Cane care! Partibrejkeru

ja sam to tako nekako oduvek zamisljala
ne bih izostavila nikoga
jean sto za nas maldence
jean za njene jean za moje
pa onda zazajednicke prijatelje
e tu dolazite vi nasi ljs drugari
onda jedan astal za ovesto vole da ogovaraju
jer sta je svadba bez tetaka i strina
ima struja da iznajmi jednu prikolicu sa bidermajerima
pa da vas gadja sve neudate
da vam podje
e kako je meni i kad je meni
ima i vama!
 
Ma pali debela, caoooooo
0.jpg
Struja voli CANETA!
 
E ovako:
Meni je ponudjeno da se udam
tj. ovde javno. I sad lepo mi, necu da krijem, al i iznenadjena sam toliko da sam morala da pitam vas, moje divne drugare za savet.
Da li, dakle, da pristanem odmah i bez razmisljanja ili da se neckam nekoliko i koliko, da moja buduca muz ne bi o meni mislila svasta ako pristanem odmah? Ako me razumete,
da ne pomisli da sam jedva docekala pa da onda ispadnem krsh i groblje. Takoreci grabulja sa grbavom drshkom.
:aha:
jao, kako je to divno...
ja sam toliko prizeljkivala da se i meni to desi, ali...eto...:confused:
nego
ja bih ga odbila
javno
jer cemu inace i sluze takve stvari, no da ti javno ispadnes ribetina nad ribetinama
svi ce da pricaju kako si kul i okrutna
mislim, ja bih tako, ali nemoj da ispadne da te nesto ja nagovaram, i to...
 
:aha:
jao, kako je to divno...
ja sam toliko prizeljkivala da se i meni to desi, ali...eto...:confused:
nego
ja bih ga odbila
javno
jer cemu inace i sluze takve stvari, no da ti javno ispadnes ribetina nad ribetinama
svi ce da pricaju kako si kul i okrutna
mislim, ja bih tako, ali nemoj da ispadne da te nesto ja nagovaram, i to...

Nemojn tako! Ona je već rezervisala astal za ljisovce! :)
Da propadne svadba zbog glumatanja. ne ide. ( prevedeno - ja bih da uhvatim bidermajer, a nežu moći ako se otkaže svadba:hahaha:)
 
E ovako:
Meni je ponudjeno da se udam
tj. ovde javno. I sad lepo mi, necu da krijem, al i iznenadjena sam toliko da sam morala da pitam vas, moje divne drugare za savet.
Da li, dakle, da pristanem odmah i bez razmisljanja ili da se neckam nekoliko i koliko, da moja buduca muz ne bi o meni mislila svasta ako pristanem odmah? Ako me razumete,
da ne pomisli da sam jedva docekala pa da onda ispadnem krsh i groblje. Takoreci grabulja sa grbavom drshkom.

Horozu prahnulo da opauci koku,pa on njih potjera pa koju stigne....Medjutim koke krenu trcati oko kuce,2,3 kruga i jedna stane i kaze :"Ma mene i onako svrbi sad cu ja usporiti pa nek me opauci!" Na to ce druga koka :"Stara kako hoces,ja cu jos jedan krug,da ne pomisli da sam laka!"
 
ocu onda neckacu se
al ne da misli da se neckam
nego nekako podatno neckanje
al da ne pobesni qq je i jao meni?
pa, ti onda reci da ga zelis jako, ali da se nalazis u vrlo delikatnom periodu svog zivota
kada se ne smes predavati svojim najdubljim zeljama, jer osecas da gubis kontrolu (tu ga pogledaj duboko i znacajno)
i, reci da verujes da ga mozes voleti duboko, najdublje
ali, da se plasis te jacine
i da moras malo da razmislis
a, uz sve to napucaj neki dekolte dok mu to govoris
ima da te ceka jos godinu-dve najmanje
 
jest znam taj sa kokoskama
e a sta mislite ovako
kao malo ste se muvali ali kao i jeste i niste
kao moglo bi se reci da ste i drugari
i sad pazi
pocne to da poprima izlive tamo neke
medjutim, pocnes da zavrces sve slavine pa ne das vise
a on sve tu negde, pa kao da i pati
ali vi mu kazes
e super ja cu da ti budem zena
al da se ti sredis od sebe samog
i on kaze dobro lepa moja
al posle opet nesto kuka, jer nesto tu nije dobro, sto ga ti pustas, tj. vi
i onda sad sto vise vremena ti vidis dva lica, jedno oke drugo silna patetika sa sve nekim potmulim molbama da ga mucis i vezes na lanac
a ti ne znas, nisi covek povodac, kako da kazem, nisi se skolovao prosto da budes dreser tamo nekih lavova i tigrova, jer volis da ih mazis i pravis od njih mace
e sad, nije se to desilo meni, nego mi pricala jedna drugarica da se desava tamo jednoj nejnoj drugarici iz komsiluka
i sad palo na pamet da ga muci, e da mu vadi mast
i jel to sad lepo
jel sad treba da od jednog finog sveta u ovo vreme neko zahteva i pravi jednog barabu, a finim curama to bas i ne pristaje
ima da odem da sa merijem pijem pivo danas
bole em usi
ne sme mi ni ceo dorcol nista
ni bez njega
 
pa, ti onda reci da ga zelis jako, ali da se nalazis u vrlo delikatnom periodu svog zivota
kada se ne smes predavati svojim najdubljim zeljama, jer osecas da gubis kontrolu (tu ga pogledaj duboko i znacajno)
i, reci da verujes da ga mozes voleti duboko, najdublje
ali, da se plasis te jacine
i da moras malo da razmislis
a, uz sve to napucaj neki dekolte dok mu to govoris
ima da te ceka jos godinu-dve najmanje

da l ce da ceka da ugradim silikone?
 
da l ce da ceka da ugradim silikone?
ne, ne, ne (!) silikone, to je za seljancure, a ti si fina cica, intelektualka...
ako nemas duboki dekolte, ti onda mesto toga podmetni guzu u tesnim farmerkama, a stavi one tvoje kikice
od te kombinacije djavolica-devojcica obicno polude, isto ko i od silikona, to ce da ti odradi posao
ali, moras biti mnogo tuzna i ozbiljna dok mu one stvari pricas
 

Back
Top