BUDJENJE

colle75: "Mozda glupo ali sta rade devjke kad se ujutru probude sa ZELJOM a nikog pored njih."


nikad se ne budim sa zeljom. jedino sa nagonom da piskim.
plus, mrzim budjenja generalno... umivanje, uglav u odecu i trk na bus... svaki jebeni dan. ne da mi nije do seksa ujutru, nego mi nije do zivota.
 
moje srce:
colle75: "Mozda glupo ali sta rade devjke kad se ujutru probude sa ZELJOM a nikog pored njih."


nikad se ne budim sa zeljom. jedino sa nagonom da piskim.
plus, mrzim budjenja generalno... umivanje, uglav u odecu i trk na bus... svaki jebeni dan. ne da mi nije do seksa ujutru, nego mi nije do zivota.


To shto si opisala je svakodnevni jutarnji sex...
 
moje srce:
pa ne znam, ja se od seksa obicno osecam opusteno i fino.
a od ovog jutarnjeg rituala se osecam kao pred samoubistvo... do prve jutarnje kafice...mhmmm.
Mislim na onaj nasilni, kad ti ne prija...mada se slazem za prvu kafu, orgazmichno iskustvo.
 
moje srce:
pa ne znam, ja se od seksa obicno osecam opusteno i fino.
a od ovog jutarnjeg rituala se osecam kao pred samoubistvo... do prve jutarnje kafice...mhmmm.

Takve devojke su najvece gadure, ti kad se tako osecas, ti ces sve to da propustis kad niko ne vidi.Preskocices umivanje.Otici ces neumivena na autobus.
 
moje srce:
chere modelsice, umivanje nema sanse da preskocim, jer bih u zidove udarala da se ne ispolivam hladnom vodom prethodno.
ipak, hvala na komentaru.

Nema na cemu. Zao mi je sto pominjes samoubistvo u vezi sa tim. Ja ne volim kad neko u obicnim stvrima vidi samo sve crno. Neko kaze " :-( Gotovo je, i lubenice ce jos malo da prodju" a ja bih rekla "Super! Jos nisu prosle lubenice!" O svemu pricam lepo a ti pominjes samoubistvo zbog umivanja...
 
Vesela_zena_beogradska:
Retko kad sam bash ujutro imala eksplicitnu zelju, poput vas mushkaraca, i naravno, kad je bash bash jaka zelja nekad uradim 'neshto', a nekad ostavim za kasnije. Shto se zelje tiche ona je celog dana prisutna, u vecoj ili manjoj meri, tako da me na 'neshto' lako podstakne i najmanji znak, bilo da vidim neku sliku, prochitam neshto napaljivo, pogledam neki film, sagnem se da dohvatim nesto, etc.


a sta ako radis veliko spremanje stana pa se stalno saginjes...................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
topmodelsica:
Hocu da kazem, prestali su da ponavljaju ono sto sam pricala nekad, aktivno prate forum, vise se ne plase foruma, nabavili su kompjutere, i konacno vide i priznaju da su seljaci a da sam ja Beogradjanka. Mnogo im je trebalo, ali bolje ikad nego nikad da ukapiraju. Ukapirali su, probudili su se.
Jos jedna pobeda za grad... :-) :lol: :twisted: 8-)
 

Back
Top