Braća poreklom iz Bosne i Čečen planirali napad na gej paradu u Beču

Nazalost, radikalni islamisti su u Austriji, a i u citavoj Evropi, jos uvek veliki problem.

Nakon teroristickog napada 2.11.2020. Austrija se potrudila da oformi bolje i obimnije jedinice za borbu protiv terorizma. Mnogo vise novca je investirano i vise se na to ne gleda kao na nesto sto se samo drugima desava. Jer upravo taj napad iz 2020. je mozda mogao biti sprecen da je se ozbiljnije i pazljivije postupilo. Tek posle se saznalo kakvi sve propusti su napravljeni.
 
Poslednja izmena:
Sta ce dirati?Nek radi sta hoce.Poremecaj hormona.Neznam sta ce im parada?Sta ce s tim?Provociranje?
Ne znam ni ja sta ce, odbojne su mi te parade ali ih ne bi zabranjivao, ono sto je zabrinjavajuce je to da se pola policije i specijalne jedinice kao magarad propnu na straznje noge kada treba cuvati guzice guzicarima s guzicarske parade, dok s druge strane muriji ni traga ni glasa kada netko opali rafal ili aktivira bombu medju ljudima koji prolaze ulicom i gledaju svoja posla.
 
Ne znam ni ja sta ce, odbojne su mi te parade ali ih ne bi zabranjivao, ono sto je zabrinjavajuce je to da se pola policije i specijalne jedinice kao magarad propnu na straznje noge kada treba cuvati guzice guzicarima s guzicarske parade, dok s druge strane muriji ni traga ni glasa kada netko opali rafal ili aktivira bombu medju ljudima koji prolaze ulicom i gledaju svoja posla.
Nisu njih trojica, tj. na kraju dvojica, ni stigli do Beca, koliko sam shvatila. Jos pre toga su ih u St.Pöltenu priveli i nista nisu objavljivali dok nije prosla parada.
 

Back
Top