brijanje...

ja imam o$tru macho bradu od 2-3 dana koja pali i zhari nezhna zhenska lica, ali brijam se dvared nedeljno ili che$ce. Mrzim da se brijam kao i svaki drugi normalan, ali druge nema.
Eventualno da odem u planine na chetovanje pa da zabradim :)
 
a jel' mrzite da perete zube?
a da perete ruke?
brijanje je kao i to...jednostavno ga uvrstite u listu stavki nekih osnovnih higijenskih potreba i problem je rijesen.
 
Ма кога не мрзи? :???:

Имам сувише нежну кожу, тако да и не могу да се бријем сваки дан, осим кад ситуација захтева...искасапим се и огулим кожу начисто . Али трудим се да се средим сваки други, евентуално трећи дан рецимо.
 
Dakle... pa... pozeljno je biti obrijan, niko to ne porice, samo teski su putevi koji vode do toga. meni, iskreno, to brijanje jako iritira kozu... zako da ga izbegavam kada sam u mogucnosti. A kda nisam... savijem rep i pravac kupatilo. :)
 
Meni treba izvesni napor volje da pochnem. Ali kad jednom krenem, taj ritual ima necheg smirujuceg u sebi. Na srecu, ja i nemam bash bradu... tek tako neke dlake po licu... pa ne moram da se brijem cheshce od 1-2 puta nedeljno.
 
Evo sinoc sam se obrijao... molim vas da mi upisete plusic negde.

To sa bradatom zenom uopste nije losa ideja, uzimajuci u obzir trenutno stanje na trzistu rada, to mu dodje kao fenomenalno resenje, iz vise razloga. Nego, kako i koliko te placaju za tu rabotu. :)
 
Ја се бријем једном недељно. Али мрзим га стварно. Седам дана је максимум, јер почне да сврби што ме излуђује...
 
banegad2004:
u pocetku cu imati samo stan i hranu ali ako se pokazem onda ce sevnuti i neka kinta.
i naravno dobijam pribor za uredjivanje brade
di cu neuredan pred publiku


Uuuu... iskreno meni to izgleda opasno zanimljivo... brkata zena... fino nema sta. Verujem da ce od duzine brkova i brade zavisiti i plata. Ne verujem da bi sa nekom poČetničkom bradom imao dobru platu...
 

Back
Top