da logicki proveravam sve ono sto se tvrdi.
Onda sam naisao na par izmisljenih stvari, plasiranih samo da se podigne nivo straha i skapirao da je jedina teorija zavere postojana i sve ukazuje na nju:

Narodom koji je u konstantnom strahu(nije bitno od cega se boji) je najlakse manipulisati.
Ako se bojis necega (bilo ko, bilo cega) suoci se sa strahom,ispitaj uzroke straha i logiku. Videces (bilo ko) da mnogo stvari ne pije vodu:
Sterilni lososi koji mesaju gen. materijal sa prirodnim,virus SIDE ne postoji (odnosno postoji, ali ti nista ne radi, lekovi su ti koji te ubiju), GM hranu jedemo i ne jedemo u zavisnosti od toga sa kim se ubedjujes , Matijevic jeste potpisnik codex alimentarijus, ali necu da ti kazem sta tacno pise u njemu....
ybga...meni internet koristi za saznavanje cinjenica....

Svejedno, izvinjavam se.Ako sam ikoga uvredio a da t nije bio odgovor na uvredu.Prijavite svaki moj post za koji mislite da vas vredja.
 
Sve i da si u pravu. Sta ces uciniti pre nego pomremo od haarpa,kemtrejlsa,gmo,vakcina,?? Gde ces ti to da se sakrijes? sta ces da jedes? Kako ces da se lecis?

Za tebe je jedini ispravan put povratak u 1500-tu godinu, zivot bez tehnologije i lekova.
Za mene nije.
Prihvatam i volim nauku i tehnoloska dostignuca.I sta mi mozes?
Mozes samo da nestanes sa foruma gde ti u lice govore da siris neistine i dezinformacije.:mrgreen:

Što više ljudi POSUMNJA u ove TEORIJE u toliko bolje.
Sve više ljudi gaji svoju hranu,gledaju šta kupuju,pritisak na vladu...itd.
Vidiš ja jedino od lekova što koristim je za bolove i ništa više,priroda se sama pobrinula da se čovek leči od njenih blagodeti ali ljude boli dupe za to već gutaju ono što im serviraju farmaceuti.
Ja nemam nikakav problem sa tehnologijom?

Čime dokazuješ tvoje tvrdnje , da je ovaj svet raj i da ti svetski moćnici misle dobro,tebi i tvojoj porodici ????'
 

Back
Top