Burme

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
Nigde ne mogu da pronadjem koliko kostaju burme, zanima me minimalna cena, pricala sam o tome sa drugaricama, pa smo imale opkladu.. Zna li neko koja je minimalna cena burmi (belo zlato)? Hvala unapred

Inace, hitno mi je, suta se okupljamo sa informacijama, pa bih vas molila da mi kazete ako znate..
 
Cena burme zavisi od njene težine.
Kolika će biti težina zavisi od toga koliko hoćeš da burma bude masivna (da ne kažem debela) ali i od toga koliki su prsti ...ja lično imam "jake" ruke tj. debele prste, pa smo se zbog toga dobro istrošili :zcepanje:

Nisam nosila prstenje pre venčanja, pa ću ti dati savet koji je nekome možda glup, ali je meni zbog mog neiskustva puno značio :
gledaj da burme ipak budu malo masivnije, ali u pogledu debljine i da ima oborene ivice, jer ako je prsten tanak onda možeš lako da se posečeš ako se zakačiš recimo na kvku od vrata...što se meni redovno dešavalo :rumenko:
a i zlato je prilično nekvalitetno...pa se brzo troši, a burma treba da se nosi ceo zivot :zper:

Belo zlato je odličan izbor..Ne znam koliko je gram u tvom gradu.
Najlakše je da odeš u zlataru i pitaš šta ti oni nude do iznosa koji ti imas na raspolaganju
:bye:
 
DEVOJKA NIJE PITALA SAVET KAKVU BURMU DA KUPI ... NEGO KOLIKO KOŠTA NAJJEFTINIJA BURMA ... ccccccccccccccccccccccccc ....

Nekada kad sam se ja udavala najjeftinije burme su bile 100 maraka tj. sadašnjih 100 Eura ....

Računaj da je gram zlata oko 30Eura ... pa shodno tome možda možeš da nadješ i najnižu cenu za odredjenu gramažu.
 

Back
Top