Brisanje postova bez obavjesti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Memnom

Elita
Poruka
18.528
Zasto se postovi na politici brisu? Konkretno na temi https://forum.krstarica.com/threads/zasto-hrana-poskupljuje-toliko.971156/
Smatram da bi se trebalo obavijestiti clana foruma jer je on posvetio svoje vrijeme da napise post. Osim sta bi se trebalo obavijestit smatram da bi bilo ispravno i da se napise razlog. Ne vidim nikakv razlog za brisanje niti kakav offtopic. Samo je bio sukob misljenja u kojem barem po mome smo jedan drugome htjeli dokazati svoje tvrdnje.
Ocito se moderator smatra svevisnji, ali nije jer je isti kao jai i svaki forumas.
 
Upvote 0
Sto se teme zakljucavaju bez obavesti?
Radi bahatosti pojedinih. Vidio sam niz otvorenih tema koje nisu po pravilima i nikome nista. Najbizarniji primjer je otvarano teme samo sa slikom na koje sam stavio komentar ali nista. S druge strane kada se otvori tema s youtube linkom i recenicom se brise. pa se pitam tko je tu lud. Mi smo korisnici i moderatori i ostali su ovdje radi nas, a ne mi radi njih.
 
Шта, за годину ипо дана боравка на форуму ниси схватио да је овде администрација света, недодирњива и никоме не полаже рачуне.
Бришу и са разлогом и без разлога. Исто тако и кажњавају.
Може им се јер док год пишемо, њихове смо жртве. кда би почели да напуштамо форум, брзо би разјурили половину модератора.
Znam ja jako dobro sta su moderatori samo bi napomenuo da nisu svi isti i da ima onih koji rade svoj volonterski posao jako dobro.
Oprosti, ali tebe ne citam jer pises cirilicom i ne znam sad koji su razlozi tvojeg svako toliko baniranja kojeg sam uocio.
 
Zasto se postovi na politici brisu? Konkretno na temi https://forum.krstarica.com/threads/zasto-hrana-poskupljuje-toliko.971156/
Smatram da bi se trebalo obavijestiti clana foruma jer je on posvetio svoje vrijeme da napise post. Osim sta bi se trebalo obavijestit smatram da bi bilo ispravno i da se napise razlog. Ne vidim nikakv razlog za brisanje niti kakav offtopic. Samo je bio sukob misljenja u kojem barem po mome smo jedan drugome htjeli dokazati svoje tvrdnje.
Ocito se moderator smatra svevisnji, ali nije jer je isti kao jai i svaki forumas.
za početak ta tema na koju se žališ ti je na ekonomiji a ne na politici.
a inače čisto informativno oko 93% obrisanih postova na Krstarici je obrisano zbog vređanja.
 
To nije pravilo, retko kad se to desava...
Nisam jedini koliko sam primjetio. Primjetio sam jednom i editiranje upisa. Ne pratim previse jer znam dosta pisat dnevno, a i s time se ne slazem nikako. Editiranje bez obavijesti nije u redu. Dobio sam obavijest par puta i to znam od kojeg moderatora za sta sam joj zahvalan na obavijesti :)
 
Оптерећен јер пишем матерњим писмом на форуму из Србије?
Ок, нека ти буде!
Pogledajte prilog 1324907
Ne znam i niti se ne opterecujem povjescu. Meni su bitniji ljudi, a ne tko je odkuda. Znam da mi je pradjed dosao s Austrougarskom vojskom u Opatiju nesto prije 1900
Nije meni problem kako ti pises i drago mi je ako koristis latinicu i cirilicu samo meni je tesko citati cirilicu. Jbg. nisam bas bio najbolji u skoli jer da jesam vjerojatno bi je znao.
 
Zasto se postovi na politici brisu? Konkretno na temi https://forum.krstarica.com/threads/zasto-hrana-poskupljuje-toliko.971156/
Smatram da bi se trebalo obavijestiti clana foruma jer je on posvetio svoje vrijeme da napise post. Osim sta bi se trebalo obavijestit smatram da bi bilo ispravno i da se napise razlog. Ne vidim nikakv razlog za brisanje niti kakav offtopic. Samo je bio sukob misljenja u kojem barem po mome smo jedan drugome htjeli dokazati svoje tvrdnje.
Ocito se moderator smatra svevisnji, ali nije jer je isti kao jai i svaki forumas.
ta tema nije na Politici vec na Ekonomiji , uz brisanje postova ide i obrazlozenje iako se nekada propsuti obrazlozenje mada za danasnje obrisane postove tebi, mariju i sinutisucljetnekulture obrazlozenje nije bilo potrebno jer ste se svadjali , vredjali i optuzivali da ste klonovi umesto da pisete na zadatu temu. a to sto ti takve postove ne smatras da su offtopic i neprimereni je druga prica
 
ako mod to nije uradio javi superima da provere.
Znam pravila samo nema smisla na taj nacin rjesavati jer kada sam se jednom zalio i trazio da se obrise slika koja je na kraju ipak skinuta dobio sam prijetnju o baniranju. koju jos uvijek imam sacuvanu kao screenshot. Necu ulaziti u detalje jer se privatne poruke ne pisu u javnosti.

ta tema nije na Politici vec na Ekonomiji , uz brisanje postova ide i obrazlozenje iako se nekada propsuti obrazlozenje mada za danasnje obrisane postove tebi, mariju i sinutisucljetnekulture obrazlozenje nije bilo potrebno jer ste se svadjali , vredjali i optuzivali da ste klonovi umesto da pisete na zadatu temu. a to sto ti takve postove ne smatras da su offtopic i neprimereni je druga prica
Ma sve 5 ono sta sam ja prijavio kada me optuzio da sam ja klon od @mario80. To je bilo danas. Mene je nesto interesiralo sta sam pisao jucer i idem vidjet i nema. Posto ne mogu ovdje pisati o zivotnom standardu htio sam iskopirat i prilloziti na fhr, ali nisam nasao. zato sam i otvorio ovu temu.

Pa sta ce mi svako pametovat sta da radim. Radi svoj posao i sve 5 samo daj obavjest. Ne bjezim od kartona, bana ni nicega. Dobio sam samo jednu obavijest za ono sta sam danas prijavio, za drugo nisam.
 
@Nina @tab503 Nije da sam nesiguran samo ne vidim nigdje post gdje sam jucer Pises ti @Nina ofttopic i slozio bi se djelom samo to su vecinom ovi od danas. Jucer sam napisao da je autoplin otisao unazad par godina 100% gore sta nije offtopic i danas kada sam potrazio da ga kopiram za temu koju sam otvorio na drugom forumu nema.
Ja bi stvarno zelio da tebi i drugim upravljacima Krstarice bude jasno da ne bjezim od nikakve kazne niti icega i zelim samo da se ispravno radi.
Vidim @tab503 da si ekspresno zatvorio temu o napadu na prodavacicu, a kada ti je nizerangirana kolegica otvorila temu samo sa slikom to je OK.
Tezak sam i neupravljiv samo da se zna.
 
@Nina @tab503 Nije da sam nesiguran samo ne vidim nigdje post gdje sam jucer Pises ti @Nina ofttopic i slozio bi se djelom samo to su vecinom ovi od danas. Jucer sam napisao da je autoplin otisao unazad par godina 100% gore sta nije offtopic i danas kada sam potrazio da ga kopiram za temu koju sam otvorio na drugom forumu nema.
Ja bi stvarno zelio da tebi i drugim upravljacima Krstarice bude jasno da ne bjezim od nikakve kazne niti icega i zelim samo da se ispravno radi.
Vidim @tab503 da si ekspresno zatvorio temu o napadu na prodavacicu, a kada ti je nizerangirana kolegica otvorila temu samo sa slikom to je OK.
Tezak sam i neupravljiv samo da se zna.
taj post vezano za plin koji pominjes od juce ti nije obrisan...samo nisi dobro gledao
https://forum.krstarica.com/threads/zasto-hrana-poskupljuje-toliko.971156/page-6#post-46801913
obrisano ti je danas par postova kao spam i vredjanje
 
taj post vezano za plin koji pominjes od juce ti nije obrisan...samo nisi dobro gledao
https://forum.krstarica.com/threads/zasto-hrana-poskupljuje-toliko.971156/page-6#post-46801913
obrisano ti je danas par postova kao spam i vredjanje
Nemam vise snage se raspravljat s nikime jer ne brojim postove samo znam da nisam budala i kada nesto tvrdim onda je to tako.


Citaj s razumijevanjem drugi put jer sam ponavljao dio posta.
Citiram: " Ako ti napisem i argumentiram kao sta jesam za mlijeko, plin koji je otisao za 100% gore."
Jasno se vidi po zarezu da sam to ranije pisao i u ovom postu sam samo dio ponovio, a gledajuci cijelu recenicu smatram da se drugacije ne moze zakljuciti.
Ne moze mi niko tvrditi da je standard isti ako cijene skacu. To sta on ne zna kako je i sta poskupjelo i kako je on napisao ne vozim na plin, ne jedem skampe. Znaci samo da njega nije direktno pogodilo, ali opet je indirektno jer ako odluci voziti na plin onda ce direktno njegov standard biti ugrozen.
Ne vidim post o penaliziranju vozaca na plin, a i to sam pisao isto. Spominjao sam i cijenu grade u par navrata kao i kao sta je vidljivo iz mog posta da sam pisao o poskupljenju cijene metra kvadrata stana i ispravio sam se samo sta toga vise nema. Ni cijena metra kvadrata stana ne utice direktno na standard, ali kao i kod voznje na autoplin indirektno utice.

Molim te da me prestanes praviti budalom. Imam psihickih problema samo nisam budala. Cekat cu tih jebenih 14 dan dok mi se brisanje ne odobri a pa da zavrsimo pricu.
 
Sa svaki obrisan post dobili ste obavestenje i dobijacete..ako mod zaboravi da napise obrazlozenje prijavite supermoderatoru da to ispravi..
Ali, komentarisanje tipa rasizam i fasizam no pasaran na ovoj temi a ni na bilo kojoj drugoj na forumu..zato tema ide pod kljuc
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top