Budućnost Evropske Unije

Pa pazi dok ti daju novac u početku sve je lepo, moraćete i vi početi da uplaćujete u kasu EU. Neće moći doveka da te neko finansira.

A dobio bi mogućnost vođenja carinske politike u nacionalnom interesu.
Kamo sreće da počnemo plaćati u EU kasu, to bi značilo da smo dostigli EU prosjek i da je život bolji, standard veći.
Pa gle, carina znači granice, a borimo se za ukidanje granica. Tu bi dobio nešto, a što bi izgubio uvođenjem carina?
Ja smatram da je ovo ipak bolje. Kad se sve broji i oduzme, mislim da ima puno više prednosti nego nedostataka.
 
Postane li Evropska unija federacija tipa Sjedinjene Evropske Države nacionalne države u Evropi će nestati, i stvoriće se jedan konglomerat dezorijentisanih ljudi bez identiteta. A koliko vidim globalisti i žele to, jer je onda lakše manipulisati ljudima u jednoj takvoj tvorevini.
 
Postane li Evropska unija federacija tipa Sjedinjene Evropske Države nacionalne države u Evropi će nestati, i stvoriće se jedan konglomerat dezorijentisanih ljudi bez identiteta. A koliko vidim globalisti i žele to, jer je onda lakše manipulisati ljudima u jednoj takvoj tvorevini.
Na zalost vec su sad dezorijentisani neopravdanim strahom od Rusa koji se kurche, a koji ne mogu ni pisljivu Ukrajinu da pobede.

USA radi jako pametno na propagandi.
 
eu nema buducnosti
Jašta da nema. Ko donosi odluke u EU i koliko su ti što odlučuju daleko od običnog čoveka?
Ako je tzv. zapadna demokratija zamišljena kao "posrednička" jer narod preko posrednika koje bira na izborima odlučuju u njihovo ime, onda ja ovo zovem demokratija preko k**** Ko je uopšte dao pravo nekim tipovima u Briselu da odlučuju o životu i smrti?
 

Back
Top