BRUKA: Kandidat SNS za obmudsmana Zoran Pašalić diplomirao sa ocenom 6 posle 13 godin

simpatizeri ds i male grupe, su na forumu prakticno ocajni

nemaju odgovor na situaciju, nisu na vlasti, nece skoro biti, i nemaju odgovre ni na koje bitno pitanje

narocito su nesposobni da sami kriticki ocene period sopsstvene apsolutne vlasti u periodu 2000-2012

niti imaju znanje da se odmaknu i odreknu negativne kampanje, tu ih valjda misko hebe za sopstvene potrebe makar pocrkali

frka je, prihoda sve manje, u ds-u dugovi se vuku od pre.

i zato se agresivno i prostacki ponasaju, ne videci da sami sebi kuckanjem kopaju politicki grob

a necete da slusate. ko vam je kriv
 
Ko gleda ocjenu sa faksa pri zaposljavanju i kolko godina je studirao?!?
To samo gleda neko akademsko vijece pri upisu na postdiplomski!
Sta ste vi, neki profesori na prijemnom na faks?

Je li prosao? Jest, to je to, i to svi znaju, i studenti znaju da je to vazno.

гледа како не гледа:dontunderstand:зашто није узео неког који завршио факс на време има дебео ЦВ у послу-па такав му НЕ ТРЕБА ,НЕ МОЖЕ ДА МАНИПУЛИШЕ СА ЊИМЕ .ОВАКО УЗЕО ЈЕ НЕКОГ ШАБАНА СА КОЈИМ ЋЕ ДА ИГРА ЏЕПНИ БИЛИЈАР КАКО МУ ОДГОВАРА ПРЕМА ПОТРЕБИ;)
 
Molimo autora teme da se raspita KOLIKI JE REGULARAN PROSEK STUDIRANJA NA DRŽAVNIM FAKULTETIMA
Na Pravnom DRŽAVNOM je 15 godina a dotični je za 13
Na Pravnom PRIVATNOM - 6 meseci

Али...НИЈЕ У РОКУ...као А.Vучић...:rtfm:

- - - - - - - - - -

Испашће ..да је Правни факултет - ТЕЖИ ..од ...Електротехничког...:huh:

Можда зато у Влади Србије ...НЕМА НИЈЕДНОГ ДИПЛ. ИНЖЕЊЕРА ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ...:think:
 
simpatizeri ds i male grupe, su na forumu prakticno ocajni

Забезекнути.

154378_sheep-2394929-1920_f.jpg
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Od Aleksandra Vučića i SNS-a me ništa ne iznenađuje.Gledam samo koliko su proredili autobuse gradskog saobraćaja u Beogradu pa guzve tolike da putinici ostaju na stanicama jer ne mogu da udju .Tako nesto u Beogradu odakko ja pamtim a pamtim dugo,.nikad nije bilo da su u autobusuima guzve u julu mesecu.
Сад је тренутак да упалиш москвича.
 
Али...НИЈЕ У РОКУ...као А.Vучић...:rtfm:

- - - - - - - - - -

Испашће ..да је Правни факултет - ТЕЖИ ..од ...Електротехничког...:huh:

Можда зато у Влади Србије ...НЕМА НИЈЕДНОГ ДИПЛ. ИНЖЕЊЕРА ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ...:think:

Radi se o SISTEMATSKOM UNIŠTAVANJU ZDRAVIH INTELEKTUALACA SRBIJE
državu Srbiju će vodi Megatrend Tuzlanka, a Srbi iz Srbije će da se iebavaju sa državnim fakultetima do njene penzije

Privatni fakulteti za programiranje korisnih idiota će imati prednost u zapošljavanju Rotšildovih kapoa-ubica ekonomije
Oni će sjebati celu državu za jednu kuću sa aktuelnim autom

- - - - - - - - - -

to uveliko doživljavamo
 
Nije fer. Covjek je pohadjao pravni faks, to nije kupljena diploma, a ti to izjednacavas kad kazes "na bilo koji nacin steci diplomu."

Mjesas parametre. Aka imas dva kandidata za posao, oboje bez iskustva, tek sa faksa, onda okay da pogledamo ko je bolji ucenik.

Ali, ako trazis nekog za menadzera ili direktora, i oba ili jedan kandidat ima menadzersko ili direktorsko iskustvo, i oba imaju diplomu, sta da gledas ocjene na faksu?!? To nema veze s vezom!
ne mesam ja parametre nego sam savim dobro zakljucio sta ti pricas.
Ko gleda ocjenu sa faksa pri zaposljavanju i kolko godina je studirao?!?
To samo gleda neko akademsko vijece pri upisu na postdiplomski!
Sta ste vi, neki profesori na prijemnom na faks?

Je li prosao? Jest, to je to, i to svi znaju, i studenti znaju da je to vazno.
ako nije u pitanju porodicni ili zdrvstveni problem,mnogo toga govori o dva kandidta duzina studiranja
 
Забезекнути.

154378_sheep-2394929-1920_f.jpg

ВУЧИЋ,јоргованка,неФа слина,мартиновић које онај четврти;)

- - - - - - - - - -

ne mesam ja parametre nego sam savim dobro zakljucio sta ti pricas.

ako nije u pitanju porodicni ili zdrvstveni problem,mnogo toga govori o dva kandidta duzina studiranja

и изабереш лошијег кандидата-КАКО:think:
 
Meni si ti biser sa svojim relativnim stavovima, sve ti je pomjesano u glavi.
Covjek je diplomirao 1995. Sto se tice njegovog skolovanja, tu je kapak.

Nista ja nisam pomesao,nego ti forsiras neku pricu a iz napisanog stice se utiask da nemas ni dvadeset godina,kada bi tvoje godine procenili na osnovu ovde napisanog nastalog na "zivotnom" iskustvu
 
Lupas budalastine. Niko bravaru ne gleda ocjene iz srednje tehnicke skole, nego iskustvo i sta zna raditi. Tako je sa svim. Kad dobijes diplomu, to je kraj, imas diplomu.
Veze nemas sa zivotom, bsvis se budalastinama ko kakva zenturaca.

А по ком то критеријуму овај Пашалић зна да ради било шта у вези послова Заштитника грађана?
 
Nista ja nisam pomesao,nego ti forsiras neku pricu a iz napisanog stice se utiask da nemas ni dvadeset godina,kada bi tvoje godine procenili na osnovu ovde napisanog nastalog na "zivotnom" iskustvu

ниси знао да има рублика уметнички дојам као у уметничком клизању;)
 

Back
Top