carevii i carice mozete li mi reci ooo...........najaci ste

  • Začetnik teme zaljubisko
  • Datum pokretanja
zaljubisko:
ljudi moji volim jedu jaricu sa podznakom u biku a mesec u raku!ja sam inace bik(lav)mesec u skorpiji. kako da je osvojim???molim vas da mi pomognete jer je volim najvise na svetu !!!!!reci te mi bicu vam veoma zahvalan
tuzni bik :cry:
Po onome sto si napisao ona nije neka devojka iz koje izbija energija,tvoj problem ce pre biti kako da je pokrenes da pocnete da izlazite.S obzirom na njen znak i podznak ona bi verovatno volela da je izvedes na neko IN mesto,jer voli da se oseca posebno.To je verovatno samo u pocetku posto je ona vise kucni tip.Probaj da je vodis na neko neuobicajeno mesto,gde ce joj biti lepo,toplo i udobno.A ona mora da te prihvati kao pametnog tipa,nemoj da se glupiras,bez mnogo zezanja,ti si kul faca,takoreci nezainteresovan.
 
zaljubisko:
ljudi moji volim jedu jaricu sa podznakom u biku a mesec u raku!ja sam inace bik(lav)mesec u skorpiji. kako da je osvojim???molim vas da mi pomognete jer je volim najvise na svetu !!!!!reci te mi bicu vam veoma zahvalan
tuzni bik :cry:

Pa...za pocetak...pitaj je kakve filmove voli pa je npr. izvedi u bioskop...na neko picence...take it from there... :wink:
 
zaljubisko:
ljudi moji volim jedu jaricu sa podznakom u biku a mesec u raku!ja sam inace bik(lav)mesec u skorpiji. kako da je osvojim???molim vas da mi pomognete jer je volim najvise na svetu !!!!!reci te mi bicu vam veoma zahvalan
tuzni bik :cry:
GADNA JE PRAVO NIKAD NE ZNAM NA CEMU SAM PRAVA SNEZNA KRALJICA NEKAD UMILJATA ANEKAD HLADNA!!!UUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHH POMOZITE MI DOBRI LJUDI VENERA JOJ JE U STRELCU STA TO ZNACI :(
 
tuzni bik:
uranka:
ljudi moji VENERA JOJ JE U STRELCU!!!STA TO ZNACI???SVE STE POGODILI STO SE NJE TICEEEEEEE NAJACI STE!!!!HVALA VAM PUNO STVARNO NE ZNAM STA DA RADIM NE MOGU DA JE PROVALIM
Vodi je na konjske trke,na neka mesta koja su IN ali na neki nacin drugacija.Ona je romanticarka koja povremeno voli da se izoluje,pa je s vremena na vreme odvedi negde *daleko od civilizacije*
 

Back
Top