Chelsea FC

kazhem ti, da sam mogao da biram, izabrao bih pre terija, esijen nam bash fali, dok se odsustvo terija ne bi preterano primecivalo, imamo i aleksa, ako vec ne volish ivanovica (koji je fantastichan odbrambeni).....

Jeste da nam Esijen mnogo znači i da je trenutno drugačija situacija, možda bih se (delimično!) složila s' tobom, ali sada kada su i Aleks i Karvaljo takođe povređeni, mislim da je ipak bolje da je Teri taj koji će biti "zdrav i čitav"... :)


Ne svidja mi se to sto Teri hoce da uzme injekciju... Ne volim te injekcije, urade vise loseg nego dobrog igracu. Zasto uvek mora da rizikuje svoje zdravlje? Zasto? Mnogo me nervira to sto uvek ima potrebu da bude heroj a sve to na svoju stetu. Postoje stvari vaznije od te pobede, a to je njegovo zdravlje trenutno. Te injekcije kad tad upropaste igraca.Je.bem ti Aston Vilu, nije vredno tolikog rizika
Eno kako je prosao na finalu Karling kupa kad ga je Zoze pustio da igra a ovaj se nije dovoljno oporavio. Dobio je nokaut i pomislila sam da mu je slomljen vrat ili nesto tako. Isto kazem sada sto sam rekla i tada: "Pirova pobeda nam ne treba. Neka i izgubimo ali da on bude potpuno zdrav". Bolje bi mu bilo da odmara i da se to lepo sredi nego da nesto iskomplikuje...

Potpuno se slažem... Mislim da stvarno previše rizikuje sa svim tim... Snašli bi smo se mi nekako i bez njega... A, uostalom, bolje i da izgubimo neki bod tu ali da nam se on vrati potpuno oporavljen nedelju dana posle toga, nego da pogorša povredu i da ga posle ne bude nedeljama, možda i mesecima...
 
ja kezhmana prizivam od kad je otish'o iz repke
otkad on ode, ode sve u ****

kakav crni kezman?????
kad je bio u psv-u bio je odlican i u chelseau je bio ''pih'' i nije imao povjerenje murinja...
a sad?pa ima mnogo,ali stvarno mnogo boljih napadaca od njega ,i koji ne dobijaju crvene kartone zbog gluposti

Vilja naprimjer, on je nas nivo,ali je potpisao novi ugovor sa Valensijom...

Treba prodati Drogbu i Anelku...Drogba NE MZOE vise da pruzi bolje nego sto je pruzio prije dvije sezone, stalno se povrijedjuje, trci vrlo malo...O Anelki sam milion puta pricala...

Eto'o je odlican igrac,ali ja ga ne podnosim...simulira ,skoro koliko i Kronaldo...i naravno,sklon je povredama...

Niko mi ne pada na pamet. MIslila sam dosta u Huntelaaru samo da ga ovi debili PRIMJETE...sjajan igrac a bice jos bolji!!!!!!!!!1111
 
jedan od ovih pajtosa

david_villa.jpg


images%5Cpictures%5Cplayers%5Csergio-aguero.jpg


klaas-jan-huntelaar-1.jpg


zajedno u napadu sa

img.273799_t.jpg


NAPOLJE : anelka i drogba
 
June 2003-04 Total: £130.6m

Damien Duff - £17m -Odlican igrac,dobro igrao jednu sezonu,onda ga povrede unistile

Wayne Bridge - £7m -Dobra kupovina, dobar backup za Ashleya Cola

Joe Cole - £6.6m -Nije iskoristio svoj potencijal.Kako god, dobra kupovina/

Scott Parker - £10m - Nije se snasao.Previse kostao.

Glen Johnson - £6m -Previse kostao,nije se snasao.

Seba Veron - £15m -Ne ponovilo se.Odlican igrac,koji nije dobro igrao u Chelseau.Nije ni prvi,ni poslednji.

Hernan Crespo - £16.8m -Solidno,ali Murinjo jednostavno nije vjerovao u njega.

Claude Makelele - £16.6m -Sta reci...:heart:

Adrian Mutu - £15.8m -Bacene pare.Nije dao dovoljno golova,pa kokain,pa nam nije isplatio ono sto je trebao.Uzas.

Geremi - £7m -Blah...

Alexei Smertin - 3.4m BACENE PARE

Claudio Ranieri - £10.6m (£2.6m per year & £8m payoff) -Postujem covjeka

June 2004-05 Total: £98.2m


Didier Drogba - £24m Dobra kupovina,ali bi sada bila i dobra prodaja

Ricardo Carvalho - £19.8m Odlicna kupovina

Paulo Ferreira - £13.2m Precijenjen igrac. Zali boze 13.2 miliona funti i zali boze sto je bio starter.

Arjen Robben - £12m Odlican igrac,sjajan talenat,paklen u tandemu sa Duffom, ali nije bio za Premier Ligu, previse se povrijedjivao

Tiago - £8m Bacene pare.

Petr Cech - £7m Odlicna kupovina.Da ga Murinjo i Hant nisu usrali, ko zna gdje bi sad bio...najbolji golman IKAD?

Jiri Jarosik - £5m Bacene pare.Bezvezan igrac,nije dobio sansu.

Mateja Kezman - £5m Jednostavno...blah

Jose Mourinho - £4.2m Vezu nas lijepe i ruzne uspomene za njega. Dobro je sto je otisao.

June 2005-06 Total: £59.6m


Michael Essien - £24.4m -Vrlo dobra kupovina!Samo da skinemo Lamparda i Ballacka sa vrata.

Shaun Wright-Phillips - £21m -Vrlo lojalan i solidan igrac,koji jednostavno nije bio dovoljno dobar.21 milion eura za vjecnog grijaca klupe, je previse.
Asier Del Horno - 8m -Bolji od Paula Fereire, ali nije imao povijerenje Murinja.

Lassana Diarra - £1m -Talentovan,ali ne dovoljno.

Jose Mourinho - £5.2m

June 2006-07 Total: £70.2m


Andriy Shevchenko - £30m DOBRO JE STO SE AGONIJA ZAVRSILA.

John Obi-Mikel - £15m -Hm...da nije bilo muljanja as Cmarcesterom, kostao bi svega cetiri miliona. Ipak, bice od njega nesto.

Salomon Kalou - £8m - Solidna kupovina.

Khalid Bourlarouz - £7m -Bezvezan i glup igrac.Kupili ga za sedam, prodali za osam. Dobro je.

Ashley Cole - £5m -Mnogo muljanja u vezi njegovog transfera...kako god,jedan od najboljih lijevih bekova na svijetu.

Jose Mourinho - £5.2m

June 2007-08 Total: £51m


Nicholas Anelka - £15m -Zali boze novac.

Branislav Ivanovic - £9m -Nije dobio sansu...dokle vise?

Jose Mourinho - £20m payoff -Ajme

Avram Grant - £7m (£2m per year & £5m payoff)

sve u svemu...mUrinjo je najvise trosio i najvise kupovao, najvise imao propaliteta. Mnogo smo vise beskorisnih, nego korisnih igraca kupili...

Avram Grant: £24m on 3 players

Jose Mourinho: £225.8m on 24 players

Claudio Ranieri: £128.2m on 25 players
Total = £409.6m Plus cost of club (£140m) = £549.6m
 
kakav crni kezman?????
kad je bio u psv-u bio je odlican i u chelseau je bio ''pih'' i nije imao povjerenje murinja...
a sad?pa ima mnogo,ali stvarno mnogo boljih napadaca od njega ,i koji ne dobijaju crvene kartone zbog gluposti

Vilja naprimjer, on je nas nivo,ali je potpisao novi ugovor sa Valensijom...

Treba prodati Drogbu i Anelku...Drogba NE MZOE vise da pruzi bolje nego sto je pruzio prije dvije sezone, stalno se povrijedjuje, trci vrlo malo...O Anelki sam milion puta pricala...

Eto'o je odlican igrac,ali ja ga ne podnosim...simulira ,skoro koliko i Kronaldo...i naravno,sklon je povredama...

Niko mi ne pada na pamet. MIslila sam dosta u Huntelaaru samo da ga ovi debili PRIMJETE...sjajan igrac a bice jos bolji!!!!!!!!!1111

mislio sam "prizivam u repku"
 
Sjutra na pobjedu protiv Aston Vile! ...da im vratimo za neposteni remi prosle godine(iako je to jedna od ljepsih utakmica koje sam gledao u Premijer ligi)...Nadam se da ce se nasi igraci brzo oporaviti...vjerujem u njih...i mislim da treba da cuvamo ovo sto imamo a ne da kupujemo nesto novo i cekamo proces privikavanja...nasi igraci su sjajni svi do jednog! ...povrede su sastavni dio sporta i kad tad ce proci...trenutno smo prvi u Premijer ligi i prvi u svojoj grupi u Ligi sampiona...Sta jos hocete?!

Believe In Blues!
Pride Of London!
 
Nas tim koji ce biti spreman za danas(ako ne bude neceg nepredvidjenog) je:
Ceh...E. Kol...Teri...Ivanovic...Bosingva...Obi Mikel...Lampard...Balak...Maluda...Dz. Kol...Anelka...

Zadovoljan sam ovim sto smo sastavili iako svi igraci nijesu potpuno spremni, tu prije svega mislim na Terija...
Vidjecemo kakav ce biti Ivanovic u svojoj premijeri u Premijer ligi...
Frenk smatra da jedino treba da idemo na pobjedu...i tu se potpuno slazemo!

@Panamaman mislim da nije dovoljno dobar...jer sanse da se bas njega sjete su male a ima i 29 godina a nama stvarno vise ne trebaju igraci sa toliko godina...
 
Poslednja izmena:
Ih...Kad bi danas uvalio jedan gol ja bi bila najsrecnija. :D

Heh, i ja bih... Mada, ne bih se bunila ni da da 2... :mrgreen::lol:

Btw. Na svu sreću, ništa nepredviđeno se nije desilo, pa je sastav onakav kakav je Grizzly rekao da će biti... :)
A pored njih, na klupi imamo:
Bridge
Ferreira
Belletti
Kalou
Mancienne
Hilario
Di Santo.
 
Još jedna pobeda...
Čestitke našim plavim momcima...
Baš sam zadovoljna, ne samo zbog rezultata 2:0 protiv Ville u utakmici za koju se očekivalo da bi mogla biti jako nezgodna (naročito gledajući ove naše probleme sa povredama!), već i zato što smo ih potpuno nadigrali, imali smo više šansi, veći posed lopte, više šuteva (i onih u i onih van okvira gola...), više kornera, a i manje žutih kartona. Sve u svemu bili smo bolji u svakom pogledu... :)
Jedino što ne valja jeste ta povreda Džoa Kola... Nadam se da nije mnogo ozbiljno, i želim mu brz oporavak... :)


:orkestar::whistling:Blue is the colour...:whistling::orkestar:
 
POBEDA! :D
Bravo momci, bravo Dzoi i Anelka. :D

Bitno da smo pobedili, mislila sam da ce biti cupavo samo tako - ali na moju veliku radost pogresila sam. I dalje ostajemo prvi.

Nadam se da povreda Kola nije strasna i da ce se ubrzo vratiti, Anelka u ovih prvih nekoliko kola efikasniji nego cele prosle sezone....

Sto se tice ovog Fonseci - mator je. 29g. je mnogo... Treba nam neko mladji.

C'MON BLUES!
 
"For the first half this was, maybe, the best Chelsea have played in the Roman Abramovich era. It was that good, at times simply sensational, with Frank Lampard in the kind of imperious, threatening, relentless form that sets an awesome benchmark. "Very, very well," said Scolari when asked how he felt the midfielder had played. "And that's not just one very." The second 45 minutes was, in a sense, equally formidable as Chelsea barely allowed Villa - previously vibrant, dangerous Villa - a sniff."

:D :D :D

p.s. b...b...believe in blues :D !
 
Who? - Gabriel Oberton - Speculation
Where is he? - Bordeaux
Who is he linked with? - Chelsea and Manchester United

Chelsea and Manchester United could be set to go head-to-head for the signing of Bordeaux star Gabriel Oberton. The 19-year-old winger played in the French side's recent Champions League defeat at Stamford Bridge, and Blues manager Luiz Felipe Scolari has had the player recommended to him by his France scout Guy Hillion. However, United have also sent scouts to judge the player, and the two clubs could be set to battle it out for his signature. Juventus and Real Madrid are also known to be interested in buying the talented youngster.

On je odlican...gledala sam ga malo, sjajno dribla...
Kazu da je sledeci Thierry Henry
SAMO da ga u'vatimo prije Fergusona :evil:

a vidite ovu sliku :lol:

scolarifingers.jpg
 

Back
Top