Chelsea FC

ma jok,to se pricalo jos prosle godine...
mozda ima sanse,ko zna...ali ako bih birala izmedju Pantelica,Zigica i Kezmana,definitivno ne bi birala Pantelica.
Sad mi dobro ide...STO ME NERVIRAJU OVI PONISTENI GOLOVI MATER IM *****!Te ofsajd,te maluda faul,te ovo te ono...Alex,za amera sam ponovo kupila(kad sam re load)...ne valja boba,potencijal mu zero...(pise i uvijerila sam se).
Sad je OK,ali kao sto rekoh,nerviraju me ponisteni golovi.MIkel je happy again,prodajem Ballacka...!Kako su igrali protiv nekog drugoligasa kad smo izgubili 3:1...Sve petice i sestice sa izuzetcima sedmice,a Drogba je imao 4!
Kaznila sam ih...makla ih iz tima,iskritikovala ih.pOSTO zbog lose igre Karvaljo nije igrao,Alex(ne ti Alex,nego fudbaler :D) dobio crveni i zbog njega izgubila utakmicu sa Arsenalom koju sam vodila 2:0 i izgubila 2:3.Kaznila sam ga,nema plate nedjelju dana i prihvatio je kaznu.Mikel mi jednom nije dosao na trening,a onda sam mu dala upozorenje i prihvatio ga :D.Vidite kako mene slusaju...sta je autoritet :D
nEGO,promijenite BLENTAVOG Stiva Klarka!Uzela sam Alana Irvina iz Evertona,htijela sam pomocnika Spaletija,ali nije htio da dodje.Fitness managera sam dodala itd.Potrosila 46 miliona dolara od mogucih 57.Ne ide lose,malo sam pala pa sad se ponovo vracam.
Osvojila Community Shield sa rezultatom 5:4 protiv Manchestera.
Tri puta do sada sam reloadovala,dva puta zbog Eddia Johnsona(prvi jer nije valjo kao sto ni sada ne valja ali se ne nerviram i jer je cech htio da ide,drugi put zbog UZASNE forme),jednom mi se komp restartovao i to je to.
Necu vise da re loadujem obecavam :D
Kupite Okaku iz Rome,veliki je potencijal imala sam ga u Sportingu u 2007 kad sam povezala trinaest pobijeda(ne zbog njega of course).Sad ga ne daju.
Svorc sam ljudi svorc!Gonzalo Castro i Nigel De Jong odlicno igraju(Nigel je zamjina ali boli me uvo,daje golove),Esjen lud,ali necu da ga prodam jer vjerujem u njega...
pozz.
 
i jos nesto :) ...Inter i Real Madrid bi ubila...
Govnad.Stalno traze igrace,pa se ljute kad odbijem ponudu...zapeli za Karvalja...na vrh glave su mi se popeli!
Dajte nekog dobrog DC-a,Alex nije dovoljno dobar,Carvalho mozda i ode,a i star je...!
Imam terrya ali nije on dovoljan...
 
Ja sam se bas nakupovala... Kupila sam Kompany-ja, Alvesa i Rafaela Sobisa. Sobisa ne bi ni kupovala ali sam se zestoko iznervirala zbog lose forme glupog Sahara. Prve sezone je kidao, sada na 11 utakmica 1 gol :evil: . Htela sam da poludim. Drogbu nameravam da prodam sto je pre moguce, Sinkler je osrednje dobar, samo je Pizaro super, tako da mi je trebao drugi napadac. A i odbrana mi slaba, Karvaljo nesto u losoj formi, Bel-Haim je odlican ali je povredjen, onaj mali Breno sto sam ga dovela- svi kazu da je Wonderkid, a kod mene je Wondertrash :lol: . Kupila sam i novog trenera za golmane.
A sto se Klarka tice ja sam ga odmah promenila, dovela sam Mark Bowen-a i odlican je.. Evo pogledaj:
am-1.jpg
 
sarabubasara:
Sad mi dobro ide...STO ME NERVIRAJU OVI PONISTENI GOLOVI MATER IM *****!Te ofsajd,te maluda faul,te ovo te ono...

Sa FM Serbia:

Posle izlaska FM 2008 reakcije mnogih koji su igrali igru su veoma loše.

Oni kojima se igra ne sviđa zameraju ponistene golove , golove kroz golmana, closing down koji ne radi... Tako da je Sigames je ubrzo posle izlaska igrice izbacio i beta patch 8.0.1.

Mozete ga skinuti ovde, i videti da li nesto menja ili ne.

Ljudi iz SI Games-a se nadaju da će ovim patch-om ispraviti veliki broj očiglednih grešaka i dokazati da je FM najbolji serijal menadžera.

Dakle, ovo je beta patch i nemojte ga koristiti ako niste sigurni šta znači beta. On služi samo za testiranje, a ukoliko to ne želite sačekajte pravi patch koji će izaći uskoro.

Instaliraj ovaj patch i nece vise biti ponistenih golova.
 
hvala ZzZzZz!
Nego,hocu da prodam Ben Haima,ali nece niko da ga kupi.Evo moje formacije:
DROGBA
Malouda Wright-Phillips

Mikel Lampard Essien

Ashley Cole R.Carvalho Terry Gonzalo Castro

CECH
Inace,stalno mijenjam sredinu,cas je tu Ballack(ali cu ga prodati),cas Nigel De Jong(preporucujem).
Kalou mi stalno igra krila,jako je dobar,ima jednom da igra krila!Wright Phillipsa sam tek sada stavila umijesto Joe Colea,jer je bolji.
Kupujem nekog Argentinca da mi igra na poziciji lijevog beka i prodajem Pizzara.
Scoutujem maksimalno,hocu da podmladim ekipu...tek sam stigla do 4. decembra.
 
Mogu itekako.. :)
Juce kad nisam polomila komp ili monitor ili deinstalirala igricu nikada necu... Protiv Sanderlenda da igram nereseno sa onakvom ekipom to nije normalno :evil: . Bas sam se iznervirala i pola tima kaznila , a drugu polovinu stavila na transfer listu. Nekada igraju odlicno i to u utakmicama gde je pobeda neizvesna, a gde treba da dobiju sa 3-4 gola razlike igraju nereseno ili izgube. Da poludis.
 
Mogu itekako.. :)
Juce kad nisam polomila komp ili monitor ili deinstalirala igricu nikada necu... Protiv Sanderlenda da igram nereseno sa onakvom ekipom to nije normalno :evil: . Bas sam se iznervirala i pola tima kaznila , a drugu polovinu stavila na transfer listu. Nekada igraju odlicno i to u utakmicama gde je pobeda neizvesna, a gde treba da dobiju sa 3-4 gola razlike igraju nereseno ili izgube. Da poludis.
Nemoj da me kopiraš! :lol: :lol: :lol:
P.S.
Nemam vremena sad da igram, ali isti slučaj je bio i sa starijim verzijama igre.
 
ovaj je bolji.Mada...
inace,kako se nerviram!protiv drugoligasa smo izgubili...
svinje...
a terrya sam opomenula.Nema ceke lazo...on da mi igra slabo,a kapiten...cvrc.
Jeko,ima clilp sa Mourinhom iz 1988!Sladak je nema sta...
Nego skrenusmo u offtopic.
 
Aj malo da vratim na topic danas s Derby County-em u gostima igramo (ne u igrici - stvarno , izistinski , realno , u pravom zivotu :) ) Nadam se da se necemo obrukati.Aj napred plavci !!!!
 
Hehe,zovite me zlobnom,ali mozda je i dobro sto se Srbija nije kvalifikovala.
Sad mogu mirno da gledam Premijer Ligu na RTS 2 :D!Nema onih prica,lose utice na srpske fudbalere itd...
nA LIVESCOREU ne pise nishta...imam osjecaj da cemo puc ko nikad.
Kad smo vec kod Sanderlenda,Everton-Sanderlend 7:1!
 

Back
Top