Call Of Duty Online Ekipa

Sal:
tO ZNACI DA KORISTIS "NARODNU" VERZIJU IGRICE, A GUZONJIN SIN S DUBLJIM DZEPOM KORISTI ORGINAL IGRICU SA JEDINSTVENIM CDKEY-OM CIJU TI KOPIJU IMAS.....I OVI NASI SE ZNACI ...OLEGALISALI...

Znam da koristim zalecenu verziju
ali se samo zajebavam

skinuo sam neke mape sa sbb servera( na ase-u je ceski server) ali kad sam skinuo sve mape dobio sam dozivotni ban nisam bio pored kompa da vidim zasto ali pretpostavljam da je zbog seriala

na bosanskim serverima imate da skinete dobre mape u sd verziji multiplayera
 
pa mogao bi neko odavde(posto vidim da vas ima dosta sa 256Kbit\s) da kreira taj server da probamo,a ti bufla iskopaj kako se to radi posto imas vise iskustva,posto sam ja isao na hamachijev forum i nista nisam skapirao o setovanju za CoD2.
 
Imam ja 2-3 servera na kojima sam redovan, mogu vam dati ip ili nazive, pa na ase da ih nadjete, samo sto je uvek guzva tamo.Video sam tamo jednog naseg (nizozemski server), nik jso serbia, bas se dobro rejtingovao, pa da nije neko od vas?
Ajde ako iko zna za neki krekovani server, gde nije guzva, da ga "okupiramo"???
Pa da prekinemo suplju i latimo se posla??? :)
Poz
 
Ljudi,znam jedan fenomenalan srpski server,samo vam treba patch prvi (1.0),znaci samo instalirate igru,i preko All Seeing Eye nadjete taj server,ping im je manji od 60,moze i High Ping playeri,trazite pod Team Deatmach,pise Server by Dragan i Cika Kure...
 
zaista smo u zayebanoj situaciji...
postoje trenutno dve opcije:
1.oformiti tim i poslati mail nekom od bosanskim serverima sa molbom da oforme svoju ekipu pa da igramo clan vs.clan.
2.razjasniti situaciju sa hamachijem i probati sa 4 na 4, kod nekoga sa 256Kbit\s (vidim da ovde ima prilicno takvih,pa ne bi bilo lose formirati 2-3 servera da svi igraju).
 
Evo sad mi pade nesto na um...
Spomenuo sam taj nizozemski server...
Dogovorimo se znaci svaki dan tad i tad (moze i dva puta dnevno) da se svi logujemo u njega i forsiramo jednu stranu ( da budemo svi na istoj ).
Nikove podesimo kao (primer samo) sal1, sal2, sal3...itd
Sto nas vise bude na jednoj strani, to cemo moci vise glasati za table i sve...( i kikovanje)
E, sada, neko ce nas vremenom "snimiti" i verovatno pozvat (zbog nikova, skontace da smo ekipa)
Ako se slazete samnom, dajte ideje za jedan nik,prijave (recimo Sal- Tim01, Zool- Tim02 itd)
Sta kazete? (moze i TimSal, TimZool...)
Jesam ga dobro smislio,a?
Ako imate druge predloge za nikove, servere, ajte...Vreme je da osvojimo Normandiju....
 
lepo smisljeno.aj davaj ip od tog 'olandjanskog servera,da vidim kakav mi je ping.i na kojoj verziji radi i jel krekovan?
i vreme je da damo ime ekipi.mislim da bi onda nickovi trebali da izgledaju otprilike ovako:
Zool [imeklana]

ja predlazem jednostavno ime za klan:
Serbia
 
Kod mene bi to bils ss BUFLA Srbija, ali primetice se, ma jedostavno koristite iste nikove kao sad ili cemo se prepoznati na serveru tako sto cemo da pricamo samo srpski. Sto se tices hamacija kliknes power on pa te on uloguje pa napravis network a ond se svi lepo ulogujemo na tvoju adresu (sigurno si je primetio) i onda napravis server za CoD 2 i svi udjemo da igramo, ja bi napravio server da mogu da udjem u CoD 2.
 
Ma dajte bre...videli ste postove da ljudi nisu za hamacija...i opet tvrdim da treba fiksna IP...
A za nikove, niste me skontali...Smislite IMETIMA_NIKVASLICNI...Cisto da nas drugi prepoznaju kao ekipu i salju izazove na njihov server...
IP je 83.98.159.110.28960
U ase naziv TDM [ALL MAPS] CRACKED v1.2...
Ajte, odigrajte, proverite jel to za nas pa javite...
I smislite ime tima_nik...OK? Zool, preuzmi, jer ja zaista radim mnogo i nevremena...Do tebe brate...
poz
 

Back
Top