Brazilska depilacija

chika_doktor:
ejs..porediti bebu i razdrljenu pizdurinu:))))))))))))))))))))))
Pa nije bash razdrljena doktore ;)
esperanca, meni to jednostavno nije bezveze i ne teram modu, tako se meni svidja! Btw, ne znam zashto svi misle da je ova depilacija strashna, perverzna ili shta ja znam! Tamo gde treba ima ih, tamo gde ih ne zhelim, nece ih imati! Mislim, intimna, znachi intimna...a ne cosava!
 
Hopkirk:
Pa nije bash razdrljena doktore ;)
esperanca, meni to jednostavno nije bezveze i ne teram modu, tako se meni svidja! Btw, ne znam zashto svi misle da je ova depilacija strashna, perverzna ili shta ja znam! Tamo gde treba ima ih, tamo gde ih ne zhelim, nece ih imati! Mislim, intimna, znachi intimna...a ne cosava!

dobro dobro a koje je boje jel roskasta ili je potamnila...najgore je kad je spaljena pa pocrni i komadi vise...
 
raindog:
meni je bol najmanji problem kod brazilke, mnogo veci problem mi je shto svaki put napravim sve vece sranje po stanu, proshli put sam zapalila kuhinju, sinoc opet zamalo, od tog proshlog puta je vosak i dalje po zidovima, a od sinoc na plochicama u kuhinji, zidu frizdera i u sudoperi + preko svega shto je bilo u sudoperi u vreme kad mi je ovo ispalo iz ruke, a isprskane chashe da ne pominjem :lol:
postajem kao gustav, samo shto ja necu sve ofarbati nego su ceo stan zastati voskom :lol:

e pa ima jedna super firma koja pravi aparat za topljenje voska.. planiram ovih dana da ga qpim.. tamo tacno podesis sve, a ima i poseban vosak za intimnu depilaciju.. pusti mi poruku ako oces vise informacija.. ;)
 
"Inache, za sve one koje su zainteresovane za kvalitetan rad, nashla sam KONACHNO salon u NS-u koji to radi i iskreno, sve shto mogu reci je da su odlichni! Da ne bi ispala reklama, ako je neka zainteresovana, neka mi pishe...od sveg srca cu da ih reklamiram, poshto rade odlichno! Sada je to tako lepo i glatko.."

Molim te reci gde je taj salon u Novo Sadu?
 
Sledi slika obrijane mackice :arrow:


Ole! :D

:arrow:
mickey%20mouser.jpg

:confused:
 

Back
Top