Cacak-restorani

default 011

Početnik
Poruka
16
Posedujem motel na Ibarskoj magistrali,koji pokusavam da rentiram,makar i za simbolicnu kiriju,zaista je neverovatno da se medju narodom u Cacku niko ne interesuje,kada je grad poznat po sposobnim ljudima,industriji itd.
Ako neko zeli da se bavi ugostiteljstvom a nema sa cim neka odgovori na ovaj topic,neozbiljne komentare necu ni citati.
 
Ako se radi o motelu "Karavela" u Mrcajevcima, ja sam zainteresovan ali vremena su takva da kirija od 1000 evra je neprihvatljiva. Ako sam upravu ostavite kontakt telefon i dobro porazmislite o cifri.
 
default 011:
Posedujem motel na Ibarskoj magistrali,koji pokusavam da rentiram,makar i za simbolicnu kiriju,zaista je neverovatno da se medju narodom u Cacku niko ne interesuje,kada je grad poznat po sposobnim ljudima,industriji itd.
Ako neko zeli da se bavi ugostiteljstvom a nema sa cim neka odgovori na ovaj topic,neozbiljne komentare necu ni citati.

grad je poznat po industriji jer ga je tako pretstavio gospodin ja-sam-degenerik-najgori velimir ilitj....ovo nije grad ovo je yebena kasaba
 
Mladost u Nemanjinoj je odlican restoran,ali ako neko nije bio tamo pre ne treba da ocekuje previse prefinjeno mesto.Kalimero nije los ali im je u poslednje vreme opao kvalitet hrane,verovatno zbog prometa.
 
...i meni se dopada u brvnari...jedino imam primedbu da posluga nije bila bas azurna......valjda me ne poznaju...
...inace par dobrih restorana se izgubilo...a par pecenjara se pojavilo...heh...
 
e ima super restoran sa super cenama...al nije nimalo blizu...tachnije u parmencu je...odma pored brane ona povetja gradjevina...klopa je mnooogo dobra...a definitivno najnizhe cene u "gradu"
 
AntunTun:
e ima super restoran sa super cenama...al nije nimalo blizu...tachnije u parmencu je...odma pored brane ona povetja gradjevina...klopa je mnooogo dobra...a definitivno najnizhe cene u "gradu"
Kad` pomenu Parmenac i tu lokaciju(inace se zove motel ``Petrovic``, ako se ne varam), odmah preko puta je kafana kod Guta(Guto je umro pre par godina, sada je drzi njegov sin, ali tako je mi zovemo :) ), gde je najbolja rolovana teletina u ovom delu Srbije, pa ko nije bio neka ode i sam se uveri, a + nije skupo!!
Prijatno!! :)
 
pootneek:
Kad` pomenu Parmenac i tu lokaciju(inace se zove motel ``Petrovic``, ako se ne varam), odmah preko puta je kafana kod Guta(Guto je umro pre par godina, sada je drzi njegov sin, ali tako je mi zovemo :) ), gde je najbolja rolovana teletina u ovom delu Srbije, pa ko nije bio neka ode i sam se uveri, a + nije skupo!!
Prijatno!! :)
Da provereno 100%,sledeca je tek u Pozegi u "Magnetu":-D
 
Pa da!
Trebao je da se otvori novi restora!
Tipa nesto kao nacionalna kuhinja!
Lokacija je mesto starog KOTONA!
Inace isti gazda drzi!
Mislim da na pocetku pocinje sa radom bez klopee,vec samo sa picem!
Ali Bice i klopa NARAVNO!
Eto jos jedne informacije iz prve ruke!
Provereno!
 
Jes bre!
On je to trebao da otvori pre 2 godine,pa se zezao sa zokijem i onim "Shalinarnikom" na bedemu!
To ti je informacija od Kadje,jer je on trebao da vidim da radim kod njega!
Ali eto,otvori se Ghetto i ja predjoh tamo!
 

Back
Top