Quantcast

bravo bazelu

bojan86

Iskusan
Poruka
6.198
tikva i petrzalka, odakle su oni?????????? mi bar ne pucamo toliko kao vi, da je bila puna marakana sad bi ste se vi sakrili u rupe kao i do sada. pa vas puni vozdovac a nama pricate

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Daj te ljudi...Petrzalka i Tikva su ozbiljne ekipe...ali onaj Timok sto kara!!! UUUUUU!
Decko je bolid...nije video da vec postoji tema o utakmici Zvezda- Bazel,pa je mogao ovo i tamo da napise,ali je kao i svaki grobar hteo da ostavi utisak glupaka,pa je otvorio poseban topik. Nezamerite mu...nije on kriv sto je pogresno vaspitavan,pa jos u detinjstvu navijacki isfrustriran.

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.566
ma mogu da zezaju za bazel do mile volje, nista ne moze da se meri sa onim sta je partizan uradio do sada usezoni. Ma i da ispadnemo (da se pomerim sa mesta) :) nee biti ni priblizno partizanovoj blamazi.
A znate sto su pukli od timoka?
Pa nisu imali plan
Ejjj timok je to :)

marco3dx

Zainteresovan član
Poruka
496
sta reci...
izgube od makabija, artmedie, timoka i vise od koga ne znam, i onda nama trljaju na nos sto smo mi izgubili od Bazela??? i oni (grobari) znaju da to sto rade nema smisla, al kompleksi rade svoj deo posla :) !

poz za sve delije i ostale postene ljude ;)

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
ova tema bas nema smisla,mene kao partizanovca zvezdin nastup u uefa cupu stvarno ne zanima preterano,doduse bilo bi dobro da zvezda donese sto vise bodova za scg na uefinoj listi
ali bice tesko,pogotovo posle onako izgubljene utakmice

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.