Quantcast

cak ni da izadjem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

ami

Gost
Ljudi da li se nekada toliko smarate da vam ne pada na pamet sta da radite :?: Drustvo vas zove da izadjete ali vi ste u bedaku bez razloga :!: :!: Meni nije jasno zasto ali nekada jednostavno nemam volju

Courtney

Aktivan član
Poruka
1.276
ami:
Ljudi da li se nekada toliko smarate da vam ne pada na pamet sta da radite :?: Drustvo vas zove da izadjete ali vi ste u bedaku bez razloga :!: :!: Meni nije jasno zasto ali nekada jednostavno nemam volju
Auuuuuu,pa koliko puta... :lol: Samo se zavuci u sobu,ugasi svetlo i pusti neku muzikicu...(u takvim situacijama je najbolja neka rock-metal balada,npr. Fade to black,Nothing else matters,One,The unforgiven,ma bilo koja Metallicina malo laganija pesma,Estranged,Don't cry,pa cak i Sweet child o'mine (sve GNR naravno),Here I go again-White snake itd.)Nadam se da sam pomogla :D

guitarrr_babe

Ističe se
Poruka
2.119
Bedak??? Evo kao ja sad. Inace, izlazim samo da bih ispunila svoju gradjansku duznost i pojavila se na zapazenim mestima u zapazeno vreme. A ovako...

Znas sta ti je moj savet: legnes u krevet i prespavas bedak. Ako on duze traje, recimo kao ovaj moj oko dve nedelje i duze, onda se posvetis strebanju. To je jedini posao koji iskljucuje emocije a donosi uspeh, trust me! Zato najbolje ocene imam kad sam nacisto sj_ebana. However, to ne radi akd si sj_ebana sa razlogom (decko, porodica, itd.), to radi samo kod nasih adolescentnih kriza...

Courtney

Aktivan član
Poruka
1.276
guitarrr_babe:
Bedak??? Evo kao ja sad. Inace, izlazim samo da bih ispunila svoju gradjansku duznost i pojavila se na zapazenim mestima u zapazeno vreme. A ovako...

Znas sta ti je moj savet: legnes u krevet i prespavas bedak. Ako on duze traje, recimo kao ovaj moj oko dve nedelje i duze, onda se posvetis strebanju. To je jedini posao koji iskljucuje emocije a donosi uspeh, trust me! Zato najbolje ocene imam kad sam nacisto sj_ebana. However, to ne radi akd si sj_ebana sa razlogom (decko, porodica, itd.), to radi samo kod nasih adolescentnih kriza...
Jesi na zici? :lol: zica=.... :lol:

Keeper

Elita
Poruka
24.421
guitarrr_babe:
Bedak??? Evo kao ja sad. Inace, izlazim samo da bih ispunila svoju gradjansku duznost i pojavila se na zapazenim mestima u zapazeno vreme.
e pa svasta od tebe ...... gradjanska duznost :?
pa ne bih ni mrdnuo iz kuce samo da bi me neko video u zapazeno mesto u zapazeno vreme. pa sta bi ti bilo da to ne uradis ??? :roll:

guitarrr_babe

Ističe se
Poruka
2.119
To mi je jedina sansa da se za dva sata izbacim iz "sama sebi najgora" tripa, ili da, mozda, pustim necemu lepom da se dogodi. Ili, evo sta se desilo skoro: odaaaaaaaaaavno planiramo neki maskenbal na rodjendanu kod jednog drugara, i kad je taj dan konacno dosao, nisam valjda toliko skrenula da ga propustim? Ali, u pravu si. Pokusacu da vise kuliram ceo svet. Mozda ce me tada vise voleti, taj ceo svet...

Keeper

Elita
Poruka
24.421
... ovakav svet gde te znaju i cene jedino ako se pojavljujes na odredjenim mestima u odredjeno vreme trebao bi svako da coolira ...
al' sta ces, ne mogu svi da se non-stop gnjave sobom ocigledno :roll: pa onda odlaze na vidjena mesta u odredjeno vreme da ih drugi malo gnjave.
a ideja za maskenbal fino zvuci ..... 8)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.