BULDOZER!!!!

7thpoison

Aktivan član
Poruka
1.151
Ne znam gdje da zatrazim od 4umasa linkove albuma ove slovenacke grupe,valjda sam pogodila :znamiguje:

AKO NEKO ZNA GDJE I KAKO DA SKINEM ALBUME BULDOZERA(POGOTOVO ALBUME NOVA VREMENA I NEVINO SRCE ) ,NEKA MI POSALJE LINK!

3 dana se mucim na internetu i nista.Hvala unaprijed!:zimag:
 
Ne znam gdje da zatrazim od 4umasa linkove albuma ove slovenacke grupe,valjda sam pogodila :znamiguje:

AKO NEKO ZNA GDJE I KAKO DA SKINEM ALBUME BULDOZERA(POGOTOVO ALBUME NOVA VREMENA I NEVINO SRCE ) ,NEKA MI POSALJE LINK!

3 dana se mucim na internetu i nista.Hvala unaprijed!:zimag:

Problem sam rešio, pronašao sam linkove ali ne smem ovde da ih postavim, a ti si onesposobila mogućnost primanja pp-a od korisnika, to vidim iz pregleda tvog profila.
Kako da ti pošaljem linkove?
Da omogućiš slanje pp-a prvo ?
 
Problem sam rešio, pronašao sam linkove ali ne smem ovde da ih postavim, a ti si onesposobila mogućnost primanja pp-a od korisnika, to vidim iz pregleda tvog profila.
Kako da ti pošaljem linkove?
Da omogućiš slanje pp-a prvo ?

E hvala ti puno z:kiss:
Nakon postavljanja ove teme,uspjela sam naci na sajtu domaci.de vecinu,ali ne i moj omiljeni album Nevino srce iz 1983!
Mislim da je tu i pjesma Proljece koja im je mozda i najbolja.Evo ukljucicu danas pp,pa salji da vidim sta si nasao :sanke:
 
"..pita majka morisona dzima
O moj sine, od gustera kralju
Jesi li se ikad prepanuo
Jal' od vina, jal' od droge ljute.

Govori joj morisone dzimi
Ja se nisam nikad prepanuo
Ni od druge, ni od rujna vina
Vec sam sve po redu tamanio... "

najbolja xD
 

Back
Top